Şimdi Ara

Forumla ilgili önerileriniz, eleştrileriniz, şikayetleriniz. (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
0
Favori
16.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arama motoru konusuna bir el atarsanız sevinirim. Arama motorundan hiçbirşey bulunamıyor.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ermanTR

Arama motoru konusuna bir el atarsanız sevinirim. Arama motorundan hiçbirşey bulunamıyor.

evet kapasitesi 3 aydan öte gitmio bulduğu sonuçlar bi işe yaramıyo hala ne zaman düzelecek bu sorun merak ediyom. geleli bi kaç ay oldu hala arama motoru çalışmıyo.

sorunlarımıza ne zaman cvp gelecek
  • yönetim istifa
  • quote:

Orijinalinden alıntı: OguFeB_baris

Benim imzam niye değiştirildi.Kural dışı felan değildi.Ne resim vardı nede çok büyük bir yazı.İmza kurallarını dikkatli bir şekilde okudum.Mantıklı bir açıklama bekliyorum.Şimdiden teşekkürler...

• Arkadaşlar fotoğrafla ilgili bölüme fotoğrafı netleştirme ile ilgili bir mesaj yazmıştım, silinmiş (belki de taşınmış forumun görünümüne henüz alışamadığım için bulamadım). Hiç olmazsa bir uyarı ya da ne bileyim birşeyler yazılıp kilitlenseydi. Yanlış birşey mi? yazdım diye düşünmeye başaladım.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Sasha Turetskiy

Arkadaşlar fotoğrafla ilgili bölüme fotoğrafı netleştirme ile ilgili bir mesaj yazmıştım, silinmiş (belki de taşınmış forumun görünümüne henüz alışamadığım için bulamadım). Hiç olmazsa bir uyarı ya da ne bileyim birşeyler yazılıp kilitlenseydi. Yanlış birşey mi? yazdım diye düşünmeye başaladım.

silinmemiş sadece yeri değiştirilmiş. yazılım genele taşınmış.
    http://forum.donanimhaber.com/search.asp aramayı kullanarak yazını bulabirdin.

işte açtığın konu
    http://forum.donanimhaber.com/m_3865113/mpage_1/key_//tm.htm#3865113

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eärendil -- 26 Ağustos 2005, 18:01:09 >
  • Teşekkür ederim. henüz forumun yapısına uyum sağlayamadım.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Sasha Turetskiy

Teşekkür ederim. henüz forumun yapısına uyum sağlayamadım.

sağlayacaksın hatta bi süre sonra forumsuz yaşayamayacaksın
  • Mesela foruma yazılan yazılaarın neden silindiğini yazabilirsiniz.
  • neden hesabım engellendi kaçtane mail attım neden cevap yazmıyorsunuz
    modlar size yazıyorum ya buna artık bi cevapp yazarsınız yani illa konu dışına topic mi açalım ya milleti kendi sorunlarımızla meşgul etmiyelim diyorum ama mecbur bırakmayın
    evet ceyceyman hasabım neden engellendi cevap?
  • BEN O KADAR MESAJ GONDERDİM MESAJ SAYIM HÂLÂ 2 Bİ BOZUKLUK VAR HERALDE
  • ya beyler ben bi surü topic e msj atıyorm bilmiyodm msjlara göre rütbe fln yükseliyomuş bn en az 75-80 tane msj atmışımdır ama hala 17-18 gözüküyo bide bi süre sonra msjlarda artmıyo nedenini bilen varsa cvplasın yaw bu nedir böyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecmil

neden hesabım engellendi kaçtane mail attım neden cevap yazmıyorsunuz
    modlar size yazıyorum ya buna artık bi cevapp yazarsınız yani illa konu dışına topic mi açalım ya milleti kendi sorunlarımızla meşgul etmiyelim diyorum ama mecbur bırakmayın
    evet ceyceyman hasabım neden engellendi cevap?

@ceyceyman

Gayri ahlaki sitelere link vermekten dolayı 1 hafta ceza almıştır. Şu andaki nick i de ceza aldığınız tarihte almış ve 21 tane mesaj atmışsınız. Ceza süreniz bir hafta daha uzayacak.
    8 Eylül açılma tarihi.

İyi forumlar Dileriz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: de_neme

Mesela foruma yazılan yazılaarın neden silindiğini yazabilirsiniz.

Bu uygulama daha önce denendi...

Daha çok polemik çıkıyor. Bunun yerine sizlerin kayıt olurken Forum Kurallarını okumanız daha kolay problemleri çözecektir.
    Kurallar İçin aşağıdaki link e göz atabilirsiniz...
    http://forum.donanimhaber.com/register.asp
  • quote:

Orjinalden alıntı: the13fatih

BEN O KADAR MESAJ GONDERDİM MESAJ SAYIM HÂLÂ 2 Bİ BOZUKLUK VAR HERALDE

quote:

Orjinalden alıntı: Contranarya

ya beyler ben bi surü topic e msj atıyorm bilmiyodm msjlara göre rütbe fln yükseliyomuş bn en az 75-80 tane msj atmışımdır ama hala 17-18 gözüküyo bide bi süre sonra msjlarda artmıyo nedenini bilen varsa cvplasın yaw bu nedir böyle

Bazı Bölümlerde ( Konu Dışı gibi ) atılan mesajlar post sayısının artmasına faydası olmuyor. Yani Mesaj sayınıza eklenmiyor.
  • Cevap: Neden yazdığım mesaj sayısı 0(sıfır) görünüyor <= böle görmek hoşuma gitmedi değiştireyim dedim zaten biri değiştirmiş nie hala böle görünüyo burası

Cevap: Forumla ilgili önerileriniz, eleştirileriniz, şikayetleriniz. <= böle ne güsell dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal can -- 30 Ağustos 2005, 14:41:38 >
  • forum ile ilgili yapilan toplantilar ve toplantida alinan kararlar ile ilgili bilgilerin haftalik olarak forum uyelerine yayinlanmasini istiyoum.
    toplantiya gec kalanlar icin ayrica ceza olarak baklava aldirtilmasi ve bu uygulamadan forum uyelerinin de istifade etmesi icin "donanimhaber bakava yeme gunu" belirlenmesini talep ediyorum.
    silinen mesajlarin yer aldigi cop kutusunun forum uyelerine acilmasini talep ediyorum. boylelikle topiclerini kaybedenler mesaj atmayip, cop kutusunda eselenebilirler.
    forum uyelerinin cercevelerinde, online offline bilgisi eklensin. gizlilik kaldirilsin, seffaflik getirilsin.
    ayni sekilde forum albay, yarbay, amiral, general, mod vs. lerin forumda offline dolasmalarini istemiyorum. gizlenip turlamayin.
    mod'larin topiclerde online gorunmesi faydali olur.
    nakka'ya mesaj atma sinirlamasi getirilsin. post sayisina bakmaktan gina geldi.
    msn'de dh bulusmasi icin dh gorevlilerine, koordinasyonu saglama gorevi verilsin. sikayetler ve istekler icin haftada bir gun bu yapilsin.
    dh sayfalarinin renk degisimi yapilacak mi? yenilik istiyoruz. sirf bu renkler yuzunden kac binbasi kaybettik biliyor musunuz.. mewluth bile mesaj atmiyor artik.. hele cukura dustuktn ve biz cikarttiktan sonra...

citizen'i gereksiz mesajlar bolumune mod olarak atanmasi faydali olacaktir. bu yonde bir istegi var ve size iletmemi istedi.
    ayni sekilde mewluth de toplantilardan sikayetci. bir daha ki toplantiya mazeretli olarak katilmayacagini soyluyor. haberiniz olsun.
    iski, surekli olarak dh gorevlilerine veryansin! ediyor. iski'yi bir daha foruma alanin kulaklarinin cinlayacagini bildiririm. (bakiniz "!" )

simdilik bu kadar.. umarim faydali olabilmisimdir. saygilarimi sunar, esenlikler dilerim. iyi topicler...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_3912523/tm.htm

Bu topic bundan sonra buradan devam edecektir.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.