Şimdi Ara

Forza Motorsport 5 (ANA KONU - İlk Next-Gen Yarış Simulasyonu!) (116. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.310
Cevap
10
Favori
67.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Online modunda adam sorunu yok epey oynayan var ama düzgün oynayam zor bulursun herkes tosluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana mi denk geliyodu bilmiyorum ama forza horizonda daha cok denk geldim toslayanlara . Forza 5 sansima mi artik 10 yaristan 1 2 kere kere denk geliyodum toslayana . 2 3 kere bi olay oldu dedim şaka heralde . Yarisiyorduk 5 kisiydik en ondeydim ben . Arkamdaki bana carpti pistin hafif disina ciktim . Adam yavasladi arkamda onun arkasindakilerde gecmedi sonra benim gazlamamla devam ettik . Yemin ediyorum oyun keyfim iki katina cikti o goruntuden sonra tabi simdi nasil bilmiyorum yukaridaki arkadas surekli tosluyolar demis . Degismis demekki durum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza 5 online da çarpanlar ilk başlarda beni çok sinir ediyordu, yarışı birinci olarak devam ettirebilirsem bir şekilde kurtarıyordum. Ama geriye düşersem bende makarasına bana çarpanlara çok çarptım
  • FM olsun Horizon olsun, online müsabakalarda düzgün yarışan tipler çok nadir. En iyisi kendi ekibini kurmak.
  • Bende 40tl yi gorup dun aldm bakalm bugun deneycm the crew inde fiyati dusuktu yanilmiyrsam

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuznasuhi

Bende 40tl yi gorup dun aldm bakalm bugun deneycm the crew inde fiyati dusuktu yanilmiyrsam

The Crew için bir tane olumlu yorum göremedim. Midnight Club havası var diye ben de almayı düşündüm fakat videolardan izlediğim kadarıyla o tadı verebilecek bir oyun değil gibi geldi.
  • Bilgi için teşekkürler bi deniyelim bakalım.
  • Gold un bu ay verdiği Forza 5 i oynuyorum

Gt6 dan sonra ilaç gibi geldi oyun

Oyunda MHP yi KMH yapamıyorum, yok mu bunun bir çaresi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YokoGeriKekomi -- 18 Eylül 2017; 19:54:23 >
  • YokoGeriKekomi Y kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan Unit yazar yeri metric yapacaksın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatiyorum.
    Oyunun game of the year edition olan sürümünü almak istiyorum.

Digital olarak elinde olan ya da fiziksel disk olarak sahip olan kişiler lütfen benimle iletişime geçsin

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.