Şimdi Ara

FRANK RİJKAARD (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
0
Favori
4.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Screamer

ELANO ZATEN SAKATTI.SAKAT SAKAT OYNUYORDU.AĞRISI ARTTIYSA ÇIKMIŞTIR.AYHAN'I İSE ORTA SAHAYI DEFANSİF ANLAMDA GÜÇLENDİRİP TOP TUTABİLMEK ADINA ALDI AMA AYHAN ESKİ AYHAN DEĞİL.O YÜZDEN ORTA SAHA ÇÖKTÜ.

Teşekkürler

Anlamayan olursa seve seve daha büyük fontla yazabilirim

anlamazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

Fenerbahçeliyim

yazık la sana, Gs için üzülüyordum ama senin durumun feciymiş be kardeşim. Allah sana tez zamanda sağlığına kavuşturmayı nasip eylesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay289

Nondayı gönderen yerine bolca kanat oyuncusu olan takıma kanat oyuncusu olan ve 2yıldır top oynamayan adamı alan Rijkaard dır.
    Forvetsizlikten yakınıyorsunuz..
    Forvetsiliği kim yarattı??

Bence geldiğinden beri yaptığı yanlış budur Elindeki forveti göndermek.Gio işi sadece bir kumardı tutarsa iyi olacaktı ama o adamın yaşı artık geçti aynı bugünkü Reyes gibi büyük oyuncu olamayacagı anlaşıldı..

Bugünkü maç için Rijkaarda hiçbirşey denmez.İleri uçtaki elemanları ayakta duracak halleri yoktu.Bir 30dakika daha oynasak kasımpaşa maçına onlardan da 2si gelemezdi.Fizik olarak çok yetersizdik.Beşiktaş maçındaki kadar fizikli durabilsek sonuç farklı olurdu..Atletico'da hiçbirşey yoktu çünkü..

• Karton taraftarların görüşlerini öğrenmek istiyorum şimdi.

Sonuna kadar desteğe devam.
  • Kadir boşver Rijkaardı tartışmak bizim haddimize değil. Rijkaard hem bizim için hemde ülke için bulunmaz bir nimettir.

Bu sene 10. sırada bile bitirsek geleceğe umutla bakıyorum. En az 3 sene kalmalı ve takıma yeni bir kültür getirmesini bekliyorum.

Derwal geldi 20 sene onun getirdiği kültürü devam ettirdik, şimdi Rijkaardın sırası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Kadir boşver Rijkaardı tartışmak bizim haddimize değil. Rijkaard hem bizim için hemde ülke için bulunmaz bir nimettir.

Bu sene 10. sırada bile bitirsek geleceğe umutla bakıyorum. En az 3 sene kalmalı ve takıma yeni bir kültür getirmesini bekliyorum.

Derwal geldi 20 sene onun getirdiği kültürü devam ettirdik, şimdi Rijkaardın sırası.

Herkes bizim gibi düşünse yine özlediğimiz başarılar gelecek ama nerdeee.
  • Atılan zilyon tane temelin -ki kadrodur, teknik ekiptir, mali yapıdır, kıldır yündür- etkili olması için bu yıl ilk 2 sıraya demir atmak gerek. Esas beklenti ŞL katılımıdır, iyi ihtimalle direkt katılımdır. Olur da şampiyon olunmazsa, über medyanın yazacaklarına kapılmadan önce bu adamın getirdikleri ve getirecekleri dikkate alınmalı.
  • Üste dikiş olsun..

Atılan o temeller günü kurtarma mantalitesinden uzaktır, sağlamdır. Lakin 3-5 yıllık planlara aşina olmayan ''sistem'' çılgınları için zordur olay. Hala Nonda'ya kafa yoranlara rastlamak mümkündür mesela.
  • Geçen hafta kazandık, bu hafta yenildik. Değişen bir şey yok hala Rijkaard'a desteğe devam her zaman ki gibi.

Suç onda değil. Suç Caner, Ayhan, Mehmet Topal, Servet gibi adamların bu takımda olması. Bir de üstüne hakem de eklenince mağlubiyet kaçınılmaz oldu.
  • Rijkaard gibi adamı alıyoruz adama verdiğimiz ortasahalara bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zhirkov

Şuanda burda Rijkaard'a laf atan adamlar, sezon başında Rijkaard geldi diye "Galatasaray Rijkaard'ı aldı, biz Daum'u aldık" diye yakınan tipler. Fakat bunlar en ufak başarısızlıkda türerler. Rijkaard'ın gelmesi bizim için bir devrimdir. Bırakında kupadan elenelim. Alamayanlar alsın. Barcelona'da Real Madrid'de elendi kupadan. 6 kupalı Guardiola kötümü oldu? Real Madrid'e ne demeli? Yenildiği takımın ligi bile belli değil. Yeni oluşan oyun tarzının farkında değilmisiniz? Oyuna gelen oyuncular, Avrupa'da, UEFA'da, dünya çapında adımızın sıkça haber yapılması bunlar ince ayrıntılardır. Oyun sistemimizin vazgeçilmez iki oyuncusu Harry Kewell ve Milan Baros sakat. Defansımızda yine oyun sistemimizde önemli bir yeri olan hücum gücü yüksek, hızlı Sabri yok. Hakan Balta yeni oynamaya başladı. Şampiyon olduğumuz seneden beri orta sahanın vazgeçilmezi Mehmet Topal yeni oynamaya başladı sakatlıklardan sonra. Jo tam form tutmuşken sakatlandı. Ve şuanda ligde sadece 1 puan fark var. Avrupada gruplarda önümüze geleni ezdik. Kupada tüm bu handikaplara rağmen harika bir maç çıkardık fakat şans bu olmayınca olmuyor. Bu kadar eksikle oynadığımız oyunu beğeniyorum. Kadroda Rijkaard'ın istemediği oyuncular var ve gelecek sezona asıl Galatasaray, hedeflenen Galatasaray o zaman gelecek. Sadece bizi bu yola götürecek adamları sağda solda malzeme yapılmasına izin vermeyin.

HI Galatasarayimiz ordan burdan yedek hasta adam aliyor diye Barsami olucakmis komik arkadasim inanmaya devam edin siz bakalim daha zaten bir kere örnek verdigin adam sanki 2ci ligten gelmis Barcayi dünya markasi yapmista konusuyor gibi mantik boru degil bu Barsa Rijkard nedir ya o olsada olmasada Barsa barsadir.
    Bu hocanin futbol bilgisi bu kadar sevinen sevinir bu birseyin ifadesi degildir rakibine Boske gelir dalga gecersin, rakibine Aragones gelir dalga gecersin sana rijkard gelince kimse konusamiyacak birseyden cakmiyor iste büyük takim hocasi klasik baska artisida yok.

• şu konuyu hortlatıp durmayın.bu adam yıllarca bizde kalacak o kadar.tüm desteğimiz onunla
  • quote:

Rijkaard gibi adamı alıyoruz adama verdiğimiz ortasahalara bak.

İleriye pas atamayan ve saatli bomba gibi oynayan Mehmet Topal,
    Koşmaya hali kalmamış Ayhan,
    Sadece koşan ama tekniği olmayan Barış,
    Mücadele eden ama yaptığı hatalarla takımın içine eden Mustafa Sarp

Ayrıca;
    Bu sezon çok kötü oynayan Servet var bide.
    Sabri bu sezon iyi dedik bugün maçın en kötülerinden biriydi.

Sonra Rijkaard'a sallıyoruz. Yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

şu konuyu hortlatıp durmayın.bu adam yıllarca bizde kalacak o kadar.tüm desteğimiz onunla

Karton taraftarlara inadıma hortlatıyorum. Her hafta da devam edeceğim zaten. Burası Rijkaard'a destek verme topiği olsun hatta. Ne olursa olsun sonuna kadar.
  • quote:

Batiyorsunuz roohans artik Rijkarda iyi tkaim verildi zaten Türkiye ligi sampiyonluguna hepiniz göbek atacaksiniz mevcut kadro ve oyuncu yapisi ve üstelikde rakiblerimizin rezil durumda olmasina ragmen zorlanma sebebi verdigimiz degil onun veremedikleri kafasindaki sablonu degisecek kapesitede bir hoca degil artik bunu anlayin.
    Büyük takim ver sana Barsada yaptiklarini yapsin 24 tane kaliteli adamla ama sisteminde oynak olupta elindeki malzemeye harc yapabilecek yapisida yok.
  • quote:

yapma be hocam, aynı ortasaha geçen hafta da vardı, sene başında gelene 3 gidene 4 atarken de vardı.

ortasaha yüzünden mi yenildik bugun yani ? Servet'i yine takıma mınte etme çabası var, bu yüzden kaybettik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir Nar

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

şu konuyu hortlatıp durmayın.bu adam yıllarca bizde kalacak o kadar.tüm desteğimiz onunla

Karton taraftarlara inadıma hortlatıyorum. Her hafta da devam edeceğim zaten. Burası Rijkaard'a destek verme topiği olsun hatta. Ne olursa olsun sonuna kadar.

@mancukya
    türkiye ligi şampiyonluğuna kim olursa olsun göbek atar.kapasite konusuna gelince bir insanın kapasitesini belirlemek için ondan daha iyi olmak gerekir.senin de rijkaardın yanında ne gibi şansın olabilir emin değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mancukya

quote:

Batiyorsunuz roohans artik Rijkarda iyi tkaim verildi zaten Türkiye ligi sampiyonluguna hepiniz göbek atacaksiniz mevcut kadro ve oyuncu yapisi ve üstelikde rakiblerimizin rezil durumda olmasina ragmen zorlanma sebebi verdigimiz degil onun veremedikleri kafasindaki sablonu degisecek kapesitede bir hoca degil artik bunu anlayin.
    Büyük takim ver sana Barsada yaptiklarini yapsin 24 tane kaliteli adamla ama sisteminde oynak olupta elindeki malzemeye harc yapabilecek yapisida yok.

Hele şükür bi tane maçı g.tüyle değil de gözüyle izleyen bir adam çıktı.Tutturmuşlar bir Barça türküsü gidiyolar.Barçayı 1998 'den beri takip ediyorum barcelonanın oyun sisteminde ben bir değişiklik görmedim.Hep pasa yönelik bir sistemi vardı van gaalle başladı bu sistem.Rijkaardı kurtaran ve Barcelonayı estiren Ronaldinhoydu ne zamanki bitirdi R10 u kendide bitti.
    Şimdi gelelim bu maça paşamız maça orta sahanın beyni ayhanla başladı gerektiğinde elanoyu bile savunmaya yardıma gönderticek yetenekte bir ortasaha ve atak adamı bu adamı 80 dakika oyunda tuttu paşamız.Sonra rijkaardan inciler devam etti keita çıkıyo yerine ne boy ne fiziği olan halısaha topçusu emre denen bir adam giriyo vay anasını ne taktiksel zeka ve hamle.İlk yarı 1-0 bitmiş ikinci yarı kesin golle başlaman gerkirken ki ilk yarı 1 tane pozisyonun varken pozisyona giremiyorken aynı kadroyla başlıyor yine dahi teknikdirektörümüz.2.gol geldikten sonrada bekliyor yine maç boyu s.çan M.topalı çıkarmak için vay anasını buda inanılmaz bir strateji.En son Ayhan paşa çıkıyor.
    Tam destek hocamıza

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadir Nar

quote:

Kadir boşver Rijkaardı tartışmak bizim haddimize değil. Rijkaard hem bizim için hemde ülke için bulunmaz bir nimettir.

Herkes bizim gibi düşünse yine özlediğimiz başarılar gelecek ama nerdeee.

rijkaard hatada yapsa siz ikiniz niye destekliyonuz abi..rijkaarda şimdiye kada sizi takip ettim sezon başından beri 1 kere bile bişey demedeniz..hiç bir hatasını söylemediniz..tamam rijkaard iyi ama hiçmi hatası yok bu adamın..neden bu kadar körü körüne taraftarlık yapyonuz..takım şuan iyi futbol oynamıyor ver bunda rijkaardında suçu var oyuncularında..rijkaard gs den büyük değildir bunu bilin beyler.bu kadar tapmanın alemi yok..barcelonanın başına kim geçse şov yapar..guardiola gibi çömez biri bile şov yapyo..adamlar kendileri oynuyo zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: *maverick*

quote:

Orijinalden alıntı: mancukya

quote:

Hele şükür bi tane maçı g.tüyle değil de gözüyle izleyen bir adam çıktı.Tutturmuşlar bir Barça türküsü gidiyolar.Barçayı 1998 'den beri takip ediyorum barcelonanın oyun sisteminde ben bir değişiklik görmedim.Hep pasa yönelik bir sistemi vardı van gaalle başladı bu sistem.Rijkaardı kurtaran ve Barcelonayı estiren Ronaldinhoydu ne zamanki bitirdi R10 u kendide bitti.
    Şimdi gelelim bu maça paşamız maça orta sahanın beyni ayhanla başladı gerektiğinde elanoyu bile savunmaya yardıma gönderticek yetenekte bir ortasaha ve atak adamı bu adamı 80 dakika oyunda tuttu paşamız.Sonra rijkaardan inciler devam etti keita çıkıyo yerine ne boy ne fiziği olan halısaha topçusu emre denen bir adam giriyo vay anasını ne taktiksel zeka ve hamle.İlk yarı 1-0 bitmiş ikinci yarı kesin golle başlaman gerkirken ki ilk yarı 1 tane pozisyonun varken pozisyona giremiyorken aynı kadroyla başlıyor yine dahi teknikdirektörümüz.2.gol geldikten sonrada bekliyor yine maç boyu s.çan M.topalı çıkarmak için vay anasını buda inanılmaz bir strateji.En son Ayhan paşa çıkıyor.
    Tam destek hocamıza

ne boy ne zeka dediğin adam emre çolak.kendisinden çok şey beklenen emre çolak.bana maç boyunca keitanın tek bir faydalı hareketini göster tamam.rijkaardın yaptığı hamledir.boş boş maçı seyretmiyor elindeki bütün kozları sahaya sürüyor.yarım yamalak futbol bilginle FUTBOL DEHASI adama niye şöyle yaptı niye böyle yaptı demek sana düşmez.onun hamleleri de seni aşar ne yazıkki

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.