Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TMRT

4GB Update geldi. İngiliz yapımı klasik araçları keşfettiğimiz yeni bir horizon hikâyesi ve kendi pistimizi tasarlayabileceğimiz bir parkur tasarlama aracı eklendi.
    Teşekkürler güncellemeyi başlattım sayenizde, pist tasarlama güzel olmuş xp kasma açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Teşekkürler güncellemeyi başlattım sayenizde, pist tasarlama güzel olmuş xp kasma açısından.

Alıntıları Göster
    Ben teşekkür ederim hocam.

8 adet yeni car pass aracı açıklandı. Şimdiye kadarki en güzel paket "BENİM AÇIMDAN". Insignia OPC ve Stelvio...

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

• Selamlar. Vitesi yarı otomatik moda çevirmenin bir yolu varmdır? Birde uygun fiyatlı alabiliceğim bir yer önerisi olan varsa sevinirim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

• Yarın standard edition'a 260₺ gömeceğim gibi duruyor 150 lvl hesap yatmasın

• Merhabalar sistem
    İ7 8rd gtx 1060 6gb 16gbram 120hz 3ms tepki monitor 128ssd full ayarlarda akici olurmu benzer sisteme sahip olan yada bilen varmi bunun 3 olani var bende 60fps veriyor birde nerden indiriyorsunuz benim pc de cd rom yok yurtdisindayim surekli cd li alamam ise yaramaz
    Selametle tesekkurler ve iyi oyunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abboww

Merhabalar sistem
    İ7 8rd gtx 1060 6gb 16gbram 120hz 3ms tepki monitor 128ssd full ayarlarda akici olurmu benzer sisteme sahip olan yada bilen varmi bunun 3 olani var bende 60fps veriyor birde nerden indiriyorsunuz benim pc de cd rom yok yurtdisindayim surekli cd li alamam ise yaramaz
    Evet akıcı oynarsınız, bu devirde cd mi kalmış? Microsoft store üzerinden satın alabilirsiniz.
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: abboww

Merhabalar sistem
    Vsync açık kalmıştır (Nvidia veya oyun ayarlarından)

Microsoft store'da 260₺, gamepass 14 gün bedava denemesi de var isterseniz.

İmzamdaki sistemle en yüksek ayarlarda (2xmsaa) 1080p'de 100fps+ alıyorum çok rahat

• Merhaba ben fh4 te 2.prestijdeyim 130 lvlım ve 8.seviye tunerım. Eğer istediğiniz tunelarınız olursa (sınıfa göre araca göre) herkese tune hazırlayabilirim tunelarım oyunda 3200den fazla indirmeye sahip ve maksimum araç sayısına sahibim (550) ve 30 milyon kredim var yani istediğiniz araca tune hazırlayabilirim ayrıca gamertagim kaaneryasa bana mesaj atabilirsiniz beraber oynayabiliriz yurttaşlarımla oynamak istirem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Techn0Psych0 -- 24 Ekim 2018; 13:55:17 >
  • Oyunu en ucuz yollu ve resmi olarak almanın yolu ve yeri nedir arkadaşlar? Öyle çalıntı hesap, offline oyna filan olmayacak şekilde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

çok güzel olmuş
    oyunda yanına geldim tur atalım diye yok oldun

• Ekstrem ayarlar, ilk fotoğraf gerçek bmw'dir. Alttakiler benim çekimim "oyundan".

• quote:

Orijinalden alıntı: Techn0Psych0

Merhaba ben fh4 te 2.prestijdeyim 130 lvlım ve 8.seviye tunerım. Eğer istediğiniz tunelarınız olursa (sınıfa göre araca göre) herkese tune hazırlayabilirim tunelarım oyunda 3200den fazla indirmeye sahip ve maksimum araç sayısına sahibim (550) ve 30 milyon kredim var yani istediğiniz araca tune hazırlayabilirim ayrıca gamertagim kaaneryasa bana mesaj atabilirsiniz beraber oynayabiliriz yurttaşlarımla oynamak istirem.
    A class ve s1 sınıfı online için (offroad,asfalt,rally..) araç önerisi alsak:)

• Müzayede evinde istediğimiz fiyattan nasıl listeyebiliriz? Satmak istediğim araca başlangıç ve son fiyatlarının bir hayli fazla belirlenebildiğini gördüm ama ben seçerken düşük ücrette kısıtlıyor.

• 20-30 saat gameplayim var..yani çok fazla oynamadım..ama mapte 3 gündür yeni yarış yok...oyunu bitirmiş olamam..fakat anna ya yarışmak istiyorum diyorum ve beni bir yarışa yönlendiriyor...yönlendirdiği yerdeki yarışa bakıyorum sergi mevcut yazıyor..yani tamamnlandı yazmıyor....e o zaman yeni neden yazmıyor haritada ?

ayrıca haritada barn findlerin birinde garaj açılmıyor...10m bir kale varmış onu almam gerekiyor nette baktım...ama haritamda yeni alınacak ne ev ne de kale var..hepsini almışım..belirli periyodlarla ev yarış falan mı ekleniyor oyuna?
  • a class asfalt için önerim abarth spider s1 asfalt için önerim ise mclaren 570s ve aston martin one-77 diğerleri için de yarın öneride bulunacağım bu arada bu bahsettiğim araçların tunelerini yaptım kaaneryasa gamertagini girerek bulabilirsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Techn0Psych0 -- 24 Ekim 2018; 21:54:38 >
  • emre544 E kullanıcısına yanıt
    Bunun için aracın dizaynı ve tuningi o konuda yüksek seviye biri veya birileri tarafından oluşturulmuş olmalı. Önerilen tuneler ve dizaynlar kısmında bulabileceğin en yüksek seviyeli kişinin tune ve dizaynını al satabileceğin maksimum fiyat artacak 20m bile olabiliyor bazı araçlarda. Yarışlar konusunda ise sen yarış yaptıkça o yarışa özel olarak (road,street.dirt.cross country, drag) lvl atlıyorsun ve levelı atladığın zaman yeni yarışlar açılıyor 8.lvlda özel yarışlar açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Techn0Psych0 -- 24 Ekim 2018; 22:20:2 >
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Yarışlar konusunda ise sen yarış yaptıkça o yarışa özel olarak (road,street.dirt.cross country, drag) lvl atlıyorsun ve levelı atladığın zaman yeni yarışlar açılıyor 8.lvlda özel yarışlar açılıyor. Ayrıca evler sen KEŞFETTİĞİN zaman haritada gözüküyor yani daha orayı keşfedememişsin bahsettiğin kale bamburgh kalesi internete yazarak haritadaki yerini bulabilirsin
  • Kendi çekimim ekstrem ayarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 24 Ekim 2018; 22:59:24 >
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.