Şimdi Ara

Free Ip boost alın. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cidden Bir türkün zekasının işleyiş biçimi hayran kaldım tebrik ederim dostum kafat ref olmadığı için yapamayacağım..
  • o refleri kasıp, sonraki patchi bekleyip, geldikten sonra riota mesaj atıp, cevap gelmesini bekleyip, sonra foruma konu açacağın sürede ana hesabında oyun oynasan o boostlardan cok daha fazla kasarsın(nokta)
  • quote:

Orijinalden alıntı: scalentorn

quote:

Orijinalden alıntı: russell26

adamlar size bedava gayet güzel bir oyun yapmışlar siz hala adamları kazıklamaya çalışıyorsunuz süper valla kimisi champ geri verip skin almaya çalışır kimisi ip boost aşırmaya çalışır ha evet evet yaptığın çok güzel bişi fanfa ben de yapcam aynısından

adamlar bedavaya GAYET GÜZEL bir oyun yapmış diyorsun fakat forumda açılan konuların yarısından fazlası takım feedliyo. şu skora bak . ya eu east bu ne arkadaş herkez çıktı oyundan leaverlar report . tarzından konularla dolu. belkide sende açıyorsundur. evet oyunu oynamak beleş ama para tuzağı olduğundan belkide kimsenin haberi yok . bende dahil çoğu kişi sırf skin denen dalga için para verebiliyoruz oyuna sonuçta beleş sayılmaz

Öyle bir başlık açmadım açmam da açanlara da Allah akıl fikir versin ne diyeyim.
    Oyunun kendisi bedava sonuçta skin dediğimiz şey sırf güzellik olsun diye alınan bir şey yoksa o olmadan da oyun rahatlıkla oynanabiliyor ayrıca oyunun nesi para tuzağı anlamadım adamlar zorla bir şeyler satmıyor.Bunu almazsan seni oyundan atarız da demiyor.Yaptığınız bildiğin düzenbazlık hala daha üste çıkmaya çalışıyorsun ne diyeyim ben daha sana :D Ayrıca leave feed bunlar oyuncularla alakalı durumlar riot yetkilileri oyuna müdahale edip birisini feedlemiyor

• Bana ortada bir şey yokken 4 Win Ip Boost verdi. Öyle sohbet ediyorduk oysaki
  • bu kadar kasmaya gerek yok geçen nasılsın shmea dedim 4 win boost verdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekimtan

o refleri kasıp, sonraki patchi bekleyip, geldikten sonra riota mesaj atıp, cevap gelmesini bekleyip, sonra foruma konu açacağın sürede ana hesabında oyun oynasan o boostlardan cok daha fazla kasarsın(nokta)

sanırım adamın hesabı banlandığından kasmış zaten refleri.
  • o adamdan cevap geleceği süre içerisinde 3-4 ref daha kasıp 12 boosttan fazlasını bile alabilirdin.
  • Hiç bir şey kaybetmezsin? Adamlara kazık atmaya çalışmak önemsiz bir şey zaten. Onun yerine otur 2 tane 5 level account kas daha kolay yani. Böyle saçma işlere giriceğine
  • Avrupalılar bizi sevmez, bize küfreder, yok adımın sonunda TR var diye küfür ediyorlar falan diyorsunuz. Ya ben Türk olduğumdan utanmaya başladım. Ne ahlaksız nesil olmuşsunuz. ananızdan babanızdan böyle mi gördünüz?

Yazıklar olsun. Resmen utanıyorum sizden ve adamlara da bizi sevmemeleri konusunda hak veriyorum. Yazıklar olsun. Kafanız hep 3 kağıda, ali cengiz oyunlarına çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scalentorn

quote:

Orijinalden alıntı: russell26

adamlar size bedava gayet güzel bir oyun yapmışlar siz hala adamları kazıklamaya çalışıyorsunuz süper valla kimisi champ geri verip skin almaya çalışır kimisi ip boost aşırmaya çalışır ha evet evet yaptığın çok güzel bişi fanfa ben de yapcam aynısından

adamlar bedavaya GAYET GÜZEL bir oyun yapmış diyorsun fakat forumda açılan konuların yarısından fazlası takım feedliyo. şu skora bak . ya eu east bu ne arkadaş herkez çıktı oyundan leaverlar report . tarzından konularla dolu. belkide sende açıyorsundur. evet oyunu oynamak beleş ama para tuzağı olduğundan belkide kimsenin haberi yok . bende dahil çoğu kişi sırf skin denen dalga için para verebiliyoruz oyuna sonuçta beleş sayılmaz

Neden beleş sayılmaz?

Bu oyun para vermeden oynanabiliyormu? Oynanabiliyor.

Para ile oyunun içinde herhangi bir avantaj alınabiliyormu? Alınamıyor.

Para ödemeden oyunu etkileyebilecek (Rune vs.) itemler alınabiliyor mu? Alınabiliyor

Bu oyunun nesi para tuzağı? Para vermek zorunda değilsin. Sırf kendini tutamıyorsun diye oyunu suçlama.

• dostum sen böle iyi diyosunda bi sorun var oda şu: adamlara pek böyle mesaj gitmiyordur büyük ihtimal, ama şimdi çok çok artacak adamlar dicekler lan bunlar örgüt kurmuş bizden boost çalıyolar diye valla benden sölemesi ismimizede IllumanatiTR koyalım güzel olur :D

• quote:

Orijinalden alıntı: AyBuBi

Avrupalılar bizi sevmez, bize küfreder, yok adımın sonunda TR var diye küfür ediyorlar falan diyorsunuz. Ya ben Türk olduğumdan utanmaya başladım. Ne ahlaksız nesil olmuşsunuz. ananızdan babanızdan böyle mi gördünüz?

Yazıklar olsun. Resmen utanıyorum sizden ve adamlara da bizi sevmemeleri konusunda hak veriyorum. Yazıklar olsun. Kafanız hep 3 kağıda, ali cengiz oyunlarına çalışıyor.

hell yeah
  • Neden böyle şeylere baş vurursunuz ki ? Otur 2-3 tane reffer kas al IP Boost'unu. Yine adamlar iyiymişte umrumda değil modu yerine yardımcı olmuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkHelgrind

Neden böyle şeylere baş vurursunuz ki ? Otur 2-3 tane reffer kas al IP Boost'unu. Yine adamlar iyiymişte umrumda değil modu yerine yardımcı olmuşlar.

Kendi kendine referlamak banlanabilir bir durum yaratır mı?

Bunu cidden merak ediyorum. :D
  • quote:

Avrupalılar bizi sevmez, bize küfreder, yok adımın sonunda TR var diye küfür ediyorlar falan diyorsunuz. Ya ben Türk olduğumdan utanmaya başladım. Ne ahlaksız nesil olmuşsunuz. ananızdan babanızdan böyle mi gördünüz?

• quote:

Orijinalden alıntı: BaDumTsh

quote:

Orijinalden alıntı: darkHelgrind

Neden böyle şeylere baş vurursunuz ki ? Otur 2-3 tane reffer kas al IP Boost'unu. Yine adamlar iyiymişte umrumda değil modu yerine yardımcı olmuşlar.

Kendi kendine referlamak banlanabilir bir durum yaratır mı?

Bunu cidden merak ediyorum. :D

ipden anlarlarsa internet kafeden girdim diye geri mail atarsın. : P
  • bende oynuorum lol okadar bilgim yok skinde aldım ama hala şu ref bootst dedıklerınız nedır bana bırısı acıklayabılırmı detaylıca mumkunse alıntı yapaarakkı mesaj gelsın saygılar...
  • Hırsızlık yapacağına refer kas diyenlere söylüyorum bunu. Olayları o kadar ince düşünüyorsanız eğer kendi kendinize referde kasmazsınız çünkü oda etik değil. Referin amacı arkadaşlarınızı davet etmeniz ve oyuncu sayısının artması Boostta bunu yapmanız için teşvik primi siz bunu kendi çıkarınız için sömürüyorsunuz da kalkıp bu arkadaşın yaptığına hırsızlık haksızlık vs diyorsunuz. Bence kendine refer yapıpta burda böyle yazanlar haksızsınız. 2. olaya geçelim burda hırsızlık derken bence yanılıyorsunuz ortada bir hırsızlık yok tamam adamlar güzel bir iş yapmışlar iyide hizmet veriyorlar ama sonuçta burda şampiyon yada skin çalmıyorsunuzki çaldığınız 3-5 oyunluk boost bunun onlara bir maliyetimi var adamlara kazık attığınızda zarar mı ediyorlar, hayır. Bence bu hırsızlık değil. Haksız rekabet diyebilirsiniz belki etik değil deyebilirsiniz ama hırsızlık değil.

• quote:

• türk zekanız nedense hep yalana dolana çalışıyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.