Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.249
Cevap
15
Favori
46.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Tamam sende oyle yazmışsın zaten bende onayladım. Tam değerler şöyle,

Native 4K@30FPS+HDR 4xMSAA

60 fps olsa keşke forza 7 den sonra 30 fps takılıyor gibi oluyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben One S kullaniyorum . Ayarlardaki 4K içeriği indir seçeneği kapalı ancak yinede 600 mb civarı bir güncelleme indirdi cihaz . One S için bu guncelleme içerisinde ne var bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    30fps kilitli olsa bir problem olmaz ama şu haliyle fps düşüşleri oluyor, bir patch daha alır bu oyun 😕

• one s de de 30 fps kilitli ama hiç takılma ya da 30 fps de oynadığını hissetmiyorsun çok akıcıydı one x de de onu yaparlar düzeltirler
  • Forza da frame düşmez hacı yağ gibi akıyor oyun.

http://www.gamersyde.com/hqstream_forza_horizon_3_xbox_one_x_enhanced_4k_video_2-41577_en.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Forza da frame düşmez hacı yağ gibi akıyor oyun.

http://www.gamersyde.com/hqstream_forza_horizon_3_xbox_one_x_enhanced_4k_video_2-41577_en.html

Ben gördüğümü söylüyorum, update öncesi olmayan şey şimdi oluyor. Oyundan değilse makinada var bir kelek durum

• Grafikler muazzam olmus, insan hayret ediyor gercekten oynarken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 18 Ocak 2018; 17:44:31 >
  • şu sebeple olabilir, one x'den patch sonrası capture:http://yukle.donanimhaber.com/Embed/?Id=59224

özetle bol gölgeli alanda gölge hareketleri, özellikle araba da hareket ederken korkunç bir görüntü oluşturuyor... buna bir çözüm bulmaları hoş olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GCGorusu -- 19 Ocak 2018; 11:15:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

şu sebeple olabilir, one x'den patch sonrası capture:http://yukle.donanimhaber.com/Embed/?Id=59224

özetle bol gölgeli alanda gölge hareketleri, özellikle araba da hareket ederken korkunç bir görüntü oluşturuyor... buna bir çözüm bulmaları hoş olur...

Bununla alakası yok, F1 2016’yı PS4 de oynarken özellikle keskin virajlarda belirgin fps düşüşleri oluyordu, şimdi Horizon’da da virajlarda veya üzüm bağı, meyva bahçeleri gibi yerlere girince fps düşüyor. Biraz daha gözlemleyip oyunu silip yeniden kurma yoluna gidebilirim. Forza7 sorunsuz olduğu için sıkıntının oyunda olduğunu sanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

şu sebeple olabilir, one x'den patch sonrası capture:http://yukle.donanimhaber.com/Embed/?Id=59224

Bununla alakası yok, F1 2016’yı PS4 de oynarken özellikle keskin virajlarda belirgin fps düşüşleri oluyordu, şimdi Horizon’da da virajlarda veya üzüm bağı, meyva bahçeleri gibi yerlere girince fps düşüyor. Biraz daha gözlemleyip oyunu silip yeniden kurma yoluna gidebilirim. Forza7 sorunsuz olduğu için sıkıntının oyunda olduğunu sanıyorum.

HDR ile ilgili de bazı sıkıntılardan bahsetmişler. Bazı yerlerde sahne ya çok parlak ya da çok karanlık oluyormuş HDR kaynaklı. Yapımcı forza forumunda sorunların farkında olduklarını ve çözeceklerini yazmış. Sanırım fps ile ilgili kısımları da düzeltirler bir sonraki güncelleme ile. Oyunu tekrar indirmene gerek yok bence hocam. FH3 yok bende ama FM7 var. Dediğin gibi FM7 de hiçbir sorun yok.

• orctzl O kullanıcısına yanıt
    Evet HDR geldikten sonra oyun karanlıklaştı, özellikle gölge yerlerde.

• Şu oyun için ps4ü satıp xbox geçesim var.

• Arkadaslar. Bizim cocuga karne hediyesi forza 3 +hotwheels almam lazim sozum var.

Kendisi ve eklentisi 250 tutuyor.

Cdkey.com da ikisi birlikte reedem kod seklinde 34 dolar.

Burda kacirsigim bir sey var mi. Tecrubenize ihtiyacim var

Simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: m@rslan

Arkadaslar. Bizim cocuga karne hediyesi forza 3 +hotwheels almam lazim sozum var.

Kendisi ve eklentisi 250 tutuyor.

Cdkey.com da ikisi birlikte reedem kod seklinde 34 dolar.

Burda kacirsigim bir sey var mi. Tecrubenize ihtiyacim var

Simdiden tesekkurler

arkadaşım p2 sini satıyordu hot wheels eklentisiyle beraber. isterseniz numarasını verebilirim.

• m@rslan kullanıcısına yanıt
    34$ çok iyi fiyat kaçırmayın.

• @Haydar bey ilginiz icin cok tesekkur ederim. Xbox one s cihaz var. Ps2 icin olan calismaz sanirim.

@project bey linkini gonderiyorum. Fiyat evet rakipsiz. Hatta 25 dolardan verdikleride olmus. Siteyi tanimiyorum. Forumlarda hep link gosterilmis.

Hotwheels olmasa bile standart edition gorza icin bile iyi fiyat sanirim.

Site hakkinda bilgisi olan var mi

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/forza-horizon-3-hot-wheels-xbox-one

Hocam adam PS2 dememiş P2 demiş Dijital oyun paylaşım hakkında belli ki bir bilginiz yok ama boşverin gitsin.

Site güvenilir bu arada alabilirsiniz.

• Evet. Cdkeys.com dan forza3+hotwheels sifresi alindi. Sorunsuz kuruluyor.

Hatta 32 dolara dustu an itibariyle.

Helal olsun adamlara. bi bit yenigi cikar dedim, utandirdi.

Siddetle tavsiye ederim. Ikinci el cd ye en ucuz 179 istediler. Hoywheels ekletisi 56tl idi. 225 yerine 120ye iyi oldu.

Yardimci olan arkadaslara tesekkur ederim.

Birde, su p2 olayi icin nerden kaynak bulabilirim merak ettim

https://forum.donanimhaber.com/sizer-xbox-one-digital-oyun-kardesligi-ve-takas--98908379

• Şırf şu oyun için One X konsol almak üzereyim fakat ciddi süphelerim var.. Oyuncu sayısı ne durumda xbox tarafında ? Özellikle forza grubu tarzında birşey pek bulamadım yada klan tarzında.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.