Şimdi Ara

Forza Motorsport 5 (ANA KONU - İlk Next-Gen Yarış Simulasyonu!) (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.310
Cevap
10
Favori
67.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilk acilista donuyor sonra duruyor neden killandin? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Hocam ilk acilista donuyor sonra duruyor neden killandin? :)

bende oyun boyunca disk dönüyor,gerçi cihaza kulağı dayamadıkça ses duyulmuyor ama yinede tuhaf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXPOXL

Boş pistte en iyi tur zamanı icin oynamak istiyorum ancak diğer araçlar oluyor. Pisti nasıl bosaltabilirim

rivals mode seçmen lazım ana menüden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: megamefta

quote:

Orijinalden alıntı: EXPOXL

Boş pistte en iyi tur zamanı icin oynamak istiyorum ancak diğer araçlar oluyor. Pisti nasıl bosaltabilirim

rivals mode seçmen lazım ana menüden.

Teşekkür ederim

• https://rewards.forzamotorsport.net/en-us/redeem

forza creditlerinizi almayı unutmayın!
  • Forza Motorsport 5, Driveclub karşılaştırması

• Arkadaşlar FORZA 6 açıklandı. 2015 yılı içinde yeni Forza yı göreceğiz. Tema aracı olarak yeni çıkacak FORD GT seçilmiş.
    Aslında şu andaki anons, Forza dan çok Ford reklamı gibi.

Yinede yeni bir FORZA anonsu her zaman heyecan vericidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasin_2015

Arkadaşlar FORZA 6 açıklandı. 2015 yılı içinde yeni Forza yı göreceğiz. Tema aracı olarak yeni çıkacak FORD GT seçilmiş.

Ana konusu açıldı hocam

http://forum.donanimhaber.com/m_101504683/mpage_3/f_//tm.htm#101571922

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasin_2015

Arkadaşlar FORZA 6 açıklandı. 2015 yılı içinde yeni Forza yı göreceğiz. Tema aracı olarak yeni çıkacak FORD GT seçilmiş.

microsoft ve ford ahbab cavuslar oldugu icin normaldir hocam. ford u da shelby gt 500 disinda pek sevmem. muscle car deyincede 1969 camaro ss den otesini tanimam..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar forza 5 oynayan varmı online oyunda golf r yi full modifiye yaptım önde başlayıp arkadan bir anda ilk başlangıçta kaplumbağyı almış adam son süret yanımdan geçiyo modifiye ise bende yaptım neden o kadar hızlı gidemiyorum bilen varmı başka formülümü var
  • Dlcleri nasil alacagiz beyler.simdi de karti tanittim ama yine almiyor.uyelik amerikan konumda oyle

• Arkadaşlar, Chronus MAX için beklenen update geldi. Yeni update ile cihazımızın adıda Chronus Max Plus olarak revize oluyor.
    Orijinal Chronus MAX sahibi olup register etmiş herkes yeni özelliklerden update yolu ile faydalanabiliyor.

En göze çarpan özellikler:

PS4 kablosuz controller desteği
    PS4 kablosuz tanımlama desteği
    Playstation TV desteği
    OTG kablosu yolu ile Android desteği
    Xbox One Trigger force feedback desteği
    Geliştirilmiş 3. party controller desteği

Bunlar dışında pek çok iyileştirme ve yenilik var.

Ayrıca:
    X-AIM
    MAX-INPUT
    MAX-MAPPER
    MAX-COMBO
    MAX - REC

yazılımlarının tamamı yenilenmiş vaziyette.

Xbox One'ımı sattığım için deneyemiyorum ama, elinde Chronus MAX ve Xbox one olan arkadaşların özellikle Forza 5 ve Forza Horizon 2 gibi oyunlarda yeni yazılım ile direksiyon deneyimlerini ve varsa deneyimledikleri farklılıkları iletmelerini rica ederim.

• bu konu neden bu kadar boş?? aga biz sim hasreti çekiyoruz siz elinizde olam sim i sallamıyorsunuz
  • Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    Çoğu kişi Horizon 2'de herhalde ondan hocam
  • enteresan bir şekilde o da hakettiği ilgiyi görmuyor. FH2 ps4 de olucak PS bölümüne anakonusu açılcak inan bana dakika başı yorum girilir ilk haftadan yüzlerce sayfayı görür. Haftalık Car Meet eventleri bile düzenlerdik PS4 kullanıcıları olarak
  • Bu bölüm değil Xbox bölümü genel olarak sinek avlıyor. Resident Evil HD ve Revolutions 2 için duble konu açılıyor siz düşünün artık.

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim bir şey var PS4'e Forza Horizon 2 gibi açık dünya yarış oyunu gelse keşke. Yıkarlardı bu forumu.

• Evet malesef, ufak bir grup dışında Xbox bölümünde hiç hareket yok. Eski arkadaşlardan çoğu da girmez olmuş buralara zaten, trollerden bıkkınlık geldiği için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Bu bölüm değil Xbox bölümü genel olarak sinek avlıyor. Resident Evil HD ve Revolutions 2 için duble konu açılıyor siz düşünün artık.

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim bir şey var PS4'e Forza Horizon 2 gibi açık dünya yarış oyunu gelse keşke. Yıkarlardı bu forumu.

Yeni midnight club gelsede xbox, ps hepimiz yıksak ortalığı ama duyurulmadı bile be.

• rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Midnighttan umudu kestim hocam pgr gibi oldu oda . Yenisini yapmazlar diye dusunyorum

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.