Şimdi Ara

FRANK RİJKAARD (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
0
Favori
4.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kadir Nar

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

şu konuyu hortlatıp durmayın.bu adam yıllarca bizde kalacak o kadar.tüm desteğimiz onunla

Karton taraftarlara inadıma hortlatıyorum. Her hafta da devam edeceğim zaten. Burası Rijkaard'a destek verme topiği olsun hatta. Ne olursa olsun sonuna kadar.

sana göre ne biliyor musun takımın kusurlarını görmezden gelip körü körüne desteklemek , takıma toz kondurmamak iyi taraftarlık...
    takımın kusurlarını görmek karton taraftarlık..
    rijkaard babanın oğlu sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcan35

quote:

Orijinalden alıntı: Kadir Nar

quote:

şu konuyu hortlatıp durmayın.bu adam yıllarca bizde kalacak o kadar.tüm desteğimiz onunla

Karton taraftarlara inadıma hortlatıyorum. Her hafta da devam edeceğim zaten. Burası Rijkaard'a destek verme topiği olsun hatta. Ne olursa olsun sonuna kadar.

sana göre ne biliyor musun takımın kusurlarını görmezden gelip körü körüne desteklemek , takıma toz kondurmamak iyi taraftarlık...
    takımın kusurlarını görmek karton taraftarlık..
    rijkaard babanın oğlu sanki

Yukarı yazdım zaten kusurları merak etme.

Takımda ne halt ettiği belli olmayan Ayhan, adam gelirken çalım atmaya ondan kaçan ve önünü boş bırakan, topu sürekli şişiren Servet, ne defansif ne de ofansif katkısı olmayan, adam gibi pas yapamayan Mehmet Topal, hala kademe yapmayı bilmeyen, topu ayağına bekleyen Caner. Son olarak hakem. Bu 5 faktör maçı kaybetmemizde önemli etken oldu. Ayrıca Keita'da bugün oyunda yoktu. Yine kafasında başka bir şeyler vardı çok belli. Bu adamları oynatan Rijkaard diyeceksin onu biliyorum. Adamın yapabileceği başka alternatif yok. Caner, sakat Hakan Balta yerine oynuyor. Ayhan yerine oynayacak adamlar olan Barış ve Mustafa Sarp'ın da pek bir artısı yok. Servet yerine Emre Güngör düşünülebilirdi sadece. Keita'nın ise ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Onu ilk 11'de başlatmamazlık yapamazsınız hele bu kadar formdayken. Takımın kusuru orta sahasının çökük olmasıdır bu kadar basit işte. Oraya bir tane adam gibi ön libero alalım Emana tarzı. O zaman göreceksiniz işte.

@kkratoss

Görüyorsun işte sırf bu yüzden yapıyorum.

• Konustugun adamlarla 2 sene önce sampiyon olduk birakin su sacma sapan konusmalarinizi.
    Futbol takim oyunudur taki oyunu oynamayan tek yönlü yabancilarida konusacaksin.
    Gecen sene hersey iyi giderken skibbe büyük hoca büyük baskan sonrasi malum
    Bu sene ayni seyler tekrar yasiyiyoruz 2 sene önce atilan temel hatali yabanci ve hatali hoca secimleri ile olmadi defansa adam denildi Neilide gördük orta sahaya 2 tarafli oyniyan 2 adam dahi alsan gene aynisi olucak rakibi karsilamak istemeyen 3 4 adamlar yükü 4 5 kisiye birakamazsin.
    1 Kaleci bu adam 5 para etmez
    2 Rijkard ve uyduruk sistemi
    3 Yabanci meraki
    4 Esitlik
    5 görev adami ve kaliteli ayaklardan kurulacak takim örnek sizin gibi bilgisiz sahislar icin kosmayan yada az kosan Hagiyi Okan, Emre ve Suatla besleyipda Uefak kupasi gibi belki anlarsiniz bu sekilde.
  • @Kadir Nar
    haklısın.dediğin tarzda adamlar ortaya çıktı bir anda.
  • quote:

ne boy ne zeka dediğin adam emre çolak.kendisinden çok şey beklenen emre çolak.bana maç boyunca keitanın tek bir faydalı hareketini göster tamam.rijkaardın yaptığı hamledir.boş boş maçı seyretmiyor elindeki bütün kozları sahaya sürüyor.yarım yamalak futbol bilginle FUTBOL DEHASI adama niye şöyle yaptı niye böyle yaptı demek sana düşmez.onun hamleleri de seni aşar ne yazıkki

Arkadaşım senin futbol bilgini tarışmıyıcam sadece bana sorduğum sorulara kendi futbol bilginle cevap ver tamam mı paşam rijkaardın sözcülüğünü yapma mantıklı açıklama bekliyorum.Emre çolak yorumumda zeka kısmı nerden çıktı boy ve fizik diyorum bunu soru olarak algılama sadece yazılanları okumadan yorup yapma diye bir ufak öneri.Şimdi sorulara geçelim sen 26 maçtır toplasan 2 maç oynamış emre çolak denen bir adamdan mı medet umarsın yoksa maçın kaderini her an değiştirecek bir adamı 90 dakika oyunda mı tutarsın.Futbol dehası dediğin adamla ilgili bana biraz bilgi ver ben rivaldo barçaya gittiğinden beri takip ederim.Söyle bir tane müthiş taktiksel hamlesini elini öpücem buna barçadaki yıllarıda dahil.Ben sana ama bir sürü barçada dahil katlettiği maçı söylerim.2. soruya gelelim maç boyu dökülen kritik hatalar yapan bir adam var oda m. topaldı.Olabilir her oyuncunun kötü olduğu günler olur sen teknikdirektörsen senin işin buna müdahale etmek.M. topalı ne zaman çıkarıyor nerdeyse 60. dakikada yani 2. golü yedikten 15 dakikda sonra ki ilk yarı 1-0 yenik kapamışsın maçta tek bir tane gol pozisyonun yok 2. yarıya aynı kadroyla başladı beyefendi demek ki senin gibi ilk yarı takımından menun dahi teknikdirektörümüz.Madem dahi kabul ediyosun senin dahiliğinide ölçelim bakalım paşam malupken sen atak adamı mı alırsın yoksa ilk yarı hiç bi b.ok yapmayan adamları 80 dakika oyunda mı tutarsın.Biz burda yanlışlarını söylüyoruz sizin gibi körü körüne amigoluk yapmıyoruz biraz maçları 90 dakikda izleyin.Stada gidip maç biletlerini biriktirp köprü yapmak yerine yada amigo denen çobanların maçla alakasız tezahüratlarına eşlik ediceğiniz yerine maçı izleyin biraz yorum kabiliyetiniz gelişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mancukya

Konustugun adamlarla 2 sene önce sampiyon olduk birakin su sacma sapan konusmalarinizi.
    Futbol takim oyunudur taki oyunu oynamayan tek yönlü yabancilarida konusacaksin.
    Bu sene ayni seyler tekrar yasiyiyoruz 2 sene önce atilan temel hatali yabanci ve hatali hoca secimleri ile olmadi defansa adam denildi Neilide gördük orta sahaya 2 tarafli oyniyan 2 adam dahi alsan gene aynisi olucak rakibi karsilamak istemeyen 3 4 adamlar yükü 4 5 kisiye birakamazsin.
    3 Yabanci meraki
    4 Esitlik
    5 görev adami ve kaliteli ayaklardan kurulacak takim örnek sizin gibi bilgisiz sahislar icin kosmayan yada az kosan Hagiyi Okan, Emre ve Suatla besleyipda Uefak kupasi gibi belki anlarsiniz bu sekilde.

bugün kü maçta suçlu aranıyorsa kesinlikle rijkaard ilk 18 e giremez ... arda keita mehmet topal ayhan servet sabri caner emre çolak çok çok kötüydü.. elano jo ve neil vasattı ... takımda fena değil diyebileceğimiz bir tek oyuncu santos du oda sonradan girdi .... ona rağmen berbattan daha kötü bir haklem olmasa belkide kaybetmeyecekdik ... yani bugün kü oyundan bile rijkaard sorumlu tutuluyorsa kusura bakma ama ya futboldan bihaberlikten yada art niyetten bahsedilir ....

• quote:

Orijinalden alıntı: *maverick*

quote:

ne boy ne zeka dediğin adam emre çolak.kendisinden çok şey beklenen emre çolak.bana maç boyunca keitanın tek bir faydalı hareketini göster tamam.rijkaardın yaptığı hamledir.boş boş maçı seyretmiyor elindeki bütün kozları sahaya sürüyor.yarım yamalak futbol bilginle FUTBOL DEHASI adama niye şöyle yaptı niye böyle yaptı demek sana düşmez.onun hamleleri de seni aşar ne yazıkki

Arkadaşım senin futbol bilgini tarışmıyıcam sadece bana sorduğum sorulara kendi futbol bilginle cevap ver tamam mı paşam rijkaardın sözcülüğünü yapma mantıklı açıklama bekliyorum.Emre çolak yorumumda zeka kısmı nerden çıktı boy ve fizik diyorum bunu soru olarak algılama sadece yazılanları okumadan yorup yapma diye bir ufak öneri.Şimdi sorulara geçelim sen 26 maçtır toplasan 2 maç oynamış emre çolak denen bir adamdan mı medet umarsın yoksa maçın kaderini her an değiştirecek bir adamı 90 dakika oyunda mı tutarsın.Futbol dehası dediğin adamla ilgili bana biraz bilgi ver ben rivaldo barçaya gittiğinden beri takip ederim.Söyle bir tane müthiş taktiksel hamlesini elini öpücem buna barçadaki yıllarıda dahil.Ben sana ama bir sürü barçada dahil katlettiği maçı söylerim.2. soruya gelelim maç boyu dökülen kritik hatalar yapan bir adam var oda m. topaldı.Olabilir her oyuncunun kötü olduğu günler olur sen teknikdirektörsen senin işin buna müdahale etmek.M. topalı ne zaman çıkarıyor nerdeyse 60. dakikada yani 2. golü yedikten 15 dakikda sonra ki ilk yarı 1-0 yenik kapamışsın maçta tek bir tane gol pozisyonun yok 2. yarıya aynı kadroyla başladı beyefendi demek ki senin gibi ilk yarı takımından menun dahi teknikdirektörümüz.Madem dahi kabul ediyosun senin dahiliğinide ölçelim bakalım paşam malupken sen atak adamı mı alırsın yoksa ilk yarı hiç bi b.ok yapmayan adamları 80 dakika oyunda mı tutarsın.Biz burda yanlışlarını söylüyoruz sizin gibi körü körüne amigoluk yapmıyoruz biraz maçları 90 dakikda izleyin.Stada gidip maç biletlerini biriktirp köprü yapmak yerine yada amigo denen çobanların maçla alakasız tezahüratlarına eşlik ediceğiniz yerine maçı izleyin biraz yorum kabiliyetiniz gelişsin.

adam oynayamıyorsa gününde değilse niye onda ısrar etsinki.ardayı da çıkarsa birşey demezdim.oynayamayan adamı çıkartırsın yerine gelen adam belki daha faydalı işler yapar.zaten de rijkaard öyle yaptı.değiştirdi doğrusu da o zaten.sürekli oyuncu değişikliklerini eleştirip durursunuz.o girse ona laf eder diğeri girse diğerine laf edersiniz.senin sorduğun soruya gelince.topal kazmalık yaptı evet ama kestiği topların kazandığı mücadelelerin haddi hesabı yoktu.defansta 3. stoper gibi oynadı adam.yerine kim gelecekti.mustafa sarp.topaldan da beter adamdan bahsediyoruz.yedekte harika oyuncularımız var da benim mi haberim yok?

• quote:

Orijinalden alıntı: senfield25

quote:

Konustugun adamlarla 2 sene önce sampiyon olduk birakin su sacma sapan konusmalarinizi.
    3 Yabanci meraki
    4 Esitlik

bugün kü maçta suçlu aranıyorsa kesinlikle rijkaard ilk 18 e giremez ... arda keita mehmet topal ayhan servet sabri caner emre çolak çok çok kötüydü.. elano jo ve neil vasattı ... takımda fena değil diyebileceğimiz bir tek oyuncu santos du oda sonradan girdi .... ona rağmen berbattan daha kötü bir haklem olmasa belkide kaybetmeyecekdik ... yani bugün kü oyundan bile rijkaard sorumlu tutuluyorsa kusura bakma ama ya futboldan bihaberlikten yada art niyetten bahsedilir ....

Evet art niyetliyim tapmaya devam edin burada olma amacimiz futbol ve takim sevgisi sigin gibi sabit adamlarla hic bir sey konusulmaz kardesim.
    Rijkard cok kalas bir hoca bana göre Toshack, del boske, aragones tarzi birisi futbol yapisi sabit. Hala bir konuda isinize geldigi gibi konusuyorsunuz orta sahan yoksa kazanamazsin ortasahanida birbirine ykain tutmak zorundasin, diger konu bu kadro normal sartlarda 10 puan fark yapardi elindekini okuyan orta sinif bir hocayla.
    Foruma eskisi gibi cok girmiyorum gercekten tartisacak konusacak bir sey kalmamis.
    Fb + Aziz Galaatsarayimizda ayni onun gibi Rijkard ve müretleri gibi bir hal icine girmis Türkiyede sampiyon olsan ne yazar Uefadan elendik üstelikde bizden daha ayarsiz.
    Ligin baslarinda Pana ve Bjk ile basliyan cöküs sonrasi hep ayni devam ettik Galatasaray kötü oynar kaybeder bazi isimleri o mac kötü olabilir ama bu kadro iyi kadro bunu anlayin ama bu kadro bu kafa yapisiyla oyniyamaz.
    Bir dahada polemige girmiycem bugunki mac icin Arda, Elano, Keita vasat hep adres digerleri senin kafadan 3 oyuncun gerekeni yapamiyorsa bütün yük bazilarina biniyorsa onlarda cökecektir sezon basindan beride bu durum ortada bu sistemle oyuncularimiz kopuk oynuyor bu defans ve defansa yakin olan adamlarida bozuyor anlamak istemiyorsaniz yada futbol bilginiz bu kadarsa baskada sözüm yok.

• quote:

adam oynayamıyorsa gününde değilse niye onda ısrar etsinki.ardayı da çıkarsa birşey demezdim.oynayamayan adamı çıkartırsın yerine gelen adam belki daha faydalı işler yapar.zaten de rijkaard öyle yaptı.değiştirdi doğrusu da o zaten.sürekli oyuncu değişikliklerini eleştirip durursunuz.o girse ona laf eder diğeri girse diğerine laf edersiniz.senin sorduğun soruya gelince.topal kazmalık yaptı evet ama kestiği topların kazandığı mücadelelerin haddi hesabı yoktu.defansta 3. stoper gibi oynadı adam.yerine kim gelecekti.mustafa sarp.topaldan da beter adamdan bahsediyoruz.yedekte harika oyuncularımız var da benim mi haberim yok?

Yahu ben ne diyorum sen ne diyorsun yav çıldırıcam şimdi.Sana diyorum ki bana mantıklı bir açıklama yap yapılan değişiklerin zamanı ve değişen isimler hakkında sen tutmıyacak duaya amin deme peşindesin hala.Diyorum ki maç boyu s.ıçan bir adamı mağlupken 60 dakikda niye oyunda tutarsın anında müdahale etmezsin hemde 2. golü yemişken. yedeklerden bahsediyosun di mi yedeklerde barış emre güngör dos santos m.sarp uğur uçar vardı bunlardan hangisi ayhan servet m.topal 3 lüsünden kötü oynardı.Yada oyundan çıkarılcak adam keitamıdır savunmaya yardım ettirilecek adam elanomudur ileriye çıkıcak adam ayhan mıdır.Neyse artık sizinle tartşmıyıcam.İyi bakın kendinize

• Boş konuşanları bırakın beyler.

Frank Rijkaard'ın sonuna kadar arkasındayız.

Bu konuda destek olmayanlara ve uyduruk sistem bile diyen süper futbol bilgisine sahip arkadaşlara soruyorum;

Rijkaard'tan ötesi nedir ? Geldiğinde bile inanamadım ben ama takımın başında kendisi. Kendini kanıtlamış birisi dünya çapında bir hoca. Bundan ötesi de Mourinho'dur.

Ama o gelse bile gene destek olmazsınız.

Birşey demeye gerek duymuyorum. Sonuna kadar Frank Rijkaard !
  • bırakın oyuncu seçimini rijkaard yüzde 80 suçlu geri kalanıda defans hatası her ne hikmetse bu defans hataları bir giderilemedi geçen senede böyleydi bu senede ha skibbe ha bülent ha rijkaard aynı tas aynı hamam defansda.birde maçta adamlar eskişehir kanatlari kitlemiş iyi markaj yapıyorlar hala takım kanatdan oynamaya çalışıyor olmadı şişir babam şişir.bir kez ortadan oynamazlarmı ya sonra elano kötü oyuncu adama pas atan mı var.sürekli sabri keita sabri santos caner arda diye pas trafiği eee adamlarda iyi markaj yapıyorlar kanatlardan gelmeye çalış hala adamlar kanatları tıkamış orta bom boş hala kanatdan oynamaya çalış.bu taktik hatası rijkaard oyunu okuyamıyor.birde korkak oynuyor ancak geriye düşünce saldır adam tek başına gol attı 2. gol yuhh be böle gol yersen malasef arkadaş rijkaarda hoca filan demem ben hala çift ön libero oynatıyor allahın korkağı bu takım defans yapamıyor biliyon adam 5 kişinin arasından 1 kişi gol atıyorsa ne mantığı var çift ön liberonun sen galatasarayı yönetiyorsun hemde süper ligde bir takıma karsi oynuyorsun be adam.ancak sıkışınca hamle yap işte takım başında ısırsa 1 gol atsa geriye çekilse tamam neyse bu korkat oynatma nedir.al adam 1 attı 2 attı ee sonra sen galatasaray yönetiyorsun galatasaray bu kadar gol yer mi ya bir sezonda daha bitmeden defans oyuncuları suç bulmayın o zaman iyi çalıştırmıyor bu adam antremanlarda.rijkaard diye savunana aptaltır.yine rakipler kötü 1.yiz ya iyi olsalardı onlar yani onlar kötü diye bizde kötü olmak mı zorundayız bak rakipler kötü sezon geçiriyor sen bunu fırsat bilip ligde iyi oynaman lazım birde takım içinde ruh yok bu ruhu teknik direktör oyunculara aşılaması lazım koyun oraya yardımcı eski uefa kupasını kazanmış oyunculardan bir tane yardımcı antrönörlük yapan birini kazanma ruhunu aşılasın oyunculara.sadece galatasaray taktiksel anlamda kötü değil ruhsal olarakda bir şampiyonluk isteği yok gibi oyuncularda.bakın görün rijkaardı baros iyileşince jo ile beraber oynatmayıcak galatasaray da taktiksel anlanda değişiklik yok hep aynı karşı takım ezberlemişler galatasarayı tamam kanatları tıka galatasaray bitir taktiği var onların.ama buna karşi rijkaardın 1 tane hamlesi olmadı daha 1.yiz diye aldanmayın yarın bursa kazanır beşiktaş dibine gelir.sen 1 maç daha kaybedersen eğer 5.liğe vurursun yine geçen seneki gibi galatasaray da ileriye doğru 1 tane ışık yok.böylede devam etcek bu sene şampiyon oluruzda olamayabilirizde.eğer şampiyon olursakda bunu bilin rakipler kötü biz kötününde iyisi olarak şampiyon olmuş oluruz.rijkaarda geldi ne değişti geçen seneden bari geçen sene ortadan da geliyorduk nedir bu kanat arzusu sadece bence sezon sonu terim denenmeli tekrar hiç olmazsa yeni bir yüz olur.barcelona taktiği diyorlar bazıları bir baksınlar bakalım barcelona maçı izliyormu bu adamlar geçen barcelona maçı adamlar kaybetti ama bir kez olsun şişirdilermi.2 oyun nerden kuruyorlar bir baksınlar xavi iniesta = messi bizde sabri keita sabri santos caner arda böyle devam et rijkaard şampiyonluk gitsin de o zaman görüşelim yazık biz taraftarlara yazık bu çok istekli emek harcayan yönetime hemde rakiplerin kötü olduğu bir sezonda..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore

Boş konuşanları bırakın beyler.

Bu konuda destek olmayanlara ve uyduruk sistem bile diyen süper futbol bilgisine sahip arkadaşlara soruyorum;

Rijkaard'tan ötesi nedir ? Geldiğinde bile inanamadım ben ama takımın başında kendisi. Kendini kanıtlamış birisi dünya çapında bir hoca. Bundan ötesi de Mourinho'dur.

Bu kadar sabit bilgisiz ve ukala birisi olamaz ya kimse sana soracak degil ilk olarak bilgin kadar konus tabi birsey biliyor yada anliyorsan bossun arkadasim gercekten bos.
  • Neyi tartistiginizi bile bilmiyorsunuz,tutturmussunuz agizda sakiz misali her yenilgi sonrasi hoca hoca...

Hayir bikmadiniz mi anlamadim koca Galatasaray kulübü son 4 yilda 6 hoca degistirdi nedir bu catlaklik birisi bana anlatabilirmi?
    Bunun üstüne Marka isim Frank Rijkaard geliyor yinede millet burada bidi bidi yapiyor cidden hastalik yapiyor okumak bile,yani sira madem bu kadar iyisin arkadasim madem bu kadar futboldan anliyorsun ne diye sürünüyorsun forum köselerinde üste cikabilme cabalariyla,git gelistir kendini bosuna ulemalik yapma!

Yok artik kardesim yok, 3 büyüklerde olsa hic bir macin garantisi yok sallamayin artik teknik direktörlere;bu artik bu saatten sonra böyle ki kaliteli bir lig istiyorsan,o yolda gitmek istiyorsan dogrusuda bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldBullet

bırakın oyuncu seçimini rijkaard yüzde 80 suçlu geri kalanıda defans hatası her ne hikmetse bu defans hataları bir giderilemedi geçen senede böyleydi bu senede ha skibbe ha bülent ha rijkaard aynı tas aynı hamam defansda.birde maçta adamlar eskişehir kanatlari kitlemiş iyi markaj yapıyorlar hala takım kanatdan oynamaya çalışıyor olmadı şişir babam şişir.bir kez ortadan oynamazlarmı ya sonra elano kötü oyuncu adama pas atan mı var.sürekli sabri keita sabri santos caner arda diye pas trafiği eee adamlarda iyi markaj yapıyorlar kanatlardan gelmeye çalış hala adamlar kanatları tıkamış orta bom boş hala kanatdan oynamaya çalış.bu taktik hatası rijkaard oyunu okuyamıyor.birde korkak oynuyor ancak geriye düşünce saldır adam tek başına gol attı 2. gol yuhh be böle gol yersen malasef arkadaş rijkaarda hoca filan demem ben hala çift ön libero oynatıyor allahın korkağı bu takım defans yapamıyor biliyon adam 5 kişinin arasından 1 kişi gol atıyorsa ne mantığı var çift ön liberonun sen galatasarayı yönetiyorsun hemde süper ligde bir takıma karsi oynuyorsun be adam.ancak sıkışınca hamle yap işte takım başında ısırsa 1 gol atsa geriye çekilse tamam neyse bu korkat oynatma nedir.al adam 1 attı 2 attı ee sonra sen galatasaray yönetiyorsun galatasaray bu kadar gol yer mi ya bir sezonda daha bitmeden defans oyuncuları suç bulmayın o zaman iyi çalıştırmıyor bu adam antremanlarda.rijkaard diye savunana aptaltır.yine rakipler kötü 1.yiz ya iyi olsalardı onlar yani onlar kötü diye bizde kötü olmak mı zorundayız bak rakipler kötü sezon geçiriyor sen bunu fırsat bilip ligde iyi oynaman lazım birde takım içinde ruh yok bu ruhu teknik direktör oyunculara aşılaması lazım koyun oraya yardımcı eski uefa kupasını kazanmış oyunculardan bir tane yardımcı antrönörlük yapan birini kazanma ruhunu aşılasın oyunculara.sadece galatasaray taktiksel anlamda kötü değil ruhsal olarakda bir şampiyonluk isteği yok gibi oyuncularda.bakın görün rijkaardı baros iyileşince jo ile beraber oynatmayıcak galatasaray da taktiksel anlanda değişiklik yok hep aynı karşı takım ezberlemişler galatasarayı tamam kanatları tıka galatasaray bitir taktiği var onların.ama buna karşi rijkaardın 1 tane hamlesi olmadı daha 1.yiz diye aldanmayın yarın bursa kazanır beşiktaş dibine gelir.sen 1 maç daha kaybedersen eğer 5.liğe vurursun yine geçen seneki gibi galatasaray da ileriye doğru 1 tane ışık yok.böylede devam etcek bu sene şampiyon oluruzda olamayabilirizde.eğer şampiyon olursakda bunu bilin rakipler kötü biz kötününde iyisi olarak şampiyon olmuş oluruz.rijkaarda geldi ne değişti geçen seneden bari geçen sene ortadan da geliyorduk nedir bu kanat arzusu sadece bence sezon sonu terim denenmeli tekrar hiç olmazsa yeni bir yüz olur.barcelona taktiği diyorlar bazıları bir baksınlar bakalım barcelona maçı izliyormu bu adamlar geçen barcelona maçı adamlar kaybetti ama bir kez olsun şişirdilermi.2 oyun nerden kuruyorlar bir baksınlar xavi iniesta = messi bizde sabri keita sabri santos caner arda böyle devam et rijkaard şampiyonluk gitsin de o zaman görüşelim yazık biz taraftarlara yazık bu çok istekli emek harcayan yönetime hemde rakiplerin kötü olduğu bir sezonda..

Ha gayret biraz daha konuşturda futbol bilgini diplomanı hazır edelim hemen...

• quote:

quote:

Bu kadar sabit bilgisiz ve ukala birisi olamaz ya kimse sana soracak degil ilk olarak bilgin kadar konus tabi birsey biliyor yada anliyorsan bossun arkadasim gercekten bos.

Neye göre boş kime göre boş ? Rijkaard'ın neler yaptıklarını, neler başarabildiğini, neyi amaçladığını, sistemini, futbol bilgisini bilmiyor musun da hep karşısın ona ? Nedir derdin anlatta bilelim kardeş. Bir de utanmadan ukala demişsin, sabit bilgisiz demişsin. Ama görüyoruz kim bilgisiz. Rijkaard gitsin diyorsun ya dur arkadaş el insaf bir sene bitsin bi ya. Rijkaard ulan bu RİJKAARD ! ;

FRANK RİJKAAAARD !

Bu adam geldi denildiğinde inanmadığımız Rijkaard, dünyanın en iyi hocalarından olan SİSTEM hocası RİJKAARD !

Nedir bu kinin ? Nedir bu düşmanlığın ?

Ne istiyorsun sen gelen teknik direktörden ?

Kısa vaadede başarı istiyorsan yok öyle bir dünya kardeşim. Seni başka dünyaya da almak isterdim ama öyle bir dünya da yok...

Son olarak;

Allah'tan tek dileğim seneye burada bu saatte bu forumda gene karşılaşmamız olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hagiAS90

Neyi tartistiginizi bile bilmiyorsunuz,tutturmussunuz agizda sakiz misali her yenilgi sonrasi hoca hoca...

Hayir bikmadiniz mi anlamadim koca Galatasaray kulübü son 4 yilda 6 hoca degistirdi nedir bu catlaklik birisi bana anlatabilirmi?
    Bunun üstüne Marka isim Frank Rijkaard geliyor yinede millet burada bidi bidi yapiyor cidden hastalik yapiyor okumak bile,yani sira madem bu kadar iyisin arkadasim madem bu kadar futboldan anliyorsun ne diye sürünüyorsun forum köselerinde üste cikabilme cabalariyla,git gelistir kendini bosuna ulemalik yapma!

Yok artik kardesim yok, 3 büyüklerde olsa hic bir macin garantisi yok sallamayin artik teknik direktörlere;bu artik bu saatten sonra böyle ki kaliteli bir lig istiyorsan,o yolda gitmek istiyorsan dogrusuda bu.

Adam gibi hoca secipte degistirmeseydi kardesim yönetim hatalarinin sorumlusu taraftarmi.
    Ayrica bir yatirim yapiyorsun yatirimi yapma amacin bunu ticari olarak fazlasiyla almak gecen sene basarisiz bu sene basarisiz olursan aldigin risk sana dönecektir Canaydin dönemi gibi.
    Ayrica madem forum ortami bozuyorsa girme kendi yetersiz kapesitesini baskalarina camur atarak kapamaya kalkma rahatsiz olduysan git sütünü ic yat uyu.
    Futbolda amöter takima karsi bile kaybetme riskin vardir onu bilmiyen zaten yok ama 2 3 milyon euro para aliyorsan karsindada 200 bine oyniyan oyuncu grubu varsa en azindan kisisel yeteneklerini ve klasini gösterir oynarsin sansin olmaz yenilirsin.
    Ayrica son olarakta girme bu tarz yerlere politika konusmak icin politikaci futbol konusmak icinde hoca olmak gerekmiyor zeka seviyeni sevsinler.

• quote:

quote:

quote:

Neye göre boş kime göre boş ? Rijkaard'ın neler yaptıklarını, neler başarabildiğini, neyi amaçladığını, sistemini, futbol bilgisini bilmiyor musun da hep karşısın ona ? Nedir derdin anlatta bilelim kardeş. Bir de utanmadan ukala demişsin, sabit bilgisiz demişsin. Ama görüyoruz kim bilgisiz. Rijkaard gitsin diyorsun ya dur arkadaş el insaf bir sene bitsin bi ya. Rijkaard ulan bu RİJKAARD ! ;

FRANK RİJKAAAARD !

Bu adam geldi denildiğinde inanmadığımız Rijkaard, dünyanın en iyi hocalarından olan SİSTEM hocası RİJKAARD !

Kısa vaadede başarı istiyorsan yok öyle bir dünya kardeşim. Seni başka dünyaya da almak isterdim ama öyle bir dünya da yok...

Son olarak;

Allah'tan tek dileğim seneye burada bu saatte bu forumda gene karşılaşmamız olacaktır.

Evet ya Rijkard Barcelano gibi ispanyada cok kücük bir takimi 4ci ligten aldi dünya efsanesi yapti.
    Hollanda takimiyla yapamadiklari ortada
    Hollanda liginde küme düsürdügü takim ortada
    Hep ayni sacma bozuk zihniyet her isim her yerde is yapmaz.
    Seneye Rijkard zaten olmiyacak merak etme sen gibi konusanlara 1 ay önce bir sey demistim hepsi cikti senin gibi saldiran mürit kesimi kaldi onlarda 1 ay sonra neler diyecekler görücez.
    Biz kazandigimiz Pana ve Bjk macinda bunlari söylüyorduk ozamanlarda e 1 kerede biz oynamadan kazanalim diyordunuz simdide hoca sahiplenme olayi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

FRANK RİJKAAAARD !

Son olarak;

Evet ya Rijkard Barcelano gibi ispanyada cok kücük bir takimi 4ci ligten aldi dünya efsanesi yapti.
    Hollanda takimiyla yapamadiklari ortada
    Hollanda liginde küme düsürdügü takim ortada
    Hep ayni sacma bozuk zihniyet her isim her yerde is yapmaz.
    Seneye Rijkard zaten olmiyacak merak etme sen gibi konusanlara 1 ay önce bir sey demistim hepsi cikti senin gibi saldiran mürit kesimi kaldi onlarda 1 ay sonra neler diyecekler görücez.
    Biz kazandigimiz Pana ve Bjk macinda bunlari söylüyorduk ozamanlarda e 1 kerede biz oynamadan kazanalim diyordunuz simdide hoca sahiplenme olayi.

hollanda takımı ile kim şimdiye kadar ne yapmış ?
    barcelona tarihinde kimle en fazla üst üste galip gelme rekoru kırmış kimle cl yi almış kimle alt yapıdan en fazla oyuncu çıkarıp oynamış ?
    hollanda liginde ki bu takım kaç kez birinci ligden düşmüş ?

barcelona yakında kötü gitmeye başlayacak herkes görecek o zaman guardiola kötü teknik direktör olacak ....

galatasaray sürekli teknik direktör gönderen bir takım değildir ... son dönemlerde bu değişti belki ama galatasaray kültüründe bu yoktur .. biz 15 sene şampiyon olamadık ama zırt bırt teknik direktör değiştirmedik ...geçen sene taraftarın gazına gelip zaten skibbe gönderildi ... ben adnan polat ve ekibinin tekrar aynı hataya düşeceğini düşünmüyorum .... şimdiye kadar her sene şampiyon oluyordukta bir tek rijkaardlamı başarısız olduk ? ben rijkaard peygamber falan demiyorum ... ama akıl var mantık var .... galatasaray içerdeki maçlarda dönem dönem rakibi sirkülase ediyor ... böyle oynadığımızı tarihimiz boyunca görmedim 91 den beri futbolu aralıksız takip ediyorum... fatih terminin uefa kupası sahibi takımı bile bazen yakaladığımız bu tempoyu yakalayamıyordu ... her maç aynı oyunu oynamıyoruz tabiki ... çoğu maçta kötü oynuyoruz hatta ... ama bu dönem dönem oynadığımız oyunu oynatabilecek olma ihtimalinden dolayı rijkaard kesinlikle kalmalı diyorum kendi adıma ve destekliyorum.... biz hiçbir zaman barcelona gibi oynayamayacağız bunu kimse beklemiyordur zaten .. ama güzel futbol izleyeceğimiz buna adım gibi eminim ... bu sene olmaz bu ... çünkü orta saha oyuncu kalitemiz anadolu takımlarından çok yukarda değil ... ama seneye bu yönde adımlar atılırsa o zaman şuan ki çatlak seslerde kaybolur ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hagiAS90

Neyi tartistiginizi bile bilmiyorsunuz,tutturmussunuz agizda sakiz misali her yenilgi sonrasi hoca hoca...

Adam gibi hoca secipte degistirmeseydi kardesim yönetim hatalarinin sorumlusu taraftarmi.
    Ayrica bir yatirim yapiyorsun yatirimi yapma amacin bunu ticari olarak fazlasiyla almak gecen sene basarisiz bu sene basarisiz olursan aldigin risk sana dönecektir Canaydin dönemi gibi.
    Ayrica madem forum ortami bozuyorsa girme kendi yetersiz kapesitesini baskalarina camur atarak kapamaya kalkma rahatsiz olduysan git sütünü ic yat uyu.
    Futbolda amöter takima karsi bile kaybetme riskin vardir onu bilmiyen zaten yok ama 2 3 milyon euro para aliyorsan karsindada 200 bine oyniyan oyuncu grubu varsa en azindan kisisel yeteneklerini ve klasini gösterir oynarsin sansin olmaz yenilirsin.
    Ayrica son olarakta girme bu tarz yerlere politika konusmak icin politikaci futbol konusmak icinde hoca olmak gerekmiyor zeka seviyeni sevsinler.

Adam gibi hoca?

Rijkaard adam gibi hoca degil mi?
    Alman milli takimini da bir dönem yöneten simdilerde Frankfurt gibi dökülen bir takimi ligde ayakta tutan Michael Skibbe?
    Dünyanin en iyi antrenörlerinin elinde bulundurdugu pro bilmem ne diplomasini alan Feldkamp mi?

Sayardim sana yine bazi isimleri ama daha *süt icli*,*gitli* gibi kliselerden kurtulamadiysan senin icin uzak olan yakin tarihi getiripte böbürlenmek benim hos karsilayacagim bir durum olmaz,Futbol tartismaya da acigimher zaman o konuda süphen olmasin ama adam gibi seviyesini bilen insanlarla,senin yukaridada belirttigin gibi camur atarak degil

• Ya kardesim bana göre degil hayret bir sey ya. Cokmu zor anlamak ne adamlarsiniz ya bir kere karsinizdakini kopmle okuyun anlayin öyle karsilik verin.
    1000 keremi yazcaz ayni bilmem kac mac yenilmiyen makine gibi top oyniyan ispanyanin üstelikde bilek hakkiyla kupayi kaldirmis takimin hocasi Fenerbahcede ne oldu ?
    Hiddink, Toschack, Del boske vs vs ne oldu o hocalarla bu takimlar hatami yapti yani hep.
    Simdi Hollandada o tkaim isterse her sene cikip düssün Rijkardla düsmüstür, Hollanda takimi yildizlar toplulugu olmasina ragmen kendi sistemlerindeki ariza sebebiyle basarisiz oluyor Rijkardin hoca oldugu dönemde git kadroyu arastir.
    Gelelim bana Barsa örnegi vermeyin hala komik oluyor cünkü.
    Son olarakta uslup karsidakine göre verilir süt müt olayi haklisin ayip oldu ama sizin yaklasim seklinizde bu sekilde Foruma giripde laga luga vs vs yapma tarzi yazarsiniz bu sekilde karsilik almanizda dogal bu benim icinde gecerli.
    Son olarak Rijkard Türkiye sartlarinda bu ülke ligine göre kötü hocadir sadece büyük takim hocasidir ve basarisiz olmustur Gs takimi icinde buda basit bu kadar.
    7 mactir kazanamayan rakibimle aramda 2 puan fark varsa bundanda utanirim hala rijkard demem adam futbol oynatamiyor, kaybedilen maci ceviremiyor evet hoca degil gecen seneki Bülentden belki 1 gömlek üstün

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.