Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.249
Cevap
15
Favori
46.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet geçerli. Yanlış bilmiyorsam Windows 10'da microsoft hesabı girmezseniz mağazaya giriş dahi yapmıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar merhaba arkadaşlar

pcde kasan forza horizon dramından sonra almaya karar verdigim konsolu 2 gün önce aldım
    one x sahibiyim simdi forza h3 alıcam lakin hangisi alınmalı?
    ultimate
    deluxe
    standart olarak 3 ayrı gördüm farkları nelerdir golda özel indirime girmişler hemen alayım yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

Tekrar merhaba arkadaşlar

pcde kasan forza horizon dramından sonra almaya karar verdigim konsolu 2 gün önce aldım
    one x sahibiyim simdi forza h3 alıcam lakin hangisi alınmalı?
    ultimate
    deluxe
    standart olarak 3 ayrı gördüm farkları nelerdir golda özel indirime girmişler hemen alayım yardımcı olursanız sevinirim

Hocam ayrıca forza motorsport 7 almanıda tavsiye ederim 4K 60fps destekliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    dün gece demosunu indirdim ama bana biraz zor geldi açıkcası simulasyon sanırım türü
    birde pistte sürmekten ziyade freeroam daha çok ilgimi çekiyor yoksa grafikler muazzam
    yagmur yagmaya başladıgında ailecek tvye kitlendi herkes
  • Pc'den oynuyorum ama direksiyon kendi kendine dönüyor. Direksiyon yardımı kapalı aslında ama düzeltmenin yolu yok mudur?
  • quote:

dün gece demosunu indirdim ama bana biraz zor geldi açıkcası simulasyon sanırım türü
    birde pistte sürmekten ziyade freeroam daha çok ilgimi çekiyor yoksa grafikler muazzam

oyun hicbir sekilde simulasyon degil ; aslinda bende ondan sevmiyorum ; biraz daha sim e yakin yapsalar cok guzel olurdu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

quote:

oyun hicbir sekilde simulasyon degil ; aslinda bende ondan sevmiyorum ; biraz daha sim e yakin yapsalar cok guzel olurdu bence

GT de Forza da simulasyon değil zaten ama bu haliyle bile çok kişiye zor geliyor, eğer daha fazla simulasyona kayarlarsa satışlar oldukça düşer. Bence böyle kalmalı, simulasyon isteyen gidip Assetto veya Project Cars oynuyor zaten. Ben hepsini oynadığım için Forza’nın tam simulasyon olmaması beni rahatsız etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

quote:

GT de Forza da simulasyon değil zaten ama bu haliyle bile çok kişiye zor geliyor, eğer daha fazla simulasyona kayarlarsa satışlar oldukça düşer. Bence böyle kalmalı, simulasyon isteyen gidip Assetto veya Project Cars oynuyor zaten. Ben hepsini oynadığım için Forza’nın tam simulasyon olmaması beni rahatsız etmiyor.

Dogru ama bazi sacmaliklar var bu sekilde oldugu icin ; mesela direksyon ile kesinlikle controller ile oynayan adami gecemiyorsun. Gecemedigin gibi cok isi controller ile yapmak daha kolay.

Benimde gorusum su ; Horizon zaten Arcade ; bence en azindan biraz daha SIM yapilabilir normal Forza Serileri.

Bu arada zaten oyunu kolaylastirmak icin ; direksyon baglandiginda forza da baska bir fizik ; controller ile baska bir fizik calistiriyor. Yoksa Project cars gibi controller ile oynamak bir felaket olurdu.

• cuoresportivo kullanıcısına yanıt
    Assetto Corsa dahil GT5 Prologue’dan beri her yarış oyununu controller ile oynuyorum, Project Cars 2’yi PS4 de çıktığı gibi almış ama berbat kontroller yüzünden bırakmıştım. Xbox’a geçince tekrar aldım ve kontrolleri çok daha iyi buldum, tüm yardımlar kapalı gayet rahat sürülüyor. Zaten Assetto Corsa ile karşılaştırınca PC2’nin ne kadar sim olduğu da tartışılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Assetto Corsa dahil GT5 Prologue’dan beri her yarış oyununu controller ile oynuyorum, Project Cars 2’yi PS4 de çıktığı gibi almış ama berbat kontroller yüzünden bırakmıştım. Xbox’a geçince tekrar aldım ve kontrolleri çok daha iyi buldum, tüm yardımlar kapalı gayet rahat sürülüyor. Zaten Assetto Corsa ile karşılaştırınca PC2’nin ne kadar sim olduğu da tartışılır.

Dogrudur ; bende Forza 1 den beri oynuyorum ama controller ile araba yarisi bana cok ters geliyor.
    Forza da herzaman bazi arabalarin fizikleri cok iyi bazilari berbat yapiliyor. Sacma sapan yerlerde spin atma ; onden kayma hersey var.

Assetto aralarinda en iyi pist hissiyati vereni.

Project Cars inda seslerini cok iyi buluyorum
  • One X güncellemesi alan var mı? Boyutu ne kadar ?

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    FH2’ye de yaparlar mı bir güzellik?

• Yok ona gelmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım henüz güncelleme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 15 Ocak 2018; 15:5:44 >
  • One X destekli oyunlar listesine gelmiş update eli kulağında büyük ihtimal yarın cıkacak.

Edit: Bugun kesin cıkıyormuş neogaf da yazmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 15 Ocak 2018; 15:28:11 >
  • Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

One X destekli oyunlar listesine gelmiş update eli kulağında büyük ihtimal yarın cıkacak.

Edit: Bugun kesin cıkıyormuş neogaf da yazmışlar.

Hocam 4K 30 fps mi olacak ? One x de

Doğrudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Doğrudur.

Eminmisiniz hocam 4K 30 fps yazıyor yabancı forumlarda

Tamam sende oyle yazmışsın zaten bende onayladım. Tam değerler şöyle,

Native 4K@30FPS+HDR 4xMSAA

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.