Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
10
Favori
31.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XBox Game Pass e geldi bir umut yükledim ama sürekli başlarken oyundan atıyor.Çözümü var mıdır?

• Bilgisayara format attım, sadece forza 7 kurdum. Bilgisayar bomboş ama yine de oyun donup oyundan atıyor. Kafayı yicem ultimate almak istiyorum ama bu haliyle tamamen parayı çöpe atmak olacak. Yok mu bu oyunun çözümü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginç bi durum gerçekten bende bi iki sorun aldu ama şu anda oldukça sorunsuz takılmadan oynuyor.
    Sisteminiz ne acaba.
    Bide online oynayacaksanız çok da bişey kaçırmıyorsunuz bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu grafiklerle beni benden aldı.

Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU]

• Merhaba,

Oyunun donup, sistemden atması sanırım NVidia'nın sürücüleri ile alakalı bir durum. Ne zaman güncelleme yapsam Ben de aynı durum ile karşılaşıyordum, kullandığım en son stabil sürüm 446.14'da kalıyorum, herhangi bir sorun olmuyor.

• Selamlar, Ultimate serisi şu anda indirim ile 80 lira. Bundan daha fazla indi mi, şu anda alınır mı?

• Feather kullanıcısına yanıt
  • R-10 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• Plaka değiştirme menüsü nerde? Bulamadım

• Pc de motorsport 7 i gamepad ile oynayip memnun kalan arkadaşlar hangi gamepad le oynadigini yazabilirmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bir gamepad sorusu patlatayım . horizon3 xbox360 kolu ile sıkıntı yaratmıştı. motorsport 7 nin herhangi bir kola alerjisi var mı ?

• arkadaşlar merhaba bu oyun xbox gamepass pc ye geldi. oyuna giriyorum ve bölünmüş ekranla oynamak istiyorum ama o menü yok neden bilen var mı?

• trityum kullanıcısına yanıt

• hapocod kullanıcısına yanıt

F710 ile oynuyorum. Settings ten gamepad için 8.profil mi neydi onu seçiyorum rahat oluyor. Standart gamepad tuş ayarları bana ters geliyor

• R-10 kullanıcısına yanıt

gerçekten de getirmemişler büyük saçmalık. teşekkürler hocam bilgilendirmen için.

• Beyler şimdi en iyisi bu mudur? Horizon arcade bu daha gerçekçi doğru mudur?

Sizce hangisi alınmalı...

• Aerospace kullanıcısına yanıt

Motorsport 7 daha gerçekçi.Benim tercihim Horizondan yana olurdu ama.Mevsim geçişleri falan baya güzel olmuştu.

• Bu ara horizon 4ü biraz boşlayıp Motorsport a sardım. Nurburgring de gt3 rs e alev alırdım. Var mı süreme meydan okuyan Oynamak isteyen varsa cross platform olarak gamepass de mevcut tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearBear -- 5 Ocak 2021; 17:27:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Bu ara horizon 4ü biraz boşlayıp Motorsport a sardım. Nurburgring de gt3 rs e alev alırdım. Var mı süreme meydan okuyan Oynamak isteyen varsa cross platform olarak gamepass de mevcut tavsiye ederim.

Finish virajında direksiyon azizliğine uğrayıp burnu sürttüm, tur geçersiz sayıldı. Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU] 

Paslanmışım biraz. Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: R0ME

Finish virajında direksiyon azizliğine uğrayıp burnu sürttüm, tur geçersiz sayıldı.  

Paslanmışım biraz.  

Alıntıları Göster

Helal olsun hocam paslanmış halin buysa formdaki halinden tırstım açıkçası 😀

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.