Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blawer_s

Bu oyunda direksiyon seti ile oynamak neden bu kadar zor anlamıyorum. Viraj dönerken araba dengesi bozuluyor ve direksiyon ne kadar çevirirsem çevireyim toplayamıyorum. Ancak gamepad ile böyle bir sorunu yaşamıyorum hiç nasıl bir ayarı es geçiyorum anlamadım. Simulasyon oynamak gibi bir derdim de yok. ayarları daha arcade tutuyorum. ama bir türlü başaramadım.
    Direksiyon seti ile oynamak ve ayarları arcade olarak tutmak..

Biraz çelişkili değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0JohnieWalker1

Selamlar hocam evet referanslı üyelerimiz mevcut , konudaki resimlere bakabilirsiniz
    https://forum.donanimhaber.com/fifa-19-battlefield-v-acces-premier-fifa-coins-pc-ps4-xbox-tum-hesap-ve-keyler-en-uyguna--135416453#135490628
    https://forum.donanimhaber.com/fifa-19-battlefield-v-acces-premier-fifa-coins-pc-ps4-xbox-tum-hesap-ve-keyler-en-uyguna--135416531#135416531

Özel mesajdan anlatabilirim, teşekkürler

NOT: BAZI ARKADAŞLAR HESAP DEMİŞ , KESİNLİKLE HESAP OLARAK SATMIYORUZ , KENDİ HESABINIZ İLE OYNAYABİLİRSİNİZ.

Alıntıları Göster
    bana özelden bilgi verir misiniz,size ulaşmaya çalıştım ama olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Direksiyon seti ile oynamak ve ayarları arcade olarak tutmak..

Biraz çelişkili değilmi ?

Alıntıları Göster
    7 yaşında ki ufaklığın bahsettiğiniz çelişkiden haberi yok daha o şuan alıntıladığınız sorunu yaşıyor bende çözümünü araştırıyorum.
  • blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Aynen kanka forza serisi ve önceki horizon serilerinde aynı direksiyon ve ayarlarda sorunsuz kullanıyordum bu oyunda sıkıntı var. ayrıca dikkat ediyorum çok geç algılıyor.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Hocam araç forza edition. Spoiler o şekilde geldi ama evet haklısın çok büyük duruyo. Değiştireyim en iyisi.
  • levo90 kullanıcısına yanıt
    quote:

Spoiler o şekilde geldi

Nasıl yakıştırmışlar da takmışlar onu oraya hayret :)
  • blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Bu oyun game pad için tasarlandı wheel ile oynanmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

Hesap almak vs ile uğraşmayın Gamepass ile alın oynayın. 14 günlük ücretsiz denemeyle indirin doya doya oynayın , Gears of war 4 , sea of thifs falanda var zaten. Arada gamepass indirime giriyor 1 tl ye falan oluyor alır oynarsınız. Uçacak olan hesaplara 80-90 tl vermeyin boşuna.
    14 günden sonra nasıl oynayacak Gamepasss zam yedi zaten hiç ulaşılamaz oldu şuan milletin gözünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bu oyun game pad için tasarlandı wheel ile oynanmaz.
    Kişiye göre değişir ben direksiyon ile oynuyorum ve gamepad'e göre çok daha fazla zevk alıyorum. Forza horizon 3'te direksiyon ile oynamak sorunluydu ama FH4'te bayağı üzerine gitmişler.

Ayrıca ABS,Çekiş kontrolü,Denge kontrolü kapalı olarak oynuyorum, Drivatar zorluğu da yenilmez. Bazı yarışları 5 - 6 defa denemek zorunda kalıyorum ama verdiği haz çok daha iyi oluyor.
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 22 Ekim 2018; 15:42:35 >
  • K E N kullanıcısına yanıt

Benim makine de, küçük böbrekli kardeşi.. Duygulandım birden :D Bende de forza 4 var ama göremedim yeni typeR ı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem_For_a Dream -- 22 Ekim 2018; 16:5:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Requiem_For_a Dream kullanıcısına yanıt
    Ön izlemede ilk görüşte oyun ss’si sandım

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem_For_a Dream

Benim makine de, küçük böbrekli kardeşi.. Duygulandım birden :D Bende de forza 4 var ama göremedim yeni typeR ı.
    Güle güle kullanın, forzathon mağazasında satışta bu hafta eğer canlı etkinliklere katılıp puan toplarsanız alabilirsiniz. Araç satış bölümünde bulunmuyor.

• Bu forza grafik işinin b..kunu çıkardı hocam iyice.. Bizim fatal error vermememiz gayet normal yani

Yukarıda ki TypeR ı, arka gösterdim gerçek sandı. Oyun içi görüntü diyorum inanmıyor
  • K E N kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam öğrendiğim çok iyi oldu. dün 4-5 defa "live" etkinliklerine katıldım. Daha sık katılırım
  • Ben mecburen plati.ru adlı siteden almak durumunda kaldım çünkü zaten RDR2 çıkacak ve çok yüzüne bakamayacağım Haftada 2-3 kadar oynayacağım.
    Bundan dolayı bir oyuna 270 TL gibi fiyat veremedim hesap uçana kadar oynarım. Şu anlık hiçbir sıkıntı olmadan oynayabiliyorum.
  • En uygun nasıl oynayabiliriz PC de ?

Fiyatı güzelmiş:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-ea-motors_1977-model-orjinal-tek-kapi-miafiori-2.0-tc-hatasiz-607900839/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 22 Ekim 2018; 18:8:37 >

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Bende deneneleri için diyorum beğenirlerse gamepass i 59 tl ye uzatsınlar gidip 400 tl ye oyunu almaktansa 1,5 ayda da oyunun suyunu çıkartırlar zaten.

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.