Şimdi Ara

Fotograflar Eklendi CX-10 $14,99 // Syma-X11 $22.99 // 2MP Kamerali $37,99 [Güncel] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
664
Cevap
48
Favori
33.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu indirim kodları Ocak sonuna kadar devam edecekmiş bilginize...
  • Geçenlerde mini boy bi benzerini almistim ama hic hosuma gitmedi bide bunu deniyeyim
  • Aldim 2 dal bakalim kac gunde gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların böyle HD (en azından 720p) çekim yapabilen, biraz daha iri versiyonları varmı acaba? Tavsiye edeceğiniz 500TL altı bir model varsa gerçekten merak saldım bu drone olayına :)
  • kamerasız çok gereksiz geldi bana.Parrot Rolling Spider alcaktım bir ara.o kadar para verip canlı yayın bile yapamaması beni vazgeçirdi.ne kadar ucuz olsada kamera yok bunda.kamera olan 100 tlyi geçiyor.bilemedim paramı çöpe atmayayım bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Geçenlerde mini boy bi benzerini almistim ama hic hosuma gitmedi bide bunu deniyeyim

Hocam hangi ürünü almistiniz merak ettim kodunu yazarmisiniz?
  • Syma nin yine bir modeli var x5c diye onu kullaniyorum bende çekimi aydinlik havada baya iyi disarda selfie bile yaptim esimle ;) birde bunun 12 13 $ fazlasina x11c modeli var ama x5c 500 mahla geliyor 7 8 dk kisa gibi gelsede tatmin edici olmuş ona 4 tane daha pil ve sarj aleti alicagiz daha tatminkar olucaktir. X5c patronumla aldik hem elimiz alişsin diye bayada dayanikli cikti.
    Kusura bakmayin telefondan hizli yazdim i ler okunmayan kelimeler olabilir.

Fotograflar Eklendi CX-10 $14,99 // Syma-X11 $22.99 // 2MP Kamerali $37,99 [Güncel]
    Resim ekledim elimde guzel videlarda var kisa eklemeye calisacagim...x5c icin tabi bundan 2 tane siparis verdim daha elime gecmedi maalesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 21 Aralık 2014; 14:55:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi şu tarz şeylere hep ilgi duymuşumdur da bu sıcak fırsatlar konusu bizi mahvetti ya :D
  • Fotoğrafın orjinali bu değil sanırım Video olursa harika olur, ciddi ciddi hobi olarak yüksekten şehir videoları çekmeye başlamayı düşünüyorum.
  • hunterx kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafın orjinali bu değil sanırım Video olursa harika olur, ciddi ciddi hobi olarak yüksekten şehir videoları çekmeye başlamayı düşünüyorum.

• telefonun kamerasıyla çekilmiş taklalar filan ;) not 3 le çekildi ama okadar işlemden sonra çamur olmuş görüntü... yükleyebilirsen orjinal çekimini yüklerim x5c
    video hem telefonda küçülttüm hem whatsapp ile yollanırken küçüldü hemde yükleme sırasında işlendi biraz kötü gözükebilir ufak boyutta izlerseniz iyi olur kalite hakkında azda olsa bilgi verir umarım çünkü 1 dklık bile yüklerken cok yavaş yükleniyordu iptal ettim orjinal çekimini.

1dk ya yakın bitane vardı hem bizi hem etrafı dısarda cektim bana yeterli geldi. 2mp lik kamera sonucata ama ucus suresinide cok fazla etkilemeden ucuyor gayet keyifli yani.Biraz daha buyuk ben ufak istediğimden x11 aldım kamera onemli degil maksat keiyfli zaman gecirmek. x11c oneririm 37$ filan geliyordu sanırım.

Konuda x5c üzerinden gidiyoruz yanlış yönelndirme olmasın bende x11 aldım fakat suan x5c kullanıyorum filkir vermek acısından paylastım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 21 Aralık 2014; 16:31:15 >

• Aslında 2 tane almak lazım, birisi donör olur yedek parça için
  • Bende öyle düşündüm hem eşim i,stediğinde bırakmak zorunda kalmam elimden hem yedek pil yada diğer parçalar ekstra olur yedekleri beklerken filan en azından elimde hep bi sağlam olur yada isteyen arkadaşım olursa satarım az bi karla diye dün 2.yi sipariş verdim ;P
  • quote:

Orijinalden alıntı: iOC

Fotoğrafın orjinali bu değil sanırım Video olursa harika olur, ciddi ciddi hobi olarak yüksekten şehir videoları çekmeye başlamayı düşünüyorum.

Hocam egerki eglencenin biraz daha ötesinde video cekmek istiyorsaniz kesinlikle 3D kamera sabitleyici takilan quadcopter lerden almaniz gerekiyor. Bunlarin fiyatlarida ortalama 400$ civari basliyor tabi 3D kamera sabitleyeci ve kamera haric. Tabi bunlar benim kisisel görüsüm herkese göre degisir.
    Egerki gercekten video cekip editleyip hobinin üzerine cikacigim diyorsaniz Dji Phantom 2 ve bu tarzda ki ürünlere bir göz atin derim.

• Ghost Recon'daki drone olayı yayılmaya başladı , önce askeri alanda şimdi ise sivilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Ghost Recon'daki drone olayı yayılmaya başladı , önce askeri alanda şimdi ise sivilde

Sorma hocam, devfestteydim anadolu üniversitesinde dün, ne dronelar var, bir tanesi kocaman, havada yüzer gibi gidiyor balina gibi

Bu da sağlık alanında bir drone;

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Kırmızı renk stoktayken sipariş verip sonra iptal etmiştim bir neden ötürü(ürünü begenmememle alakası yoktu), ne zamandır bekliyorum bir türlü girmedi stoklara kırmızı, ben de siyah renk verdim konu başlıgında hocamın verdiği 4x380 batarya+sarj aletli paket ile. Begenecegimden ise eminim. Kamera derdi olmayanlara tavsiye ederim.

http://goo.gl/3Nm8U3
    http://goo.gl/8vKNZT

hocam bu seti bende düşünüyorum
    normalde 40 dolar üstüne takip no veriliyor.bu set 37 dolar yapıyor , takip no seçili görünüyor ancak ücret çıkmıyor bende.
    sizde durum nedir

Ben ayrı ayrı aldım, o yüzden takip no verileceğini sanmıyorum. Ürünler gelir de çok gec gelmez umarım

• Valla kodunu bilmiyorum hocam hepsiburada da vardı ama şimdi kaldırmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahsi Hindi Sürprizi

GearBest.com Syma-X11 QuadCopter $23.99 // 2MP Kamerali Syma X11C $37,99 F/P ürünleri
    Eslenigi olan kamerasiz Hubsan x4 107L nin fiyati $37.54 // Ürün Linki. 2MP kamerali Hubsan x4 107c nin fiyati $67.99

Cheerson CX-10 QuadCopter $14,99 en kücük boyutlarina sahip QuadCopter daha kücügü yok!!

Syma-X11 $22,99 // Ürün Linki
    Kupon Kodu: GBX11

Syma-X11C 2MP Kamerali modeli $37,99 // Ürün Linki
    Kupon Kodu: GBX11C

Paket icerigi X11
    #Syma-X11 QuadCopter
    #200mAh batarya
    #USB batarya sarj kablosu
    #Pervane koruyucu aparat
    #1 set yedek parvane

Paket icerigi X11C
    #Syma-X11C QuadCopter
    #250mAh batarya
    #Pervane koruyucu aparat
    #1 set yedek parvane
    #4GB micro hafiza karti ve micro kart okuyucu

Cheerson CX-10 $14,99 // Ürün Linki
    Kupon Kodu: GBCX10

Paket icerigi
    #Cheerson CX-10 QuadCopter
    #1 set yedek parvane

Syma-X11 Quadcopter serisi hakkinda kisa bilgi;
    Boyutu 15.2 x 15.2 x 3.7 cm.
    Öncelikle ürünün asiri derecede stabil ucagildigini belirtmeliyim asagida paylasmis oldugum videodan inceleyebilirsiniz. Ürün pervane koruyucusu ile geldigi icin yeni baslayanlar icin cok daha kolay kullanimli. Yaninda ek olarak batarya siparis ederseniz ucus sürenizi uzatabilirsiniz, yaninda gelen 200mAh pil ile ortalama 7 dakika ucus süresi var. Bu süre bu boyuttaki quadcopter ve 200mAh batarya ile ulasabilen uzun ucus süresidir, ayrica 380mAh batarya ile 11 dakika veya 500mAh batarya ile 13 dakikaya kadar ucus süresini uzatabilirsiniz ki bu süre bu boyutta ki bir quadcopterin en uzun ucus süresidir benzerleri en fazla yüksek akimli batarya ile 7-8 dakika ucabiliyor.
    Ek olarak 1-2 set pervane ve batarya siparis vermenizi tavsiye ederim. Bu arada pervane korumasi ucus sürenizi 1 dakika civari kadar azaltabilir.
    Not: Ürünü araliksiz 6-7 dakikadan fazla ucurmayiniz, 7 dakika sonra motorlarin sogumasi icin 2-3 dakika ürünü bosta bekletiniz aksi durumda motorlar asiri isinmadan zarar görebilir gucu azalabilir veya yanip kullanim disi kalabilir. Egerki motor sorunu yasarsaniz motorlari kolay bir sekilde degistirebilirsiniz veya herhangi bir elektronik tamircisi kucuk bir ucret karsiligi 1dakikada degistirebilir.

Ve daha fazlasi icin sorularinizi pm ile yöneltebilirsiniz.

Fotograflar:

Syma X11C Paket icerigi

Cheerson CX-10 Paket icerigi

Syma-X11C ve Cheerson CX-10 Paket icerigi ve Boyut Karsilastirmasi

250mAh ve 500mAh lik batarya karsilastirmasi

4 x 500mAh Batarya ve Sarj Ünitesi

Syma-X11C ve Cheerson CX-10 Boyut Karsilastirmasi

Güncellemeler;
    ---Ürünler geldi!!--- Siteden veya kargolamadan süphesi olan arkadaslar güvenle siparis verebilirler, kiriksiz ciziksiz ürünleri teslim aldim.
    Tayland'ta oldugum icin buraya Cin'den ortalama 8-15 gün arasinda geliyor, benim ki neden hala gelmedi diye merak etmeyin Türkiye'den verilen siparislerde muhtemelen 2 hafta gibi bir sürede gelmeye baslar. Evet kargolama diger sitelere göre yavas ama geliyor!
    Fotograflari ve inceleme videosunu cok yakinda paylasacagim, 500mAh lik batarya hic sorunsuz kasa icine giriyor.

En büyük RC forumlarindan birisi olan rcgroups.com sitesinden de ürünü takip edebilir daha detayli bilgi sahibi olabilirsiniz. Konu bizzat GearBest sitesi adminlerinden birisi tarafindan acilmistir. Link'ten takip edebilirsiniz.

Ürün incelemesi:(incelemeyi yapan kisi sürekli takip ettigim ve alaninda uzmanlardan birisidir. Olumsuz neredeyse hicbir sey söylemiyor ürün hakkinda, hatta sürekli bu benim yeni favori quadcopterim olacak diye belirtiyor.)

Gece ucusu. Bu ürün normalde kapali alan kullanimi icin üretilmistir. Buna ragmen videodaki ortamda rüzgar olmasina ragmen cok iyi bir ucus sergilemistir
    Acemi iseniz rüzgarli havada, hatta acik havada kullanmayiniz!

Dostum birde uzaktan kumandalı araba tavsiyesi yapsan
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eraye43 E kullanıcısına yanıt
    Hocam rc arabalar hakkinda hic bir fikrim olmadigi icin bu konuda yardimci olamayacagim, yanlis yönlendirmme yapmak istemem..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.