Şimdi Ara

Fotograflar Eklendi CX-10 $14,99 // Syma-X11 $22.99 // 2MP Kamerali $37,99 [Güncel] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
665
Cevap
48
Favori
33.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

4 adet 200mAh batarya + LED göstergeli şarj aleti seçeneği var mı? 380mah ve 500mah'ın boyutları daha büyük olduğundan stabilizasyonda outdoor yaparken sorun yaşıcam belli. 200mah'ları değiştirir değiştirir kullanırım harici şarj adaptörüyle de dışarda şarj ederim.

Bu kadar güzel ürünü de hep indoor yapacaksam ne anladım o işten öyle değil mi biraz hava alması gerekli

Hocam sitede aradim fakat 4x200mah arti sarj aleti kombinasyonu bulamadim henuz yok sanirim, ama yakinda bu sekilde ilan acarlar diye dusunuyorum talep cok :)
    Gece ucusu dis mekan olarak paylastigim video da ki ucus 380mAh pil ile yapilmis, batarya 200mah a göre daha agir oldugu icin rüzgara karsi daha stabil oldugunu belirtmis incelemeyi yapan kisi.

• Sym x5c aldim evde rahat ucuramiyordum bununla daha iyi ogrenirim diyerek aldim 1 adet tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavisis-dh kullanıcısına yanıt
    Hocam x5 serisinin boyutu büyük oldugu icin daha cok kapali spor salonlari tarzi mekanlar icin öneriliyor. Disarida ise rüzgarsiz havalarda. Rüzgarin hizi artinca istenmeyen sapmalar meydana gelebiliyor. Boyutuna aldanmamak lazim günkü ürün cok hafif
    X11 ile cok rahat bir sekilde kapali alanda ucabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Hocam x5 serisinin boyutu büyük oldugu icin daha cok kapali spor salonlari tarzi mekanlar icin öneriliyor. Disarida ise rüzgarsiz havalarda. Rüzgarin hizi artinca istenmeyen sapmalar meydana gelebiliyor. Boyutuna aldanmamak lazim günkü ürün cok hafif
    X11 ile cok rahat bir sekilde kapali alanda ucabilirsiniz.

Sorma zaten , kargonun boyutu ile agirligi bu kadar alakasiz olabilirdi. :)

• Simdi videolari izledim hosuma gitti de acemi biri olarak sormak istedigim direk kutudan cikanlarla ucurabiliyor muyuz ?
    Batarya bosalinca nasıl dolduruyoruz ve ne kadar sürede doluyor ?

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    #1- Paketi aciyorsunuz.
    #2- Ürün ile birlikte gelen usb sarj cihazini bataryaya baglayip ortalam 40dakika - 1 saat arasi sarj ediyorsunuz.
    #3- Bataryayi quadcoptere baglayip ucmaya basliyorsunuz, kemerlerinizi takmayi unutmayin
    Ürün pili tak ve ucur olarak geliyor extradan hicbir efor sarfetmiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 19 Aralık 2014; 18:15:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

#1- Paketi aciyorsunuz.
    #2- Ürün ile birlikte gelen usb sarj cihazini bataryaya baglayip ortalam 40dakika - 1 saat arasi sarj ediyorsunuz.
    #3- Bataryayi quadcoptere baglayip ucmaya basliyorsunuz, kemerlerinizi takmayi unutmayin
    Ürün pili tak ve ucur olarak geliyor extradan hicbir efor sarfetmiyorsunuz

Hocam merhaba, uçan nesnelere karşı çok ilgim var. İlk kez uçan birşey almak istiyorum ama karar veremedim ne olacağına. :) Helikopter mi alsam kuadkopter mi :) Hem ev içinde hem ev dışında uçurabileceğim birşey istiyorum. Kameraya gerek yok, nasıl olsa bu fiyat aralığındakiler hep vasat çekim yapacaklar. :) v911 mi dışarıda daha rahat uçar yoksa bu cihaz mı? 100 liraya kadar bana bi ürün tavsiye eder misiniz? Düzgün uçsun, uçururken zevk alayım. :)

• Bugün hediyelik eşya fuarında baktım. Syma-X11 yada birebir benzeri 125TL idi. Bizler 60TL aldık. Yurt dışının gözünü seveyim.
  • @Vahşi Hindi Sürprizi Hocam ben o kısmı kaçırmışım ya videoda eğer 380mah ile yapıyorsa bunları o paketi alırım ben. $11 çok da problem değil ürün + yedek ekipman alıp hala 100TL'yi bulmamak çok mutlu ediyor insanı.

@asosyal genç X11'in kullanım alanı indoor olarak belirtilmiş videodaki kişi de böyle belirtiyor ancak dış mekanda da güzel performans gösterdiği aşikar. V911 indoor/outdoor olarak üretildiği için dış kullanıma uygun ancak 4 derecelik rüzgarın üzerindeyken eğer tarlada uçurursanız bir daha bulunmama riski var Hava durumunu kontrol ettikten sonra ufak denemeler ile işi sağlama almakta fayda var. İki ürün de suya dayanıksız, yağmura dikkat etmek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoWLoadinG -- 19 Aralık 2014; 19:29:03 >
  • Güncelleme
    Sistem düzeltilmis yeni siparis verecek olanlar ürünün yanina ek olarak indirimli fiyattan pervane,200mah pil veya pervane koruyucu aparati ekleyebilir.
    (daha önce sepete yedek parca ürünleri eklendiginde indirim kodu gecersiz oluyordu)
  • Hocam helikopterlere hic ilgim olmadigi icin bu konuda ne yorum yapsam pek dogru olmaz.
    v911 35$ civarlarinda bu ürün ise suan 24$, yaklasik %30 daha ucuz v911 e göre. Bir kac video izleyin v911 tanitan daha sonrada hangisini daha cok begendiyseniz onu alirsiniz.
  • KIRMIZI renk stokta ne zaman geliyor bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adil07 -- 20 Aralık 2014; 12:25:32 >
  • adil07 kullanıcısına yanıt
    Hocam Rc forumunda GearBest admini tarih vermedi en kisa zamanda kirmizi renkliyi temin etmeye calisicaz dedi. Yani suan icin kesin bir bilgi yok acikcasi.
  • Uzun süredir konuyu takip ediyorum. Güzel bir cihaz. Henüz sipariş vermedim benim merak ettiğim diğer konu ise bu cihazın uçak versiyonu vardı uygun fiyatlı, r/c model Uçaklar nette mevcut tabiki ama fiyatlar biraz yüksek, quadcopter gibi uygun fiyatlı ve kullanımı kolay uçak varmı bunu merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 lira bişey değil de kanser mi oluruz yoksa eğlenir miyiz bu işe gönül bağlamak gerek mi sayın kullanıcı arkadaşlar önerir misiniz arada bir rc arabalar ile vakit geçiriyorum böyle bir ürün almalı mıyım?
  • Kanıma girdiniz ben de aldım

• Mckhan kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün tüm kullanicilar tarafindan asiri derecede övülüyor, bu yönde hobisi olanlar icin bu fiyata kacirilmayacak bir quadcopter bence.
  • kırmızı olaydı iyiymiş hem de diğerlerinden ucuzmuş.
  • Kodu girdiğinizde hepsi aynı fiyata iniyor 23.99$ yani ben kırmızı aldım bikaç güğn önce notta düştüm gerekirse değiştirin diye.Şimdi paypal ile aldım beyazından bide hem eşimle kullanırız hemde gerekirse yedek olur yada isteyen arkadaslarıma satarım diye.Traking number filan koydurmadım bi cok sey getirttim Aliexpressten küçüklü büyüklü hepsi geldi bakalım bu site güvenilirmi görüceğiz....
  • Hocam GBX11 kodunu girdiginizde tümü 23,99$ a düsüyor. Fakat suan kirmizi tükendi beyaz ve siyah stokta var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 20 Aralık 2014; 20:31:08 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.