Şimdi Ara

FOX TV MI FOX SHOP MU ANLAMADIM???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YA NEDIR BU KANALDAN ÇEKTIĞIMIZ YA BIR MAC ALDİLAR ONU DA REKLAMA BOĞDULAR!!!UTANMAZLARSA REKLAM ARASİ VERECEKLER!!!

• bırde sprey gecıktırıcı koymazlarmı
  • Geçen Loca1 Gs maçında ilk yarı bitmeden 5 dk önce 15-20 snlik reklam arası koydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conquistador -- 2 Ağustos 2009; 22:30:58 >
  • Bide her yer reklam.Yakında takmada koyarlar oraya
  • Bu akşam maçtan çok reklam izledik.
  • Hemde ne reklam bi an reklamdan maçı izleyemicem diye korktum tam gole gidiyoz pat reklam adam kayboluyor Foxa maç verilmemeli şuana kadar izlediğim en kötü maç yayınıydı diyebilirim.
  • Asıl Fox Shop mu Sex Shop mu belli değil , maşallah verdikleri reklamlarla farkları kalmadı.
  • O +3 uzatmanın yanındaki reklam neydi ya. Babam vardı yanımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChnGT/GTS

O +3 uzatmanın yanındaki reklam neydi ya. Babam vardı yanımda

Aynen ya o neydi 3 dakika daha sanki tovbe tovbe mac mi yoksa ne yani
  • fox un bu maçı vermesi d-smart gibi haysiyetsiz fırsatçılardan daha iyidir. reklam evet çok abartıldı sonuna kadar kahrediyorum. birde sex shop falan denmiş. saçma buluyorum. ped reklamımı çıkıcak futbol maçında.
  • Fox'un herşeyi öyle..

Box müsabakaları izliyorum.. Adamlarin her tarafına bir şey yapıştırmşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

fox un bu maçı vermesi d-smart gibi haysiyetsiz fırsatçılardan daha iyidir. reklam evet çok abartıldı sonuna kadar kahrediyorum. birde sex shop falan denmiş. saçma buluyorum. ped reklamımı çıkıcak futbol maçında.

yoo ped çıkmadı ama geciktirici sprey ve 1-2 kere internette penis büyütücü olarak satılan hapların reklamı yapıldı o kadar yani önemli bişey yoktu.....
  • HAYIRDA BEN ENCOK SEYE GICIK OLDUM SUNAN ADAMA YA ADAM FUTBOLCU MENEJERI GIBI SUREKLI OVUYOR FUTBOLCULARI YABANCI YENI GELELLENLERRI

NIHATTA BASARILI BIR SEZONDAN SONRA BURAYA GELMIS :d ADAM 1.5 SENEDIR GOL ATAMIYORDU BIRAZ SACMALADI
  • radyo daha kötü bir ara goooool diye bağırıp bir şeyin reklamını yapıyorlardı, daha sonra gs-bjk maçında arda gidiyor, tek tek geçiyor ve atıyor ağzına bilmem ne sakızını vb. bir reklam vardı. görüntü de olmayınca ilk duyduğunda gerçek sanıyor adam.
  • maçtan ziyade bolca reklam izledik .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick_192 -- 3 Ağustos 2009; 2:51:45 >
  • E adamlar ondan kazanıyorlar Gösterdikler abuk subuk reklamlar hadi geciktirici felan bi yere kadar saçmada PERDE ASKISI reklamınıda ilkkez duyuyorum o korneşlere beyaz bir şeyle perdeyi takıyoruz ya onun reklamını bile verdiler bu aslında foxta durumların iyi olmadığını gösteriyorki yaptığı programlardan bu gayet belli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.