Şimdi Ara

Forumla ilgili önerileriniz, eleştrileriniz, şikayetleriniz. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
0
Favori
13.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: THUNDERBIRD

selam daha önce söylendimi bilmiyorum forum SQL hatası veriyor dikkatinize

Bunun içinde forumda zaman zaman gerekli çalışmalar yapılmaktadır. sorun giderilecektir. ancak çok kısa bir süre içerisinde olacağını zannetmiyoruz.
  • quote:

foruma bide öğrenci arkadaşlar için ödevler bölümü açılsa fena olmazmı?

quote:

http://forum.donanimhaber.com/forumid_4/tt.htm

konu dışı genelin altında hobilerle alakalı bi forum açmayı düşünür müsünüz?

Her iki istek içinde gerekli notlar alınmıştır. Yönetimin yapacağı ilk toplantıda bunlar değerlendirilecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KlasNick

ben birşey öğrenmek istiyorum. Konu dışı'nın içine girdiğimizde sayfa otomatik güncelleniyormu yoksa her bir mesaja ayrı pencerede mi girmek gerekiyor? günlerdir merak ediyorum ve her seferinde adres kısmını yenileyerek sayfayı tekrar açıyorum.

Forumda yenileme işlemi, siz herhangi bir işlem yaptıktan sonra sistem otomatik olrak gerçekleştirmektedir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: F1Mafia

Bende gıcık olduklarımı söliyim 1. Bi konu açılıyor herkes yorumunu yapıyor ama aşşağılıyıcı şeylerde oluyor bunlarada ceza istiyorum. 2.Er-Binbaşıları arasında küçük düşürücü şeyler oluyor(bunudamı bilmiyosun:hahah:görmemezlikten gelmeler:vs birsürü var aklıma gelmiyor.4.Topic neden açamaz erler onuda anlamış değilim ben 1200 cevap verdikten sonra zaten herşeyi bilmiş oluyorum 4.Eğer bunlar devam edecekse yeni üyeliği kapatın ve sadece binbaşılarınızla eğlenin. YÖNETİM Bİ CEVAP YAZMASSA KESİNLİKLE GÖZ YUMUYOR OLUYORLAR VE SiZE BİNBAŞILARINIZLA İYİ EĞLENCELER.Biliyorum ben üyelikten atılıcam ama arkadaşların önünü açıyım

@F1Mafia
    Sanırım sizde de genel olarak bizlerde yaygın olan "Yeteri Kadar okumama" hastalığı mevcut. Konunun ilk mesajında bilgilendirici niteliği olarak yazılmış yazıyı okursanız zaten gerekli cevabı almış olacaksınız ancak tekrar cevaplamak gerekirse bu bölümde cevaplanmayan bir konu olsa bile okunmamaış saymayınız. Zaten yönetim için öenm arz etmese Form ile ilgili hiç bir eleştiriyi dikkate almayız. Bu konu da buarada olmazdı zaten.

Forum kuralları gayet açık ve nettir. Kayıt olurken de bazı maddeler vardır ve bunları okumayan kişiler ( Okunması gerektiği halde okunmuyor çoğu zaman ) mevcut.

Kurallar gereği hiç bir üyer diğer bir üyeyi Saygı ve kurallar haricinde aşalayıcı şekilde davranması ve yazı yazması, yazılırır ise bu durum şikayet edildiği yada bizler tarafından görüldüğü takdir de bizlerin duruma kayıtsız kalması gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak Kurallar beraberinde Ceza Disiplin klavuzumuz gereği işlemler yapılmaktadır. en ufak bir hata da hemen ceza alınması yada forumdan belirli yada belirsiz sürede uzaklaştırma yapılması söz konusu değildir.

Forumdaki rütbeler ( Er- Binbaşı ) kişilerin forumdaki bilgi beceri seviyelerine göre değil geçerli olan bölümlerdeki attıkları post sayılarına göre sistem tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. Bu yüzden rütbe olayına fazla takılmamaınız rica ederiz.

Forum her yaştan ve düşünceden Kurallarımıza uyulması kaydı ile açıktır. Üye alımının durdurulması gibi bir durum söz konusu değildir. Buna ancak yönetim kara verebilir ve bildiğim kadarı ile yönetimin böyle bir düşüncesi yok.

İyi Forumlar Dileriz.

• quote:

Orjinalden alıntı: CoNeWaR

quote:

Orjinalden alıntı: thedevilslieutenant

lanet olsun yaptığınız yapacağınız işe
    tamam site reklamla dönerde
    resmen kokusu çıktı artık
    mobil donanım yazılım hepsi işeyaramaz topik ve post doldu diye yırtınırken
    tutup 2.ci elinde içine ettiniz
    okadar modsunuz kaçınız yokladı bugun 2ci eli
    ya oturun kardeşim sen sen sen 2ci el harici yere bakmayacaksın
    sen sen konudışına bakacaksın deyin forumu adam edin
    yada bırakın çeşit yapacaz diye uğraşmayı
    gelin konu dışında takılın
    bakın ne güzel millet adult bölümü açılsın diye oylama yapıyor
    donanim haberde donanimla alakalı birşey kalmadı
    turk forum kalitesinde birsite haline geldi
    1 yıl içinde nasıl bukadar düştü anlamadık ama
    toparlayın şurayı

İlk önce kaliteden bahseden birisi olarak yazınızdaki saygısızca kullandığınız bazı kelimeleri size belirtmeme gerek yok. Forumun kalitesi bizler kadar sizlerin de elinde. Forum da yapılan bazı değişiklikler var evet bunlar rayına oturuncaya kadar sizlerden çok bizler problemler yaşıyoruz. Bunları halletmek için de uzun süreler uğraş vermekteyiz. Forumun tek gelir kaynağı evet reklamlar. Bizim tarzımızda yayım yapan ve bizim kadar geniş bir kullanıcı grubuna sahip olan eş değer yabancı kaynaklı bir çok siteye üye olmak dahi ücretli. Ayrıca bir o kadar da çok reklam var. Reklamlara lütfen elinizden geldiğinden çok anlayış gösterin. Ayrıca bazı bölümlerde olduğu gibi tüm bölümlerdeki reklamlar da sayfa yapılarına göre tekrar düzenlenmektedir.

Forum itibarı ile eleştiriye ve ahlak kuralları çerçevesinde olmak kaydı ile her türlü görüşe açığız. Ancak Forum kurulduğu günden beridir sahip olduğu bir çizgisi var. Özellikle kullanım kurallarındaki 2. Madde de hiç bir şekilde taviz verilmemektedir.
    2. Madde aynen şöyledir.

2) Forumlarımızda, aşağılayıcı, alaycı, başkalarını küçümseyen, adminlere veya
    kullanıcılara saygısızlık içeren, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret
    dolu, tehdit edici, huzursuzluk çıkartmaya yönelik, başka kullanıcıların kimliğini
    açıklayıcı, kopya yazılım, warez, crac k, nocd, şifre kırma, hack ve hile kullanımıyla
    ilgili, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, uluslararası kanun, tüzük veya anlaşmalara,
    ülkemiz çıkarlarına, kişilik haklarına veya genel toplum ahlak kurallarına aykırı,
    din, dil, ırk, cinsiyet ve benzeri ayrımcılıkları destekleyen konular açmak
    ve içerikler göndermek, linkler vermek ve tartışmaları amacının dışına ve diğer
    kullanıcıları rahatsız edecek boyutlara taşımak yasaktır.

Yayın politikamız bu madde değişmedikçe kesinlikle değişmeyecektir.

2. maddeyle bir alıp veremediğim yok bu birr
    ayrıca benim derdim forumun iyiye değil kötüye gidişi bu iki
    kaldıki ayın 12 sinde yazdığım hemde sert bir uslupla yazdığım bu yazıya cevabın 5 gün sonra gelmesi
    bence dediklerimi birkez daha doğruluyor

forum yönetim politikanızı elden geçirin
    alanları kısıtlayın o alanlara yetkili sadece o alandan sorumlu modlar belirleyin

sitenin adı donanım haber ama sitede donanım mevzuu tükendi
    ne işlemci fiyatları var ortada
    nede piyasa tartışmak malzeme tartışmak
    amdmi intelmi topiklerini sil oc bölümü yarısı gider
    6600 mı sx1 mi topiklerini sil mobil bomboş
    m500 topiklerini sil pda bomboş
    donanım genel altında windows hataları tartışılıyor
    windows alanında edonkey
    linux alanında herkes hergün turkix i keşfediyor yada windowsmu linuxmu diyor

forum şu haliyle eskisinden kötü durumda

• quote:

Orjinalden alıntı: TEKnaKILLAH

ayrıca oyun genel bolumunde bf2 ile ilgili 17 sayfalık konu war ve bu konu aylardır duruyor.
    merak ediyorumda oyun boumunde bolum kuralları diye bir yer var bu bolumu forum modu okumamışmı hiç.

ha benim bf2 konusuna bir garezim yok silinmesinden yada kilitlenmesin yana degilim ama forumda çifte standart war.
    crack şifre falan filan bunlarla ilgili olan tüm konulara anında müdahale edilirken neden bf2 ye aylardır bişey olmuyor.

Keşke bunu evelden PM yoluyla bize iletseydin... Oyun bölümüne genelde ben bakıyorum ama tahmin edebileceğin gibi tüm topicleri ayrı ayrı kontrol etme gibi bir şansımız yok...

Forumda açık açık crack, cd-key, warez sitesi, vs... isteyenlerin topiclerine zaten mümkün olduğunca anında müdahale ediyorum fakat bir oyundan bahsederken arada verilen linkler vs.. gözden kaçabiliyor... Bu durumda şikayet butonuna tıklayarak şikayet pm'i yollamanızı dilerim...

O konuya en kısa sürede bakıp gereken düzenlemeyi yapacağım...

• eleştirilerime cewap yazan musakka ve conewar a teşekkur ediyorum.
    uzun suredir bu forumda bulundugum ve burayı sewdigim için bazen sert eleştirilerde bulunuyor olabilirim ama bunlar daha duzenli bir forum için

ayrıca daha önceki şikayet topiginde sayfalarca uzamış konularda son sayfaya tıklandıgında "bu mesaj silinmiş yada taşınmış bu yuzden burda degil" gibisinden bir sayfa açılıyor diye şikayette bulnmuştum ve bunun yakında duzeltilecegi soylenmişti ama aylar geçti haala aynı. bir duzelme yok.
    birde forumda kullanıcılar istegigi rengi secebilecek diye bir vaad almıştım ayn tarihte.
    bunlar yapılacakmı yoksa gündemden kalktımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINEBACKER -- 18 Ekim 2005, 0:48:06 >

• quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Keşke bunu evelden PM yoluyla bize iletseydin... Oyun bölümüne genelde ben bakıyorum ama tahmin edebileceğin gibi tüm topicleri ayrı ayrı kontrol etme gibi bir şansımız yok...

bu konu aylardır surekli 1. sayfada durdugu için ve seni sadece bir mod olarak degil normal bir kullanıcı olarak ta forumun oyun bolumunde aktif oldugunu bildigimden (umarım yanılmıyorumdur) nasıl olsa görmüştür diye düşündüğüm için pm atmadım.
  • forum'a girişte 2 kere şifre girmek zorunda kalıyorum ve çıkarken de hata veriyor. sorun sistemde mi yoksa benim makinada mı ?

saygılarımla...
  • bir öneri:

gereksiz mesajlardan kurtulmak ve sadece post arttırmak için atılan +1 bunun gibi şeylerden kurtulmak için yazılan cevaplarda bir karakter sınırlaması getirilebilir.
    mesela 5 karakterden daha az yazı kısıtlaması getirilebilir.

bu hem 2 dakika bekletme olayınıda ortadan kaldırır. yada en azından 1 dk ya filan dusurulur.

cunku 2 dakika hızlı yazı yazan biri için çok uzun bir sure.
    gereksiz mesajları önleyelim derken birçok gerekli mesajda arada kaynıyor.
    benim 2 dakika beklemeye tahamulum yok onun için birçok sorulara cevap wermeden okuyup geçiyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: TEKnaKILLAH

quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

bu konu aylardır surekli 1. sayfada durdugu için ve seni sadece bir mod olarak degil normal bir kullanıcı olarak ta forumun oyun bolumunde aktif oldugunu bildigimden (umarım yanılmıyorumdur) nasıl olsa görmüştür diye düşündüğüm için pm atmadım.

Battlefield 2 ile daha alakam olamadığı için o topiği incelememiştim...

• arama kapalı olduğu zamanlarda açılan konuların kitlenmemesi gerekir. bizde önceden aynı konunun tartışılmış olabileceğini biliyoruz ama arama çalışmıyorken sorunu çözmenin tek yolu yeni konu açmak.
  • ya ben şeyi sorucam bilen varsa cevap verebilir mi?Arkadaşlar ben yorumlarımı yazdıktan sonra mesaj sayım deyişmiyor kolay kolay yanı rütbem de çok zor ilerliyor sebebini anlıyamaıyorum bılen bırı varsa cevap yazarsa çooook sewinicem ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: julian

ya ben şeyi sorucam bilen varsa cevap verebilir mi?Arkadaşlar ben yorumlarımı yazdıktan sonra mesaj sayım deyişmiyor kolay kolay yanı rütbem de çok zor ilerliyor sebebini anlıyamaıyorum bılen bırı varsa cevap yazarsa çooook sewinicem ya

• Gereksiz mesajlar
    • Web Magazine
    • Spor Gündemi
    • Kültür ve Bilim
    • Sinema - Müzik - Kitap
    • Motor sporları ve araç modifikasyonu
    • Konu Dışı

Yukarıda Yazdığım Bölümlere nekadar ileti yollarsanız yollayın Post sayınız artmaz
    Teknik bölümlerde Mesaj sayısı artıyor sadece

• quote:

Orjinalden alıntı: julian

ya ben şeyi sorucam bilen varsa cevap verebilir mi?Arkadaşlar ben yorumlarımı yazdıktan sonra mesaj sayım deyişmiyor kolay kolay yanı rütbem de çok zor ilerliyor sebebini anlıyamaıyorum bılen bırı varsa cevap yazarsa çooook sewinicem ya

Konu Dışı bölümünde "Motor sporları ve araç modifikasyonu " haricinde attığınız mesajlar post sayınıza eklenmiyor .
  • quote:

Orjinalden alıntı: D.a.w.N

Tek bir önerim var engelleme falan olunca nedeni ile birlikte kilitleme ve açılma tarihlerini maillere yollasınlar..
    engelden yeni kurtuldumda böyle olunca insanın isteği benzer bişey oluyo şimdilik bir isteğim yok olunca ben haber veririm

BU ARKADAŞ ŞU AN SINIRSIZ BAN YEMİŞ DURUMDA..
  • eskiden forumda ki modlar görevini daha ii yapıodu olaylara anında müdehale ediolardı ama artık böle bişi yok. o kadar mod var hiç birini göremioz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SANCHEZ28

quote:

Orjinalden alıntı: D.a.w.N

Tek bir önerim var engelleme falan olunca nedeni ile birlikte kilitleme ve açılma tarihlerini maillere yollasınlar..
    engelden yeni kurtuldumda böyle olunca insanın isteği benzer bişey oluyo şimdilik bir isteğim yok olunca ben haber veririm

BU ARKADAŞ ŞU AN SINIRSIZ BAN YEMİŞ DURUMDA..

Burası geyik yeri değil, herhangi bir öneri, şikayet yada eleştiriniz var ise lütfen açık bir şekilde dile getiriniz.
    İyi forumlar...

• quote:

Orjinalden alıntı: angora_s

eskiden forumda ki modlar görevini daha ii yapıodu olaylara anında müdehale ediolardı ama artık böle bişi yok. o kadar mod var hiç birini göremioz.

Artık modlar, muhabbet etmekten çok işlerini yapıyorlar. Bu durumda da sizler bunun pek farkına varmıyorsunuz.
  • Arama çalışmıyor. Acil olarak düzeltilmesi gerektiğine inanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.