Şimdi Ara

FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.916
Cevap
27
Favori
101.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevsim olayı olacaktır yüksek ihtimal, olmalıda.
  • Bu sefer multiplayer kısmı daha güzel olur umarım.
  • Yeni Bir Forza Oyunu İçin Konsept Çalışmaları Ortaya Çıktı

Forza Motorsport 5 ile Xbox One'ın çıkış oyunları arasında yerini alan Forza serisi, Xbox One'da yarış türünü üstlenmekte. Forza Horizon adında ara bir seriye de sahip olan oyunla ilgili son dönemde söylentiler duyuyorduk. Bu söylentileri destekleyecek bazı çalışmalar ortaya çıktı.

Dhruva Interactive isimli bir firma, oyun dünyasında pek de göz önünde olmayan bir görevi üstlenmiş durumda. Birçok oyunun prototip aşamasında konsept çalışmalarıyla ilgilenen firmanın tasarımcılarından Sumeet Surve, kişisel portfolyosunda 'Forza: Deep South' ismindeki bir proje için konsept çalışmalarına yer verdi. Surve'in çalıştığı firma Dhruva Interactive, daha önce piyasaya çıkmış her Forza oyununun konsept çalışmalarına imza atmış görünüyor. Bu, sıkça söylentisini duyduğumuz Forza Horizon 2 için bir ön haber olabilir.

FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME'

Kaynak
     FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME' FORZA HORIZON 2™ 'OPEN WORLD RACING GAME'
  • Horizon'daki o kurak , güneşli manzaralar muhteşemdi ya , yarışı falan bırakıp sırf manzarayı seyredesi geliyordu insanın.Konsept çalışmalarından anladığım kadarıyla biraz daha sonbahara yakın , mistik bir mekan göreceğiz ki benim bayıldığım unsurlardan bi tanesidir , dört gözle bekliyorum
  • Horizon serisi bir kişi/araba aşkı türüne dönüşmeli normal Forza'da zaten yeterince super-car sınıfıyla fink atıp yarış yapıyoruz Horizon araçların kirlendiği,bozulduğu bakım istediği ev/garaj satın alınabilen bir yapıya bürünmeli ayrıca artık Xbox One'ın nimetlerinden faydalandıkları için gerçekçi çamurdur yağmurdur gelmeli.Ve tabiki en önemlisi daha detaylı bir hasar sistemi olmalı.

İlk Horizon güzel bir deneyimdi ancak çabuk sıkıyordu bana göre,yarışları çok ilgi çekici değildi bol bol free takılıyordum ben.Yukarıda bahsettiklerim olursa TDU'nun daha gelişmiş bir konstepti Horizon'a çok iyi uyacaktır.Umarım yine "racing expo" temasında geçmez.
  • ntkrnl reisin söyledikleri bir bir çıkıyor..
  • E3de tamamen ortaya çıkacaktır sabırsızlıkla bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunio Kun

ntkrnl reisin söyledikleri bir bir çıkıyor..

Şu Türkiye'ye resmi olarak gelme işi de çıksa bir an önce keşke.
  • Oyun biraz daha Test Drive Unlimited serisine yaklaşırsa süper olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Oyun biraz daha Test Drive Unlimited serisine yaklaşırsa süper olur.

Bu oyunu o çöp seriyle mi kiyasliyorsun:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Oyun biraz daha Test Drive Unlimited serisine yaklaşırsa süper olur.

Bu oyunu o çöp seriyle mi kiyasliyorsun:)

Demek istediğim TDU'da ki gibi araç showroomları, kendi alacağımız evler, garajlar, karakter yapılandırması ve koca bir harita ki TDU 2 harita konusunda en beğendiğim oyunlar arasında.

Sonuç olarak güzel bir oyun gelecektir ama şu bir gerçek ki bu tür oyunların yani yarış + sosyal hayat en iyi örneğidir TDU serisi. Horizon 2'den en büyük beklentim yukarıdaki yazdıklarımdır onun dışında zaten özel bir oyundu Horizon.

Son olarak ta TDU 2 için size katılabilirim o kadar çok güzel yönlerine rağmen oyunda ki en büyük unsur olan araç kontrolleri tamamiyle ÇÖPtü. Fakat TDU 1 hem sürüş hem grafik hemde sunduğu açık dünyasi ile efsane bir oyundur hakkını yemeyelim.

Ekleme : Forza serisi öyle bir oyun ki PS4 mü XOne mı diye arada bırakan bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 16 Mart 2014; 11:33:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Arcade oyunlarda 1 numaradır benim için. Horizon türünde rakipsiz. Çöp 5 hakkında bu yorumum geçerli değil tabi.

Hayatında kaç kere bi arabanın direksiyonuna oturdun da otomobil tutkunları için piyasadaki en iyi oyun olan forza 5 e çöp diyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

quote:

Arcade oyunlarda 1 numaradır benim için. Horizon türünde rakipsiz. Çöp 5 hakkında bu yorumum geçerli değil tabi.

Hayatında kaç kere bi arabanın direksiyonuna oturdun da otomobil tutkunları için piyasadaki en iyi oyun olan forza 5 e çöp diyosun?

Arkadas beceriksiz oldugu icin arcade sevip forza 5 e cop diyor sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: team1907

quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

quote:

Arkadas beceriksiz oldugu icin arcade sevip forza 5 e cop diyor sanirim

He deyip geçmek lazım.

• Oyun Cross-Gen olarak 360 ve One için duyuruldu ve bu sonbaharda çıkacakmış.Oyun Güney Avrupa'da geçiyor.Oyunun kapağında ve tanıtılmasında kullanılacak araç ise Lamborghini Huracan.

Şahsi fikrim Next-Gen'e özel olmalıydı oyun ama MS 360 kitlesine de oyunu satmak istedi belli ki.360 sürümünün çözünürlük gibi teknik detaylar haricinde ne kadar farklı olacağını da merak ediyorum ama bu hamleyi yaptılarsa 360'ın üstünde de uğraşacaklardır bana kalırsa.

• 360'a da özenirler umarım...

• Oyunun kapak resimleri:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On.E -- 3 Haziran 2014; 17:09:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendary One

Oyun Cross-Gen olarak 360 ve One için duyuruldu ve bu sonbaharda çıkacakmış.Oyun Güney Avrupa'da geçiyor.Oyunun kapağında ve tanıtılmasında kullanılacak araç ise Lamborghini Huracan.

Şahsi fikrim Next-Gen'e özel olmalıydı oyun ama MS 360 kitlesine de oyunu satmak istedi belli ki.360 sürümünün çözünürlük gibi teknik detaylar haricinde ne kadar farklı olacağını da merak ediyorum ama bu hamleyi yaptılarsa 360'ın üstünde de uğraşacaklardır bana kalırsa.

360 versiyonunu Playground değil başka bir firma yapıyormuş..Çok iyi oldu bu çünkü Playground sadece One versiyonuyla uğraşıyor ve görenler grafiklerin çok iyi olduğunu söylüyor..Oynanış olarak zaten hiç şüphem yok ilk oyun bu neslin en iyi arcade oyunuydu..Oyun Forza 5 motoru ile geliştiriliyormuş bu arada...
  • 1. Oyunun grafikleri diger butun racing oyunlarindan iyiydi onun kadar olsa yeter. Kulvarinda rakipsiz bir oyun gercekten..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turn10'de ilk oyun gibi yardımcı rolünde zaten üstüne Drivatar da olacakmış ve dediğin gibi FM5 motoruyla geliyor grafikler iyi olacaktır elbet ama ben hala 360 versiyonun tamamen ayrı olacağını düşünmüyorum açıklanmayan stüdyo büyük ihtimalle yapım aşaması bittikten sonra oyunu her şeyiyle eski mimari ve donanıma portlamak için uğraşacaktır port işlemini başka bir stüdyonun yapması iyi oldu basit ve kötü bir optimizasyon görmeyeceğimizi düşünüyorum ama ne kadar portlarlar Engine vs. göreceğiz.Ben hala iyi ve dramatik derecede farklı olmayan bir 360 versiyonu göreceğimizi düşünüyorum.Oyun geldiği zaman en iyi Arcade yarış oyunu tahtını ilk oyundan alacaktır şüphesiz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.