Şimdi Ara

Fotograflar Eklendi CX-10 $14,99 // Syma-X11 $22.99 // 2MP Kamerali $37,99 [Güncel]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
665
Cevap
48
Favori
33.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GearBest.com Syma-X11 QuadCopter $23.99 // 2MP Kamerali Syma X11C $37,99 F/P ürünleri
    Eslenigi olan kamerasiz Hubsan x4 107L nin fiyati $37.54 // Ürün Linki. 2MP kamerali Hubsan x4 107c nin fiyati $67.99

Cheerson CX-10 QuadCopter $14,99 en kücük boyutlarina sahip QuadCopter daha kücügü yok!!

Syma-X11 $22,99 // Ürün Linki
    Kupon Kodu: GBX11

Syma-X11C 2MP Kamerali modeli $37,99 // Ürün Linki
    Kupon Kodu: GBX11C

Paket icerigi X11
    #Syma-X11 QuadCopter
    #200mAh batarya
    #USB batarya sarj kablosu
    #Pervane koruyucu aparat
    #1 set yedek parvane

Paket icerigi X11C
    #Syma-X11C QuadCopter
    #250mAh batarya
    #Pervane koruyucu aparat
    #1 set yedek parvane
    #4GB micro hafiza karti ve micro kart okuyucu

Cheerson CX-10 $14,99 // Ürün Linki
    Kupon Kodu: GBCX10

Paket icerigi
    #Cheerson CX-10 QuadCopter
    #1 set yedek parvane

Syma-X11 Quadcopter serisi hakkinda kisa bilgi;
    Boyutu 15.2 x 15.2 x 3.7 cm.
    Öncelikle ürünün asiri derecede stabil ucagildigini belirtmeliyim asagida paylasmis oldugum videodan inceleyebilirsiniz. Ürün pervane koruyucusu ile geldigi icin yeni baslayanlar icin cok daha kolay kullanimli. Yaninda ek olarak batarya siparis ederseniz ucus sürenizi uzatabilirsiniz, yaninda gelen 200mAh pil ile ortalama 7 dakika ucus süresi var. Bu süre bu boyuttaki quadcopter ve 200mAh batarya ile ulasabilen uzun ucus süresidir, ayrica 380mAh batarya ile 11 dakika veya 500mAh batarya ile 13 dakikaya kadar ucus süresini uzatabilirsiniz ki bu süre bu boyutta ki bir quadcopterin en uzun ucus süresidir benzerleri en fazla yüksek akimli batarya ile 7-8 dakika ucabiliyor.
    Ek olarak 1-2 set pervane ve batarya siparis vermenizi tavsiye ederim. Bu arada pervane korumasi ucus sürenizi 1 dakika civari kadar azaltabilir.
    Not: Ürünü araliksiz 6-7 dakikadan fazla ucurmayiniz, 7 dakika sonra motorlarin sogumasi icin 2-3 dakika ürünü bosta bekletiniz aksi durumda motorlar asiri isinmadan zarar görebilir gucu azalabilir veya yanip kullanim disi kalabilir. Egerki motor sorunu yasarsaniz motorlari kolay bir sekilde degistirebilirsiniz veya herhangi bir elektronik tamircisi kucuk bir ucret karsiligi 1dakikada degistirebilir.

Ve daha fazlasi icin sorularinizi pm ile yöneltebilirsiniz.

Fotograflar:

Syma X11C Paket icerigi
     Fotograflar Eklendi CX-10 $14,99 // Syma-X11 $22.99 // 2MP Kamerali $37,99 [Güncel]

Cheerson CX-10 Paket icerigi

Syma-X11C ve Cheerson CX-10 Paket icerigi ve Boyut Karsilastirmasi

250mAh ve 500mAh lik batarya karsilastirmasi

4 x 500mAh Batarya ve Sarj Ünitesi

Syma-X11C ve Cheerson CX-10 Boyut Karsilastirmasi

Güncellemeler;
    ---Ürünler geldi!!--- Siteden veya kargolamadan süphesi olan arkadaslar güvenle siparis verebilirler, kiriksiz ciziksiz ürünleri teslim aldim.
    Tayland'ta oldugum icin buraya Cin'den ortalama 8-15 gün arasinda geliyor, benim ki neden hala gelmedi diye merak etmeyin Türkiye'den verilen siparislerde muhtemelen 2 hafta gibi bir sürede gelmeye baslar. Evet kargolama diger sitelere göre yavas ama geliyor!
    Fotograflari ve inceleme videosunu cok yakinda paylasacagim, 500mAh lik batarya hic sorunsuz kasa icine giriyor.

En büyük RC forumlarindan birisi olan rcgroups.com sitesinden de ürünü takip edebilir daha detayli bilgi sahibi olabilirsiniz. Konu bizzat GearBest sitesi adminlerinden birisi tarafindan acilmistir. Link'ten takip edebilirsiniz.

Ürün incelemesi:(incelemeyi yapan kisi sürekli takip ettigim ve alaninda uzmanlardan birisidir. Olumsuz neredeyse hicbir sey söylemiyor ürün hakkinda, hatta sürekli bu benim yeni favori quadcopterim olacak diye belirtiyor.)

Gece ucusu. Bu ürün normalde kapali alan kullanimi icin üretilmistir. Buna ragmen videodaki ortamda rüzgar olmasina ragmen cok iyi bir ucus sergilemistir
    Acemi iseniz rüzgarli havada, hatta acik havada kullanmayiniz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 28 Ocak 2015; 13:33:43 >

• Bu konu da iyi oldu, teşekkürler açtığınız için :)
  • Hocam bende pm attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmbrbr

Hocam bende pm attım.
    Dolar yükselmeden alsaydım iyiydi Bu hafta içinde sipariş vermeyi düşünüyorum , daha da indirim olmaz heralde ?
  • Konu için teşekkürler hocam almayı planlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazzow

Konu için teşekkürler hocam almayı planlıyorum
    alsam mı napsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

alsam mı napsam

Alıntıları Göster
    günaha soktun
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

günaha soktun

Alıntıları Göster
    rcgroup da ki gfb107 sen misin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

rcgroup da ki gfb107 sen misin hocam

Alıntıları Göster
    ürün çok iyi görünüyor videolar çok etkileyici, dayanamadım sipariş verdim.
  • yldz85 kullanıcısına yanıt
    Bende 2 gün önce siparişi geçtim. Umarım ürünler sıkıntı çıkmadan gelir.
  • quote:

Bende 2 gün önce siparişi geçtim. Umarım ürünler sıkıntı çıkmadan gelir.
    Gece ucusu ve yeni batarya kombinasyonlari eklendi.
  • helluri kullanıcısına yanıt
    'Looney Tunes' hocam, forumda pek mesajim yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hocam. Benim sipraiş gecikmeli olacak. Bugün mesaj atmışlar teslimat adresiniz yanlış diye. Bir daha yazdım bakalım ne zaman paketlenecek.
  • quote:

Hayırlı olsun hocam. Benim sipraiş gecikmeli olacak. Bugün mesaj atmışlar teslimat adresiniz yanlış diye. Bir daha yazdım bakalım ne zaman paketlenecek.

Alıntıları Göster
    +2 Dolar'ı Tracking'e istemeleri her ne kadar sinir bozucu olsa da Auto seçeğini seçerek + Tracking aldım ve Beyaz rengini sipariş ettim. Keşke kırmızıyı kaçırmasaydım üzüldüm açıkcası. Sigorta eklemedim eklese miydim acaba mesaj atıp iptal mi etsem gerçi paypalla ödedim ama?

Mesajı yazdıktan sonra farkettim ki hangi kur ile aldığımı incelemedim, umarım paypal kuru değildir diyor mutluluklar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoWLoadinG -- 19 Aralık 2014; 0:52:01 >

• 4 batarya+led göstergeli şarj cihazını da ekleyince 37 dolar oluyo.takip no için ücret çıkarmadı.normalde sınır 40 dolardı sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helluri -- 19 Aralık 2014; 8:49:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

4 batarya+led göstergeli şarj cihazını da ekleyince 37 dolar oluyo.takip no için ücret çıkarmadı.normalde sınır 40 dolardı sanirim
    4 adet 200mAh batarya + LED göstergeli şarj aleti seçeneği var mı? 380mah ve 500mah'ın boyutları daha büyük olduğundan stabilizasyonda outdoor yaparken sorun yaşıcam belli. 200mah'ları değiştirir değiştirir kullanırım harici şarj adaptörüyle de dışarda şarj ederim.

Bu kadar güzel ürünü de hep indoor yapacaksam ne anladım o işten öyle değil mi biraz hava alması gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

4 adet 200mAh batarya + LED göstergeli şarj aleti seçeneği var mı? 380mah ve 500mah'ın boyutları daha büyük olduğundan stabilizasyonda outdoor yaparken sorun yaşıcam belli. 200mah'ları değiştirir değiştirir kullanırım harici şarj adaptörüyle de dışarda şarj ederim.

Bu kadar güzel ürünü de hep indoor yapacaksam ne anladım o işten öyle değil mi biraz hava alması gerekli

Alıntıları Göster
    Her gördüğümde alıyorum şunlardan yav..
    Yapmayın etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: britony

Her gördüğümde alıyorum şunlardan yav..
    Yapmayın etmeyin

Alıntıları Göster
    bu alete mini kamera takabilir miyiz acaba?

Gizli kamera diye satılan ürünlerden kamerayı ve bataryayı cihazın içerisindeki çıakrtıp bunun üzerine lastik veya yapıştırıcı ile monte etsek taşır mı?

Amacım film çekmek değil tabiki eğlence olsun.

Misal şu kameranın plastik kısmını atıp batarya ve lensi cihaza taksak taşırmı?

• interior designer kullanıcısına yanıt
    Düzgün olmaz hocam.
    Mevcut kamerası var. Gündüz çekimleri iş görebilir.
  • interior designer kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni ürünün kamerali versiyonu ön siparis ile satilmakta.
    Syma X11C Ürün linki

Suanki satilan kamerasiz versiyonunda aslinda kamera bölümü mevcut ama icin bos, yani kasasi bire bir ayni aslinda birisinde kamera var digerinde yok.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.