Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox tarafında oyuncu sayısı oldukça fazla. Aslında grup değil de, kulüp sistemi var oyunda. Ben ForzaTurk kulübündeyim mesela. Bence alın oyunu, kendi türünde rakipsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oyunu çok beğenmedim, world of tanks daha zevkli sanki.

• live golda özel olarak 56 liralık hot wheels eklentisi 14 tl.ben denedim.harika bişey.kaçırmayın derim
  • Demin bir mesajimi ucurmuslar..mesaj su sekilde idi “Caglar la gronland a gidiyoruz geliyormusun?” bu mesajda hicbir hakaret ve kudur unsuru bulunmamasina ragmen konu ile alakasi yok diye bir sikayet dolayisi ile silinmis...Halbuki gronland ile oyunun DLC si olan”Blizzard Mountain” ne atifta bulunuyordum..gronland kar ve buzlarla kapli danimarkanin bir bolgesidir ayni oyunu dlc si olan blizzard mountain gibi...su formun moderatorlerini 14-15 yas zihniyetine sahip insanlardan sectiginiz surece daha cok uye kaybedersiniz..cok eskiler zaten kalmadi bizlerde yakinda gidecegiz..bu forumda moderatorluk yapacak insanlari secerken bakis acisi biraz daha genis insanlardan seciniz...

• Sırf forza horizon 3 icin xbox one s almayi dusunuyorum.İkinci el temiz konsol kaça bulabilirim?

• Oyunu co-op oynamak isteyen arkadaşlar bir mesaj uzağınızdayım.
  • alınık forza horizon 3..

elimde Satılık Pubg var p1 + p2 90 lira
  • arkadaşlar ben şimdi 21 gb demoyu indirdim satın almayı düşünüyorum üstüne mü indirme yapıyor yoksa kaldırıp onu mu yüklemem gerekecek
  • Kaizer Soze kullanıcısına yanıt
    Silmeyin hocam üstüne indiriyor.

• teşekkürler peki alırken dikkat etmem gereken bir husus ,şunu da al veya şuradan al daha uygun dediğiniz bir olay var mıdır?
  • Kaizer Soze kullanıcısına yanıt
    Sonradan çıkan 2 DLC yi de kapsayan expansion pass adında bir eklenti var. Eğer indirimdeyse onu da almanızı tavsiye ederim. (İndirimde değilse bekleyin zaman zaman indirime giriyor.) Nerden alacağınız konusunda da neresi daha ucuzsa ordan alın derim. :)

• çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

Xbox tarafında oyuncu sayısı oldukça fazla. Aslında grup değil de, kulüp sistemi var oyunda. Ben ForzaTurk kulübündeyim mesela. Bence alın oyunu, kendi türünde rakipsiz.
    ForzaTürk klubünde ne tür organizasyonlar oluyor? Ben de Forza MTS7 ve Battfield 1-Hardline var, bunlarda da benzer klüpler var mı xbox üzerinden ülke çapında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

ForzaTürk klubünde ne tür organizasyonlar oluyor? Ben de Forza MTS7 ve Battfield 1-Hardline var, bunlarda da benzer klüpler var mı xbox üzerinden ülke çapında?

Alıntıları Göster
    Hocam ForzaTurk'ün kurucusu ben değilim, o yüzden net bir yanıt veremem. Muhtemelen Forza Horizon 4 çıktığında yine toplanır ForzaTurk. Ülke çapında bir sürü klüpler var hocam. Xbox One veya xbox.com üzerinden görebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu oyunu an itibarıyla en ucuz cdkeys üzerinden mi alabiliyoruz?
  • aynı soru bende de var. cdkeys.com mudur doğru adres?
  • FH3 + Hot Wheels paketi olarak en ucuz orası sattı ve satmaya devam ediyor. Oyunu bu paket ile alanların tamamına yakını oradan aldı. Ben Amazon'dan almıştım fakat oyun Hot Wheels paketiyle bundle olarak satılmaya başladığında cdkeys.com en iyi fiyatı veriyordu.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.
  • Belyer forza horizon 3 pc de oyun ortasında hiçbir hata vermeden donup oyundan atıyor nasıl çözerim grafiği düşürdüm güncleeme yaptım hala aynı ara ara atıyor oyundan
  • HDR Tv’si olanlar oyun ici ayarlardan video bolumunden mutlaka kalibrasyon yapsin. Ben yeni yaptim, oyunun grafikleri bambaska bir hal aldi. Ozellikle gece yarislari muthis oldu.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.