Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
10
Favori
31.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende işe yaramadı başka bir yöntemle çözen var mı? acaba
  • 9 yıllık forzacı olarak oncelıkle herkese selamlar, gordugum en sorunlu oyun oldu galıba 7. Sureklı fps dropları var neredeyse 3 sn de bır buna cozum bulamadım artı olarak onlıne na gıremıyorum. unable to acquire server data resmen sunucular cokmus hıcbır zevk alamadım ındırdıgımden berı

Bılgısı olan varsa yardımcı olursa sevınırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mratt

9 yıllık forzacı olarak oncelıkle herkese selamlar, gordugum en sorunlu oyun oldu galıba 7. Sureklı fps dropları var neredeyse 3 sn de bır buna cozum bulamadım artı olarak onlıne na gıremıyorum. unable to acquire server data resmen sunucular cokmus hıcbır zevk alamadım ındırdıgımden berı

Bılgısı olan varsa yardımcı olursa sevınırım.
    Aynı sorun bende de var maalesef hocam. Arada sırada oluyor online girince bir kaç günde bir yapıyor. Dediğiniz fps droplarını yaşamadım ama online oynarken en uğraştığım lanet teredo hatası oldu. Forza 7 online güzel ama maalesef bu hatalardan dolayı insanı oyundan soğutuyor resmen.
  • Arkadaşlar,

Oyun açılıp 5 saniye sonra kapanıyor. Neyden kaynaklanıyor olabilir? Sürüm 1903. Yardımınızı bekliyorum.
  • Oyunda tam ekran başlamama sorunu var nasıl çözebilirim hep alt enter yapmaktan yıldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orjinal windows ve orjinal oyun satın aldım. oyun ana menuüye gelince falan sürekli oyundan atıyor çözüm önerisi olan var mı oyunu iade edeceğim yoksa

• neczer kullanıcısına yanıt
    Windows 10'unuz güncel değilse güncelleyin.
  • güncel
    edit: ekran kartı driver güncelleyince düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 23 Aralık 2019; 4:47:54 >
  • araç modifikasyonlarını nasıl yapıyoruz ? kariyer modunda araca en ufak bi değişiklik yapsam sınıf yükseltmeye girdiği için yarışamıyorum. e ohalde bu upgrade sistemi neden var ? en zor modda yarışınca düzlükte basıp geçiyor hepsi. ne yapmak gerekiyor ?

• ARKADAŞLAR OYUNA GİRMEK İÇİN SİMGEYE BASTIĞIMDA SİYAH EKRAN ARKASINDAN BEKLEYİP KAPANIYOR SAĞ ALTTA YÜKLEME HALKASI ÇIKIYOR KAYBOLUYOR SÜRÜM 1903 okadar indi oynayalım bari yardım pls

• Nasıl sorun yaşıyorsunuz hayret ediyorum korsan windows korsan oyunla. Hiç.bşr sorun yaşamamıştım.
    Sistem i7 2600k gtx 1080ti

• quote:

Orijinalden alıntı: neczer

araç modifikasyonlarını nasıl yapıyoruz ? kariyer modunda araca en ufak bi değişiklik yapsam sınıf yükseltmeye girdiği için yarışamıyorum. e ohalde bu upgrade sistemi neden var ? en zor modda yarışınca düzlükte basıp geçiyor hepsi. ne yapmak gerekiyor ?
    Genel olarak en çok yıldıza sahip hazır yükseltmeleri yada auto homologate kısmını kullanıyorum.

Oyunun AI kısmı o noktada biraz zayıf kalıyor, uzun kilometreye sahip pistler yarışı kurtarmak için daha avantajlı.

Bir de AI araçlar virajlarda çok yavaşlıyor, geçmek için en uygun noktalar orası.
  • Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU]
  • Arkadaşlar merhaba, oyunda görüntünün koyu olması gibi bir sıkıntım var.
    Aşağıdaki linkte GT Sport'la bir karşılaştıma var. 0:32'de dikkat ederseniz güneş aynı yerde aynı açıda.https://www.youtube.com/watch?v=a1wW0w6CvBw
    Forza GT'ye hatta diğer oyunlara da göre çok karanlık.
    Yabancı forumlarda da baktım oyunu HDR görüntüye göre ayarlamışlar. Benimki gibi ips mat ekranlarda ekstra karanlık.
    Oyun içinde ayarlarda parlaklık/kontrast sekmesi var ama değiştirilemiyor. Monitörde HDR varsa açılınca müdehale edilebiliyor.
    Windows, Nvidia güncel. Oyun orijinal son sürümde. Mönitörün parlaklığı da sonda ama nafile. Hala çok koyu.
    Bu sıkıntıyı yaşamış, önerisi, çözümü olan var mı?

• Monitör kaç hz ?
    Windows 10'da ekran yenileme hızını monitörün hızına göre alınca windows renkleri otomatik olarak ayarlıyor.Renk ayarlamayı Nvidia panelden yapmanız gerek.
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    LG 27UD58 monitör bu. Tüm ips paneller gibi 60hz. Düzenli olarak renk kalibrasyonu yapıyorum.
    Şuan standart srgb icc profilde. Dediğiniz gibiyse akşam yüksek parlaklıkta tekrar profil oluşturup deneyeceğim.
  • Oyun gamepadle oynanır mı ? Online yarışlarda rekabet edebilir miyim ?

• arkadaşlar oyunda daytona pistine giremiyorum yarışta track loading de kalıyor öyle bekliyor yükleniyor görünüyor ama sonuç yok.

benzer bişey başına gelen oldu mu diğer pistlere girebiliyorum sıkıntı yok. oyun donmuyor da menülerde hareket edebiliyorum ama track loading bitmiyor.
  • Dostlar merhaba, dün aldım oyunu aranıza katıldım. Ancak oyunu oynayamıyorum. Garaj ekranına geldiğimde oyun önce donuyor sonra kapanıyor kendine kendine. Ne yapmam gerekiyor?

Edit: Grafikleri önerilen ve dinamikte bırakırsam hiçbir crash yaşamıyorum. Ama grafikler güzel gözükmüyor, fps'imi 72'ye sabitliyor ve uzun mesafe render'ı çok düşük tutuyor. Ultrada 80-90 fps oynayabildiğim oyunu önerilen ayarlar çok düşürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuharremAylar -- 21 Eylül 2020; 11:11:7 >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Bende aynı sorun sürekli var. Grafikler önerilen ve dinamikte ama pat diye kapanıyor oyun. İyiki satın almamışım. Deneme süresi bitsin siliyorum oyunu. Daha 1 yarış yapamadım.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.