Şimdi Ara

Forumla ilgili önerileriniz, eleştrileriniz, şikayetleriniz. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
0
Favori
13.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bana durduk yere 1 hafta ban verdiler 1 hafta önce

nedenin sonra ögrendim imzam kurallara aykırıymış

bunu bana ozaman söyleseler düzeltirdim

artı aşırı minimal limitler mesela resim boyut lar 40 pixselden basssediilyo

minnacık resimden ne anlar insanlar

bakın cezafan.com'a orda dev gibi resim koyuyor millet avatraı nerdeyse buranın avatralarının 2 katı

ben avatar yapcamdiye 30 dk ugraştım sayfanın teknolojisi cok eski bence bu bakımdan

millet 512 adsl ye geciyo biz hayla pixsel kb hesabı yapıyuoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberJager -- 19 Ekim 2005, 17:58:24 >
  • quote:

kovuk
    Arama çalışmıyor. Acil olarak düzeltilmesi gerektiğine inanıyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_4433821/tm.htm
  • quote:

NitroCharger

ya bana durduk yere 1 hafta ban verdiler 1 hafta önce

nedenin sonra ögrendim imzam kurallara aykırıymış

bunu bana ozaman söyleseler düzeltirdim

artı aşırı minimal limitler mesela resim boyut lar 40 pixselden basssediilyo

minnacık resimden ne anlar insanlar

bakın cezafan.com'a orda dev gibi resim koyuyor millet avatraı nerdeyse buranın avatralarının 2 katı

ben avatar yapcamdiye 30 dk ugraştım sayfanın teknolojisi cok eski bence bu bakımdan

millet 512 adsl ye geciyo biz hayla pixsel kb hesabı yapıyuoruz

İlk önce şunu belirtelim hiç bir üyeye durduk yere ceza verilmez. İmza kurallarımız zaten Konu Dışı bölümünde var. Ayrıca imza eklediğiniz bölümde dahi imza kurallarına bakacağınız bir link mevcut. Yönetim olarak şu şekilde hareket etmekteyiz. Kurallara aykırı olan imzalar editlenmekte. Ancak hali hazırda yine kurallara aykırı şekilde imza düzenlenmeye devam ediliyorsa, artık siteden uzaklaştırma cezası veriyoruz.

Diğer sitelerin neyi nasıl uyguladığı bizi çok fazla ilgilendirmiyor. Her sitenin belirli bir kuralları vardır. Sitemiz örnek verdiğiniz gibi bir site değil, aylık yüzbinlerce hit alan bir site olduğundan, bu resimleri gerek avatardakileri gerekse lşink olrak imzada dışarıdan verdiğiniz resimleri sistemin taşıması maalesef çok ta kolay değil. Şu anda sistemin daha iyi performans vermesi için zaten sunucularda sürekli bakımlar yapılmaktadır.

30 dakika avatra yapmakla yada imza yapmakla uğraşabilirsiniz ancak harcadığınız sürenin 15 te biri ile imza kurallarına bakabilirsiniz. Bu size daha az zaman kaybetmenize yardımcı olacaktır.

Hali hazırda Türkiye de bir çok kullanıcı kotalı Dsl kullanmaktadır. Herkez kafasına göre büyük boyutlu resimler koyduğu taktirde hem sayfaların görüntülenmesi, hem sistemimize hemde kotalı tarife kullanan kişilere zararı dokunacak bir konuda lütfen biraz daha anlayış göstermenizi ve kuyrallara uymanızı rica ederiz.

İlginize teşekkür eder iyi forumlar dileriz...

• http://forum.donanimhaber.com/m_4472584/tm.htm

cici_sevda_anne. bakarsanız sevinirim. iyi forumlar ve geceler.
  • öncelikle cvap için teşekur ederim

1 ben kurallara uygun bir avatar yapmak için 30 dk ugraştım 8kb oldu yeniden reesize 5 kb oldu gene re size falan gibi
    2 bir kes acılan sayfa 2. cisinide zaten dowload edmiyor ve eskisinden 30 kat daha hızlı acılıyor
    3 3 gb kotanın avatra ve resimle dolacagına inandırmayın beni Zaten adam foruma giriyorsa bunu bilincinde
    4 aslında sizin sitenize netur bir yıgılma olabilirki image shake kullanıyo millte size bir bindirmesi yok
    5 bana kimse imzanız kural dışı demdi direk ban attı bunu ben bilirim başkası bilmez. imzam silndi ama o sırada imzamı kendim sildimsandım
    çünkü imazasını beyenmediniz adama imzanız kural dışı yazıyor bende niye yazmadı
    6 forumdaki insanların yuzde 60 ında imzanız kural dışı yazıyor demekki kullanıcı farklı şeyler istiyo bunu göz ardı etmeyin. milletin imzalarını kontraol etmekten sıkılmadınızmı zaten bence kotanın dolması cok basit bir bahane 1024 adsl var net cafemde 12 gb veri toplamış yollamış
    20 pc kanıtı benim handy cafe programında yazıyor lakin tek bir pc demekki 3 gb doldurması için akşama kadar e-mule acması lazım
    7 ''15 dk kurralara ayırın'' itamınızı hic beyenmedim insanı aptal yerine koyuyor

bence bir düzenlemeye gidin '' daha ne yapabiliriz '' gibisinden. Bir söyleve gidin gene imzam silinmiş 200 kb idi altı üstü

iii calışmalar ilginize müştekiriz .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberJager -- 20 Ekim 2005, 9:18:06 >

• Forum Kuralları Arasına 9 Maddeye ilaveten YÖK eleştirilemez diye bir madde mi var acaba ki Yök ile alakalı yazılan mesajlar anında siliniyor?
  • tesekkür ederim cvp yazanlara
  • http://forum.donanimhaber.com/m_4477141/tm.htm

MODLAR VE YÖNETİCİLER LÜTFEN OKUYUN VE CEVAP VERİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
  • quote:

Orjinalden alıntı: virtual memory

http://forum.donanimhaber.com/m_4477141/tm.htm

selenvirus gerekli açıklamayı konuda yapmış zaten ama ben bir kea daha bildireyim. Konunun içeriği ve kapsamında yapılan değişikliklerle birlikte yeni konular da listeye dahil edilerek daha iyi bir şekilde yerine gelecektir.

Verdiğiniz emeklere ve uğraşlara herzaman saygımız vardır ve olacaktır. Kaybolmalarına da izin verilmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WISHNE

quote:

Orjinalden alıntı: virtual memory

http://forum.donanimhaber.com/m_4477141/tm.htm

selenvirus gerekli açıklamayı konuda yapmış zaten ama ben bir kea daha bildireyim. Konunun içeriği ve kapsamında yapılan değişikliklerle birlikte yeni konular da listeye dahil edilerek daha iyi bir şekilde yerine gelecektir.

Verdiğiniz emeklere ve uğraşlara herzaman saygımız vardır ve olacaktır. Kaybolmalarına da izin verilmez.

gerekli cevabı bu sabah itibariyle almış oldum,konu ve ilgili cevaplar silinebilir ilginize teşekkür ederim.

• bakıyom da forumda herkes fıkra ve bu resim harika topicleri açıyor karşı değilim ve gerçekten hoş aslında ama sürekli bir topic açılamaz mı fıkra ve resimler için ne dersiniz hoş olmaz mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: meçhul gazi

bakıyom da forumda herkes fıkra ve bu resim harika topicleri açıyor karşı değilim ve gerçekten hoş aslında ama sürekli bir topic açılamaz mı fıkra ve resimler için ne dersiniz hoş olmaz mı

Bunuda toplantı gündem maddelerimize alalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoNeWaR

quote:

Orjinalden alıntı: meçhul gazi

bakıyom da forumda herkes fıkra ve bu resim harika topicleri açıyor karşı değilim ve gerçekten hoş aslında ama sürekli bir topic açılamaz mı fıkra ve resimler için ne dersiniz hoş olmaz mı

Bunuda toplantı gündem maddelerimize alalım

isterseiz oylayalım yani bi sürü topicçik açılmasındansa valla görüşüme değer verdiğiniz için sağolun
    sevdim bu siteyi yaw

• Önerilerim ve İsteklerim ;

1-Malum çift nick kullanan arkadaşlar oluyor vede sizlerin bunu hep tespit etmeniz mümkün değil.

Bunun için bir şey düşünüyormusunuz?

2-Site'nin arabirimini biraz daha sadesel olarak değiştirmeyi düşünüyormusunuz? Veya değiştirme hazırlığı aşamasındamısınız yoksa ilelebet böylemi kalacak

3-Ülkemizde her ne kadar Dial-up kullanıcılarıda olsada, adsl'den giren üye sayısı bayağı çok.

Bir aksilik olmaz, 1 Kasımdan sonra minimum hız 512kpbs olursa;

Avatar resmini yanındaki çizgiye kadar genişletmeyi vede boyutunun biraz daha arttırabilmeye izin vermeyi düşünüyormusunuz? Yada öyle düşünüyor gerekli alan için sıkıntınız varda mı bunu yapamayacaK durumdasınız?

4-Donanimhaber.com'u donanimhaber.com yapan en iyi 3 şeyi söyleyebilirmisiniz?

5-PClabs, Darkhardware gibi "ürün incelemesi yapacak seviye gediğinizi düşünüyormusunuz?

6-İmza profilinde, otomatikman eklenecek,AMD,Intel,Ati,Nvidia gibi resimlerinin üzerine kullanıcıların sistemlerini yazabilecekleri özellik eklemeyi düşünürmüydünüz?

7-Bu aralar forum bir çalışıyor bir çalışmıyor? Neden?

8-Bu son soru.Bu sorular çokmu fazla (Aklınca espiri yaptı)

Birde gerçekten en azından "Konu dışı "bölümüne Bir resim köşesi olsa çok çok güzel olur.

Ama resimleri, direk linkten full ekran kaplayacak şekilde değil, küçük önizlemeli linkle koyulursa güzel olur.

Ben Yazılım genel,Microsoft İş.Sis.Kısmında bir arkadaş açmıştı, wallpaper,masasütü fotolar buraya şeklinde, gerçekten çok düzenli oluyor imageshackten....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khn -- 22 Ekim 2005, 2:57:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: TEKnaKILLAH

bir öneri:

gereksiz mesajlardan kurtulmak ve sadece post arttırmak için atılan +1 bunun gibi şeylerden kurtulmak için yazılan cevaplarda bir karakter sınırlaması getirilebilir.
    mesela 5 karakterden daha az yazı kısıtlaması getirilebilir.

bu hem 2 dakika bekletme olayınıda ortadan kaldırır. yada en azından 1 dk ya filan dusurulur.

cunku 2 dakika hızlı yazı yazan biri için çok uzun bir sure.
    gereksiz mesajları önleyelim derken birçok gerekli mesajda arada kaynıyor.
    benim 2 dakika beklemeye tahamulum yok onun için birçok sorulara cevap wermeden okuyup geçiyorum.

haala bir cwp weren olmadı
    olumlu yada olumsuz bir kelime yazılabilirdi.

dikkate alınmayacaksa boşu boşuna burda kafa patlatıp forum nasıl daha iyi olur diye düşünmeyelim

ayrıca hertaraf reklam doldu bukadar reklam alan bir yer kar ediyormu etmiyrmu.
    ediyorsa bu forumu bugünlere taşıyan kullanıcılara bir kıyagı olmazmı.
    mesela ayda bir çekilişle ufak hediyeler dagıtılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINEBACKER -- 22 Ekim 2005, 4:57:17 >

• Bak hediye kısmı güzel olur, şöyle FX57 , 7800 GTXler,ALTEC LANSING ler,23"lcd 1920*1200 res'Li güzel olur yaw.
  • [B]ÖNERİ [/B]: Sn. yetkili forumdaki başlıklar kimi zaman çok saçma oluyor. Örnek : İmdat, Yardım, bi bakın, bakmadan geçme vs.vs. bence buna bir çözüm bulunmalı. Arama yaptığımızda bu başlığın eksik yazılmasından isteğimize ulaşamıyor. Bence bir kural konulmalı vee bu başlılar kurallara uymadı ibaresiyle kilitlenmeli, Gereği sizce bilinir tabi. İyi günler
  • emaille uyarı sanırım çalışmıor şu an :S
  • benim bir problemim var mailime elektronik ile ilgili sorular gelmiyor zaten sadece elektronik seçili mail atarsanız sevinirim

mehmetaa@gmail.com
  • topic başlıklarında yazıyor hani daha topice girmeden

Sayfa: << < önceki 1 2 3 4 [5]

die mesela direk en sona giriyorum mesele 9 var donanomdaki resmi sürücülrde 9 a basıyorum burda böyle bir mesaj yok diyor topice giriyorum içerden ilerlemeye çalışıyorum bakıyorum 7 sayfa var

bir kaç topicte daha böyle oluyor

http://forum.donanimhaber.com/m_922771/mpage_9/tm.htm

mesela burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meçhul gazi -- 22 Ekim 2005, 21:54:28 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.