Şimdi Ara

Forumla ilgili önerileriniz, eleştrileriniz, şikayetleriniz. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
678
Cevap
0
Favori
16.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamlet -- 3 Mayıs 2005, 22:41:39 >
  • aramak istiyorum ama arayamıyorum, acaba arayabileceklerdenmiyim yoksa aranabileceklerdenmiyim
  • aranamayacaklardanız
  • Bakım filan yok aslında iki sunucumuz var birisi bozuldu. Bizde tek sunucuya geçince herşey karıştı. Onun için arızadan Dell marka sunucumuz gelinceye kadar arama dahil bir çok şey çalışmıyor ve çalışmayacak.

Biraz sabır ederseniz bir iki ay içersinde sunucu sayımızı 4 hatta 5'e çıkartmayı planlıyoruz aslında 2 tanesinin siparişi verildi bile fakat daha gelemediler. Sonuçta daha fazla sunucu daha fazla stabilite ve daha fazla hız sunacak.
  • Forumda son günlerde bir siyaset havasıdır sürüp gidiyor.. Eskiden DH de bu tarz yazıları pek görmüyorduk, acaba DH yönmü değiştiriyor ve siyasetemi bulaşıyor yoksa bu tür yazılar görünmüyor, bu konuları açan arkadaşlar uyarılmıyormu.. Saygılar.
  • Mobil Cihazlar bölümünü ikiye bölmeli. Cep telefonları ve Diğer mobil cihazları diye. Çünkü açtığımız başlıklar yarım saat içinde kayboluyor. Kaybolmayan başlık istiyorum. Bu yüzden cep konularının ayrılmasını istiyorum.
  • Fotoğraf/video bölümleri ile ses sistemleri bölümleri ayrılsa iyi olur. Ben ses sistemleri ile ilgileniyorum ve konuları takip etmekte zorlanıyorum.
    Dikkate alınırsa sevinirim.

kolay gelsin...
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: physis

Fotoğraf/video bölümleri ile ses sistemleri bölümleri ayrılsa iyi olur. Ben ses sistemleri ile ilgileniyorum ve konuları takip etmekte zorlanıyorum.
    Dikkate alınırsa sevinirim.

kolay gelsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ADAMERWEB.NET

Merhaba. ben trgkaptan bu nicki alma nednim trgkaptan ile giriş yapamıyorum. şifremi kabul etmiyor. bende şifre hatırlat diyorum defalrca denememe rağmen şifreniz email ile yollandı denmesine rağmen gelen bir şifre yok.

iyi çalışmalar dilerim..

Şifre gönderildi dendiğine göre sanki sizin e-mail adresinizle ilgili bir problem var gibi. Belki dikkatinizden kaçmış olabilir, e-mail adresiniz Hotmail ise bir de önemsiz posta bölümünü kontrol etseniz.

Genelde siz aksini ayarlamadığınız sürece Hotmail bu tip mesajları önemsiz posta kategorisinde tutuyor.
  • Avatar piksel ayarlaması tekrar gözden geçirilebilirmi
  • Buskas kullanıcı adı ile üye oldum.Aktive edilmedi diye uyarı veriyor.Forum yöneticileri tarafından gönderilen mesajı yanlışlıkla silmişim.B aşka ardaşla birlikte onun üyeliği altında bu mesajı yazıyorum.Benim üyeliğimin aktivasyonu konusunda aşağıdaki mail adresime bir mail gönderirseniz sevinirim.İlgilenen arkadaşlara peşinen teşekkür eder,selam ve sevgilerimle.a-mail:buskas2005@yahoo.com
  • MODLARA SESLENİYORUM

LÜTFEN BU TOPİC İ SİLİN!!!!!

http://forum.donanimhaber.com/m_2773283/tm.htm

OSMANLI YA VE TÜRKLÜĞE AĞIR SUÇLAMALAR YAPAN GARİP Bİ YARATIK WAR!!!!

quote:

Orjinalden alıntı: Gerilla

Bahsettiğim şey teknoloji değil çağdaş kafa yapısıdır. Osmanlı bir şeriat devletidir ve çağdışı bir imparatorluktur.

BENİ RAHATSIZ ETTİ!!! BENİ RAHATSIZ EDEN TOPİC DEĞİL Gerilla NİCKLİ BİRİNİN YAZDIĞI YAZILARDIR!

ÇOK GÜZEL BİR TOPİC ANCAK YİNE BİRİ ÇIKIP GÜZELİM TOPİC İ MAHVETTİ!!!

LÜTFEN SİLİN BU TOPİC İ!!!!!!!

http://forum.donanimhaber.com/m_2773283/tm.htm

• DİNİ KONULARIN KONUŞULABİLECEĞİ BİR BÖLÜM İSTİYORUZ

YADA EN AZINDAN BİLİM KÜLTÜR BÖLÜMÜNE "BURADA DİN KONUŞULABİLİR" GİBİ BİR ÜST BAŞLIK AÇILSIN.
    DİN HAYATIN BİR PARÇASI OLDUĞUNA VE BURASIDA HAYATA DAİR ŞEYLERİN KONUŞULDUĞU BİR FORUM OLDUĞUNA GÖRE BU GEREKLİDİR.

MOD ARKADAŞLAR NEDEN KUTSAL DEĞERLERE KARŞI YAPILAN HAKARET İFTİRA VB GİBİ ŞEYLERE GEREKEN ÖNEMİ VERİP ACİL MÜDAHALE ETMEZLER?

KURALDIŞI İMZA AVATAR VS GİBİ ŞEYLERE GÖSTERİLEN ÖZEN GÖSTERİLSE BİZİM İÇİN YETERLİDİR.

İKİ GÜN ÖNCE badboll RUMUZLU KULLANICININ REZİLLİKLERİNE DİKKATLERİNİZİ ÇEKEBİLMEK İÇİN BİRİLERİNİN FEDA EDİLMESİ ŞARTMIYDI.

ONUN YAPTIKLARI KURALDIŞIYDIDA NEDEN İKİ SAAT BEKLENDİ?
    YOK EĞER KURALLARA UYGUN İDİYSE, NEDEN Zihni_siniR (ben)KONUYA DİKKATİNİZİ ÇEKMEK İÇİN YÖNETİME BELA OKUYAN BAŞLIKLAR AÇINCA ONUNKİLERLE BERABER badboll UNKİLERİDE SİLDİNİZ?
    BUNLAR ÇELİŞKİLİ DAVRANIŞLARDIR.

BUNLAR SİZLER İÇİN (belki) BASİT GÖRÜNEN ŞEYLER OLABİLİRLER FAKAT BİZLER İÇİN HAYAT KADAR ÖNEMLİDİR. LÜTFEN GEREKEN ÖNEMİ VERİNİZ. YOK EĞER İSTEDİĞİNİZ TEK TİP KULLANICI İSE O ZAMAN BUNU BİLDİRİNİZKİ BİZLERDE BAŞIMIZIN ÇARESİNE BAKALIM.

HER ÖNÜNE GELENİN DİNİMİZE VE HATTA DİĞER DİNLERE HAKARET ETMESİNDEN ARTIK GINA GELDİ, BİZLER ONLARIN İNANMAYIŞLARINA NASIL TAHAMMÜL EDİYORSAK ONLARDA BİZİM İNANCIMIZA TAHAMMÜL ETSİNLER.

SAYGILAR

(rumuz ve post silmek hırslandırmaktan başka bir işe yaramayacaktır)

• Avatarı lar lütfen geri gelsin.Avatarım olmadan mesaj yazmak içimden gelmiyorrrrrr....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fear_is_the_key

Avatarı lar lütfen geri gelsin.Avatarım olmadan mesaj yazmak içimden gelmiyorrrrrr....

çok haklısın hoş bir durum değil ama napcaz
  • Şu 2dk olayını bir daha düşünmelisiniz.....
  • Bir de kendi avatarımızı kendimiz koyalım yaaa niye kaldırdınız bu olayı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: asprin

Mobil Cihazlar bölümünü ikiye bölmeli. Cep telefonları ve Diğer mobil cihazları diye. Çünkü açtığımız başlıklar yarım saat içinde kayboluyor. Kaybolmayan başlık istiyorum. Bu yüzden cep konularının ayrılmasını istiyorum.

• yaw acaba ben mi göremiyorum yoksa bilgisayarımdan avatar yükleme kısmı mı kapanmış???
    nasıl avatar yüklüyoduk bilgisayarımdan???
  • **"+1" şeklindeki mesajları yasaklasanız nasıl olur? zaman zaman ben de kullanıyorum ama son derece gereksiz bir şey. sonuçta forumlar anket değil, bilgi paylaşım ortamıdır. Bu mesajlar konuya herhangi bir katkı sağlamıyor, sadece veritabanında gereksiz yer işgal ediyor. kimsenin de "aynı şeyi ben de biliyorum" veya "haklısın" demek için "+1" gerek yok. çünkü bunlarda son derece gereksiz.

**bence kullanıcılar, başlıkları daha açıklayıcı şekilde açmalılar. "Yardım edin", "lütfen dikkat", "acil", "**konu***" ve benzeri başlıklar kullanımaması gerektiğine inanıyorum.

**bazen açılan başlıklara sadece ifade resimleriyle ("smiley") yanıt verildiğini görüyorum. kim bilir belki bende yapmışımdır. bunun da yasaklanması bence doğru olur. belki rastlamışsınızdır, yanıt olarak onlarca smileyi yanyana dizme sabrını göstermiş arkadaşlarımız var.

bu şekildeki kelimeleri veri tabanında tutan ve yazıldığı anda bir uyarı iletisiyle değiştiren forumlar var. yani bu tür şeyler yöneticileri veya yardımcıları meşgul etmez de.

--------------------------------------------------------

unutmadan bir de şu "mesajı şikayet et" özelliğini 2 dakika sınırlamasından muaf tutmanızı rica edeceğim. sanuçta yaptığımız sadece yetkililere url göndermek. bunu yaptıktan sonra 2 dakika beklemek zorunda kalıyoruz.

--------------------------------------------------------
    09 Mayıs 2005

bir şey daha eklemek istiyorum,
    son zamanlarda forum kurallarına ters düşen sözleri (ağır hakaret, küfür) yer yer görür oldum. neyse ki bunların bir çoğu silinmiş. ama teker teker silmektense bunların cezalandırılması ve yazılanlardan bir yasaklanmış sözler veritabanı oluşturulmasını şiddetle tavsiye ediyorum.

saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luciferi -- 9 Mayıs 2005, 22:18:19 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.