Şimdi Ara

FRANK RİJKAARD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
0
Favori
4.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendinize gelin arkadaşlar. Hani lige çok kötü de başlasak sabredecektik? Hani ne olursa olsun uzun yıllar çalışmalıydık? Şimdi şansa bala puan kaybı yüzünden adamı yargılayamazsınız. Yok Elano neden oynamamış, yok bilmem ne falan. Kendinize gelin ve ne olursa olsun desteğe devam edin. Şu adamların diline düşürmeyin sonra.

• Teknik direktörde bir suç yok ki. Futbolcularda suç var. Son dakikalarda inanılmaz hırssız koşmayan adamlar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirate_1905

Teknik direktörde bir suç yok ki. Futbolcularda suç var. Son dakikalarda inanılmaz hırssız koşmayan adamlar ...

Hanı Nonda Gol Atarken iyiydi Hanı Arda Assist Yaparken iyiydi , Hani Keita Çalım Atarken Süperdi ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dréam Away

quote:

Teknik direktörde bir suç yok ki. Futbolcularda suç var. Son dakikalarda inanılmaz hırssız koşmayan adamlar ...

Hanı Nonda Gol Atarken iyiydi Hanı Arda Assist Yaparken iyiydi , Hani Keita Çalım Atarken Süperdi ..

Al bu da fake eleman. Sen de 3-0 yendiğimiz takımın taraftarısın. Aynı durum başımıza gelse ben de senin gibi olurdum sanırım.

• quote:

quote:

zaten süperler süper zekasizinkiler gol attı mı lan ondan haber ver sen

• quote:

quote:

3-0ın acısı dinmemiş heralde.

• Birşey dediğimiz yok. Tercihleri yanlıştı.
    Bu sene takımın oturma senesi, zamanla daha iyi olacak.
    Devre arası takıma stoper + ön libero çok çok gerekli.
  • Beşiktaşlılar siz gidin önce kümede kalırmıyız ona bakın sonra gelin bize laf atın anca laf atarsınız zaten başka yaptığınız birşey yok ?
  • bi msj vardı bulamadım
    sivasın durumu hala iyi
    şampiyonla aralarında 6 puan fark var diye...
  • Ben teknik direktörümüzünde suç aramak istemiyorum

1.ayhan sakatlıktan yeni çıktı belki o yüzden topal vardı(saç baş yoldurdu)

2. Stoper yoktu hakan balta soldan geldi alındı, sağ bek uğur sola geçti tek sordum soru neden caner oynamadı formda değildir diye düsünüyorum.(uğur saç baş yoldurdu, halkan baltayı göremedik yedimiz gole kadar,sabri gene yaptı yapacağını)

3.Oyun kuramadık, elona lazımdı duran toplar ve ölü toplar atardı kanatları ve orta alanı daha aktif kullanırdık (genç aydın pasifti)

daha maddelenir, ama bu kadro eskişehiri yenmek lazımdı ben teknik direktörde şuç aramıyorum ilk 11 güvendi oyuna sürdü.. futbolcularımızı tek şuçludur eğer suçlu ararsak... fenerin arkasından en fazla 10. haftaya kadar 2. oluruz haketimiz yeri tekrar alacağımızı düsünüyorum
  • Hocam ciddi ciddi rijkaard gitmeli diyen yoktur yahu ya da ben görmedim . Yazan arkadaşlar ironi yapmışlardır bence .
  • O değilde bu adam takımı tanımıyor galiba. Kapalı defans'a karşı Aydın'la Baros alınır mı?
  • ayhan maç öncesinde top çeviriyordu, oynar sandık ama gözlerimiz onu aradı.
    onun eksikliği belliydi.
    en azından yarım saat oynatılmalıydı diye düşünüyorum.
  • Ne oluyor foruma ya aşağı yukaru 2 puan kaybettik mağlup bile olmadık ortalık mahşer yerine dönmüş yavaş arkadaşlar ne bu celal?
  • sıkmayın canınızı olurböyle şeyler, futbolcular üzerindebaskı vardı, normaldir, hoca nın nonda ile başlama düşüncesi bana göre yanlış oldu, en azından ikinci yarı çift forvete dönüp kenar ortaları değerlendirmeliydi, zira rıza hocada hücumcuları çıkartıp ortayı güçlendirdi, es-es ikinci yarı gol atmak için değil tamamen gol yememek için çaba sarfetti(böyle takımlardan nefret ediyorum) ki bunuda başardılar,

yol uzun muhtemelen haftaya da biz takılacaz yine aynı puanla beraber el ele ilerleriz
  • bu adam da şanssız kimi soksa oyuna öbürünü niye almadı diyecekler.
    olur arada böyle 34-34 yapan, her maç şov yapan takım var sanki avrupada.
  • Tüm maçları kazanacak diye bir şey yok. Üst üste galibiyet olunca birden puan kaybedince olur böyle şeyler. Yenebilirdik ama olmadı. Rijkaard'a saydımaya gerek yok.
  • 2 hatası vardı bu maçta;
    1. nonda yerine baroşla başlamalıydı ki top sürme yeteneği daha iyi olan baroş işimizi görebilirdi ama nonda gene keitanın süper ekartı devamındı golü bulmuş oldu.
    2.aydın yerine elanoyu seçmeliydi ki kapanan sesi yetenkli ayakla açmak daha kolay olacaktı zira aydın boş alanalrın oyuncusu boş alan yoktu dolayısıyla aydından fayda göremedik.
  • Bence bazı maçlarda 4-4-2 de oynamalıyız.Özellikle gol bulmamız gereken maçlarda çift forvete de dönmeliyiz.Ancak Rijkaardın bunu yapacağını sanmıyorum.Barcadayken Eto tek forvet oynuyordu.O çıkıp Bojan giriyordu.Bizde de aynı hesap.
  • rijkaard gelirken 34 maçın 34 ünüde kazanacak diye mi geldi ? eskişehir ligin iyi takımlarından biri ben oynanan oyundan memnunum ... eskişehire top göstermedik desek yeridir ... daha da iyi olacak .... bursa gençler maçlarıda benzer geçecek ... alıştırın kendinizi ... tercihler konusunda da hiçbir yalnışı yok bence ... adil olduğu sürece aydın girmiş elano beklemiş bence problem değil .... yapılması gereken herşey yapıldı bu gece .. eskişehirede haksızlık etmemek lazım çok çok iyi motive olmuş ve iyi kapandı ... ben tebrik ediyorum galatasarayımızı ... rijkaarda da sonuna kadar güveniyorum ... 5 maç üst üste farklı yenilsek yine de kendi adıma rijkaard hakkında kötü konuşmayacağım ... gönül isterdiki kazanalım ama olmadı 1 puanda 1 puandır ....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.