Şimdi Ara

Fransa’da kilise yakınlarında bıçaklı saldırı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fransa’nın Nice kentinde Notre Dame Kilisesi yakınlarında bıçaklı saldırı düzenlendi. Saldırıda ilk belirlemelere göre üç kişi hayatını kaybetti. Polis kaynakları kurbanlardan birinin kafası kesilerek öldürülen bir kadın olduğunu belirtti.

Fransa’nın Nice kenti güne bıçaklı saldırı dehşetiyle uyandı. Belediye Başkanı Christian Estrosi, Notre Dame Kilisesi yakınlarında bir kişinin elindeki bıçakla etraftakilere saldırdığını duyurdu.

Reuters’ın aktardığına göre saldırıda ilk belirlemelere göre üç kişi hayatını kaybetti, çok sayıda kişi de yaralandı. Hayatını kaybedenlerin arasında bir kadının bulunduğu ve başının kesilerek öldürüldüğü iddia edildi. Ajansa konuşan bir polis kaynağı ve Fransız politikacı Marine Le Pen de bu iddiayı doğruladı.

SALDIRGAN YAKALANDI

Fransız basınına yansıyan detaylara göre polis ekipleri kimliği henüz açıklanmayan zanlıyı gözaltına aldı. Görgü tanıkları, saldırganın hem olay sırasında hem de yakalandıktan sonra tekbir getirdiğini öne sürdü.

KARİKATÜRLE BAĞLANTISI ARAŞTIRILIYOR

Reuters, olayın ülkede bir öğretmenin okulda Hz. Muhammed karikatürü gösterdikten sonra öldürülmesinin ardından Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un İslam karşıtlığını körüklemesinden sonra gerçekleştiğine dikkat çekti.

https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/son-dakika-fransada-kilise-yakininda-bicakli-saldiri-6102991/

• Bu savaşı müslümanlar kaybedecek. İnternet çağında engelleyemezsin bunları, boşuna uğraşıyorlar. Adamlar sırf bu müslüman tepkileri yüzünden draw muhammed day çıkardılar zamanında. Her yıl Nisan Mayıs aylarında muhammed resmi çizip internette paylaşıyorlar.
    Ne kadar karşı çıkarsanız o kadar yaygınlaşacak bu.

Haklısın.

kafa kesme, silahlı saldırılar, bombalı saldırılar, bıçaklı saldırılar filan bunlar müslümanların hiç yapmadığı şeyler.

Az sonra DH’nin İşid’cileri bu konuya damlayıp teröristi yücelten yorumlar yazacaklar. Hiç kendimizi kandırmayalım, teori filan yazmayalım. Orası Avrupa, dağ başı değil. O dediğin filmler ortadoğu’da olur..” bir füze attırım savaş başlatırız “ gibi..

Olay net islami terör saldırısı.

Ben ateistim işim gücümde var gidip turist olarak vize istesem vermezler ama ortadoğulu ne kadar mücahit varsa hepsi avrupada geziyor ne kadar bizim burdaki dövlet bize bakmüüür diyen keko varsa hepsi evlenip gidiyor ülkelerde kabul ediyor. Madem rahatsızsınız yasa çıkartın hepsini gönderin herkesin geldiği ülke belli değilmi ? Demek bu kendilerininde işine gelmiyor bu Avrupalı ılık g.tlülere güven olmaz bunlar işine gelecek olsa o teröristleride beslerler aynı Pkk'lıları kendi ülkelerinde sakladıkları gibi..

• Birileri din savaşları çıkarmaya çalışıyor. Bunların hepsi planlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu savaşı müslümanlar kaybedecek. İnternet çağında engelleyemezsin bunları, boşuna uğraşıyorlar. Adamlar sırf bu müslüman tepkileri yüzünden draw muhammed day çıkardılar zamanında. Her yıl Nisan Mayıs aylarında muhammed resmi çizip internette paylaşıyorlar.
    Ne kadar karşı çıkarsanız o kadar yaygınlaşacak bu.

• Abi komplo teorileri ile alakam olmaz. Pek çok açıdan olaylara gerçekçi yaklaşmaya çalışırım ama bu tarz olaylar bana artık planlı gibi gelmeye başladı. Yani bir olur iki olur ard arda gelen bu haberler bana da amaçlanan bir şey varmış da ona zemin hazırlıyorlarmış gibi geliyor.

• Karikatürle falan bağlantısını ne araştıracaksın.
    Kendi usülleriyle cezasını keseceksin.
    Cezalandırmadıpunız için
    Bu dikikler kendilerini psikopt zannediyor.

Ayrıca alın size kültürel çeşitlik zenginlik falan filan.
    Bunların yakınlarını falan geldiği yere yollayacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 29 Ekim 2020; 13:9:19 >
  • Almasınlar abi banane. Ülkelerine doluruyorlar ne olduğu belirsiz kişileri. Bizim de çok hızlı bir şekilde kurtulmamız lazın. Allah bilir böyle kaç tane var bu ülkede.

• MegaWindows kullanıcısına yanıt

Hocam bu iş altı yedi yıldır var Avrupa'da zaten. Kuran yakma mevzusu oldu bir sürü müslüman yıktı ortalığı, ondan önce Pakistanlı biri iki kişiyi öldürdü, ondan önce yine Pakistanlı biri başka bir Pakistanlı tarafından ahmedi diyerek öldürüldü. Ondan önce bir Amerikan vatandaşı öldürüldü vs... Böyle bir sürü mevzu var. Benim anladığım kadarıyla Fransa yettiniz be artık diyerek resti çekti.

Şu anda Avrupa'da büyük bir kültür çatışması var. Bunun merkezinde de çoğunlukla müslümanlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWindows

Abi komplo teorileri ile alakam olmaz. Pek çok açıdan olaylara gerçekçi yaklaşmaya çalışırım ama bu tarz olaylar bana artık planlı gibi gelmeye başladı. Yani bir olur iki olur ard arda gelen bu haberler bana da amaçlanan bir şey varmış da ona zemin hazırlıyorlarmış gibi geliyor.

Haklısın.

kafa kesme, silahlı saldırılar, bombalı saldırılar, bıçaklı saldırılar filan bunlar müslümanların hiç yapmadığı şeyler.

Az sonra DH’nin İşid’cileri bu konuya damlayıp teröristi yücelten yorumlar yazacaklar. Hiç kendimizi kandırmayalım, teori filan yazmayalım. Orası Avrupa, dağ başı değil. O dediğin filmler ortadoğu’da olur..” bir füze attırım savaş başlatırız “ gibi..

Olay net islami terör saldırısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roumiruez

Hocam bu iş altı yedi yıldır var Avrupa'da zaten. Kuran yakma mevzusu oldu bir sürü müslüman yıktı ortalığı, ondan önce Pakistanlı biri iki kişiyi öldürdü, ondan önce yine Pakistanlı biri başka bir Pakistanlı tarafından ahmedi diyerek öldürüldü. Ondan önce bir Amerikan vatandaşı öldürüldü vs... Böyle bir sürü mevzu var. Benim anladığım kadarıyla Fransa yettiniz be artık diyerek resti çekti.

Şu anda Avrupa'da büyük bir kültür çatışması var. Bunun merkezinde de çoğunlukla müslümanlar var.

Doğrudur hocam dünya gündemini senin kadar takip etmiyorum Kuran yakma olayı haricinde dediğin olayları ilk kez duydum.

• bu saldırıların ve fransa'ya karşı söylenen sözlerin zamanlamasını , analitik olarak kanıtlarla bağdaştıracak gizli servisler yok mudur? vardır, bunlar kanıt toplamaya devam edeceklerdir. bir zaman sonra bu bir ab politikası olarak karşımıza çıkabilir mi? büyük ihtimal. devlet yöneticisi olmak gerçekten bir ciddiyet, bir soğukkanlılık, geleceği görebilme yeteneklerine sahip olmayı gerektiriyor. kısacası, bunun etkilerini bir zaman sonra çok net ve ağır hissetme imkanı olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafa kesenler Müslüman değildir. Kafa kesenler işid örgütüdür. İşid üyeleri ise Müslüman değildir.

Oyuna gelmemek lazım.

• Türk basını öyle bir anlatıyor ki Macron bir sabah kalkmış ve islama saldırmaya başlamış sayın seyirciler çok pis adam bu. Adam bıktı bu olaylardan. Şu haberi akşam haberlerde görecekmiyiz mümkün değil çünkü yalana devam.

Geçen Fransa'da öğretmenin kafası kesildi hiç bahsettiler mi? Hayır çünkü kara propagandaya devam, müslümanların gazını alıp popülist haber yapmaya devam.

• İşid propagandası diye saçmalayan bir şahıs var aşağıda. Büyük devletlerin sömürerek destabilize ettiği ülkelerin başıboş, eğtiimsiz ve cahil insanların akın ettiği yine aynı devletlerde çok huzurlu bir hayat süreceğini sanmak ahmaklık.

Ayrıca olayın İşid'le alakası ne anasını satayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 29 Ekim 2020; 14:17:56 >
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    vay alenen ışid propagandası? yürek mi yediniz?

• Yapmayın böyle şeyler sonra kabak bize patlıyor avrupada ki türkler olarak

• Fransa’da kilise yakınlarında bıçaklı saldırı

Şu ortadaki videoyu izleyin kullanıcı kısıtlaması olduğu için buraya ekleyemiyorum.Ondan sonra fransa denen pislik ülkeye üzülürsünüz

Bu mahlukların afrika kıtasında yaptığı zulümler, işkenceler, soykırımlar ortada iken birde her sene çıkıp ermeni soykırımı var diye havlamaları insani deli ediyor.

İnsallah yaşattıklarının en az 10 katını kendi ülkelerinde yaşarlar, en iyi temennim bu

• Abd,ingiltere,fransa,liberaller,swjler,aşiretler,lgbtliler,yeşiller,islamcılar durun siz......

• Ben ateistim işim gücümde var gidip turist olarak vize istesem vermezler ama ortadoğulu ne kadar mücahit varsa hepsi avrupada geziyor ne kadar bizim burdaki dövlet bize bakmüüür diyen keko varsa hepsi evlenip gidiyor ülkelerde kabul ediyor. Madem rahatsızsınız yasa çıkartın hepsini gönderin herkesin geldiği ülke belli değilmi ? Demek bu kendilerininde işine gelmiyor bu Avrupalı ılık g.tlülere güven olmaz bunlar işine gelecek olsa o teröristleride beslerler aynı Pkk'lıları kendi ülkelerinde sakladıkları gibi..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.