Yüzbaşı
28 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
selam millet bana vectra b gt jant lazım takım olarak satmak isteyen arkadaşları acil bekliyorum teşekkürler. İstenirse golf4 ve bora pacific jantım var 16" takasda edebilirm teşekkürrler..

modeli yazmayı unutmuşum
selam millet bana vectra b gt jant lazım takım olarak satmak isteyen arkadaşları acil bekliyorum teşekkürler. İstenirse golf4 ve bora pacific jantım var 16" takasda edebilirm teşekkürrler..
Arkadaşlar win 7 64 bit sistemim var ancak acayip bir sıkıntım olmaya başladı. mesela need for speed yüklüyorum resident evil oyunum açılmıyor,sonrasında resident evil yüklüyorum need for speed çalışmıyor,aynısı nba2k13 14 falan içinde geçerli kimisi hata veriyor kimisi sadece tıklıyınca açılıyo gibi yapıp hiç birşey yapmıyor buna benzer hatalar neden kaynaklanıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim acaba sorun windowstamıı
arkadaşlar ben dmc i bitirdim ancak vergil yamasını yükleyemedim çalışan yaması olan yada sitesini bilen atabilirmi.. oynamak istiyorum ama vergils downfalla tıkladığımda açmıyor oyun.. çalışan dlc ler ve vergil için yardımlarınızı bekliyorum.
merhaba arkadaşlar opel vectra aracım var 2.5 cdx bu sabah 50 km yol geldim araç tüpe geçmedi tanktan tüpe geçerkenki gibi çıt çıt çıt ses geliyor ama anahtar t,p tarafında hızla kırmızı yanıp sönüyor arkadaki çıtlama sesiyle beraber ve tüpe geçmiyor. 40 tl gaz aldım yemedi yardım ederseniz sevinirim. asıl soru tüpün markası ve ag sanırım yada arge öle bişi yurt dışında takılmış güzel bi sistem demişti tüpçü ama servisi yok neyapmam gerek teşekkürler malum 2.5 benzinde ağlatıyor
merhaba arkadaşlar monitörümde titreme oluyor oyun film içinde veya masa üstünde neredeyse hissedilmemesine rağmen loading veya bekleme ekranlarında acayip bir titreme oluyor dikey şeritler gidip geliyormuş gibi. psu,ekran kartı ana kart ramler değişti başka monitörde denedim ama hala aynı sebep nedir yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. mönitörün mhz si kendi ayarıdır 60hz dır. onla bi alakası yoktur. işlemciden olabilirmi diye düşünmeye başladım. dediğim gibi oyun film gibi şeylerde sahneler hareketli olduğundan titreme olmasına rağmen rahatsız etmiyor ama beklerken ve özelliklede siyah ekranda çok belli...
arkadaşlar evet sistemim imzamdaki gibidir.. gd-80 anakartım var 2133mhz cl9 ram almak istiyorum ancak ram desteğinin yanında 2133(oc) yazıyor bu nedemektir ve nasıl çalışır yani biostan ramin hızını kendimizmi 2133 e çekeceğiz anlayamadım kullanan yada bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ona göre ram alıcam..çünkü buldozer 1866 mhz ve üstü stabilmiş 1600 lerimi o yüzden satıyorum...yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
selamlar arkadaşlar..evet başlıktada yazdığım gibi aynı fiyat aralığındaki 3 üründen bahsedicem..

saphire 5970 oc süper kart bilen bilir

msi tf3 7850 bana göre msi hawktan sonra en iyi kart

powercolor 7870 ghz edition

7900 serisi bizi aşıyor :D

şimdi performans bakımından hangisi daha iyidir fps,rendering,grafik motoru v.s. açıklamalı cevap verirseniz sevinirim. çünkü millet haybeye yazıyor yok 7870 yok 7850 tamam da nedenini açıklarsanız bir çok kişiyede yardımcı olur bu konu teşekkürler...
arkadaşlar makineyi açıyorum ne ekrana görüntü geliyor nede bip sesi çıkıyor.ama herşey çalışıyor..
tüm kabloları söktüm
işlemciyi söktüm
ramleri ve ekran kartınıda söktüm
boşta çalıştırdım gene ses yok..
pili söktüm çalıştırdım clr cmos dümesine bastım , go butona bastım,ses yok
sonra tekrar topladım gene açmadı başka ekran kartıda denedim oda açmadı..bios çipini bile söktüm tatktım gene olmadı..

bilgisi olan yada bu anakartta aynı sorunu yaşayıpta çözmüş olanlar yardımcı olursa sevinirim

yoksa gene garanti gene pc siz günler
arkadaşlar kafam bayağı karıştı tek 6850 ve tek 5970 im var birini gözden çıkarmam gerek...donanımhaberin 6800 serisi cf vidyosunu izledim vede defalarca ama 5970 2gb ve gerekmediğinde tek çekirdeği kapama özelliğine sahip yani normalde 5870 kullanmış oluyorz...6850 cf ise 1 gb istersen quadfire yap gene 1 gb güç tüketimi olarak aşşağı yukarı aynı olcak ve performansta öyle ama 5970 bir concorde uçağı gibi ses yaparken 6850 çift fan olmasına rağmen çıt yok...hem 5970 dev gibi...ama hep hayalim olan ve sistemime yakışan bir kart 5970 o yüzdende seviyorum...bu arada 6850 xfx oc model yani 820/4400 mhz olan...sizce hangini gözden çıkarmalıyım...
Hakkında
Meslek: Exper
İlgi Alanları: Bilgisayar Donanım
Forum İmzası:
MB:|ASUS - TUF 390 pro gaming |----------CPU:|İntel İ7 9900k |----------GPU:|Asus Rog Strix 1070 oc 8 Gb |
RAM:
|32 Gb Corsair Vengance ddr4 2400 mhz|----------SSD:|Transcend SSD320 128GB (560MB/530MB)|
HDD: |2 TB SEAGATE 7200 64 mb sata3 6gbs + 2 TB SEAGATE 7200 256 mb sata 3 6gbs | |2 TB samsung 7200 rpm sata2|
Case|Zalman Z11 Plus Wtih 12cm Cooler Master Silent fans|----------CPU Cooler:|Noctua NH-D 14 Soğutucu|
PSU:|XILENCE 1200W GAMING EDİTİON 80PLUS SILVER GÜÇ|----------Mobile:|Iphone 7 plus 128 gb|-----------Monitör| Samsung 4k 150 Ekran TV |
Forum İkinci El İmzası:
MB:|ASUS - TUF 390 pro gaming |----------CPU:|İntel İ7 9900k |----------GPU:|Asus Rog Strix 1070 oc 8 Gb |
RAM:
|32 Gb Corsair Vengance ddr4 2400 mhz|----------SSD:|Transcend SSD320 128GB (560MB/530MB)|
HDD: |2 TB SEAGATE 7200 64 mb sata3 6gbs + 2 TB SEAGATE 7200 256 mb sata 3 6gbs | |2 TB samsung 7200 rpm sata2|
Case|Zalman Z11 Plus Wtih 12cm Cooler Master Silent fans|----------CPU Cooler:|Noctua NH-D 14 Soğutucu|
PSU:|XILENCE 1200W GAMING EDİTİON 80PLUS SILVER GÜÇ|----------Mobile:|Iphone 7 plus 128 gb|-----------Monitör| Samsung 4k 150 Ekran TV |
Hakkımda:
RAM:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 834
İkinci El Bölümü Mesajları: 337
Konularının görüntülenme sayısı: 12.214 (Bu ay: 66)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.