Şimdi Ara

Forumdan 'ABSOLUT.' vefat etti. (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
3
Favori
74.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
463 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
    Yakınlarına'da allah sabır versin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin

• Allah rahmet eylesin.
  • zamanında bana numara verip tehtid etmişti hey gidi günler...

allah rahmet eylesin
  • Allah rahmet eylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluedevil866

Muhtemelen calisan alveol kalmamistir. Bir nevi kanser gibi. En sonunda neffiszlikten yani ic organlar yemiz oksijenli kanla belenemediginden islevlerini kaybederler. Tanri bilir en iyisini. O yuzden calmayin gunaha girmeyin kisinin. Ona kufretseniz bile pisman olursaniz affeder. Ama kul hakkini affedemez. Cunku bu hak seninle Tanri arasinda degil seninle kulu arasinda. Hak yemeyin hak gadp etmeyin... Tanri iyiligini ve sefkatini ona bagislasin.

Alıntıları Göster
    Septik şok ile ölüm bahsettiğin tüm organların iflas etmesi durumu

umarım zamanında uyutulmuş çok acı çekmemiştir. Rabbim çektiği acıları günahlarına kefaret sayar inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 15 Nisan 2019; 16:39:35 >

• Allah rahmet eylesin çok uzuldum.Hayat çok enteresan cidden yıkıp geçiyor

• Allah rahmet eylesin. Tanımazdım ama hikayesini tanıyanlardan okuyunca üzüldüm.. Allah yakınlarına sabır versin. Genç ölümün tarifi yok.. Ölüm gerçeğinden çok uzak yaşıyoruz malesef. Böyle acılı bir durumda kafaya çivi gibi girip sızlatıyor.. Allah yattığı yerde dinlendirsin kardeşimizi.. Dünya yalan..
  • Mekanı cennet olsun.. Çok genç daha.. :(
  • Allah rahmet eylesin.

• CSB olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Septik şok ile ölüm bahsettiğin tüm organların iflas etmesi durumu

umarım zamanında uyutulmuş çok acı çekmemiştir. Rabbim çektiği acıları günahlarına kefaret sayar inşallah

Alıntıları Göster
    beyin bilincini kaybettikten sonra zaten birsey hissetmez. tabi ruyalar baska. beyin islevini yitirmeye baslayinca artik uyanik mi degil mi kavriyamaz vucudu ve kisi ruyalarini hatiralarini gormeye baslar. siz buna iste melekler geldi vs diyorsunuz.

halbu ki kisi yari koma durumuna geciyordur. komaya girince tam uyku durumuna gecer ve birsey hissetmez. uyurken birsey hissetmedigin gibi. ancak ruyanda hissedersin veya artik kisiye ruya gibi gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluedevil866

beyin bilincini kaybettikten sonra zaten birsey hissetmez. tabi ruyalar baska. beyin islevini yitirmeye baslayinca artik uyanik mi degil mi kavriyamaz vucudu ve kisi ruyalarini hatiralarini gormeye baslar. siz buna iste melekler geldi vs diyorsunuz.

halbu ki kisi yari koma durumuna geciyordur. komaya girince tam uyku durumuna gecer ve birsey hissetmez. uyurken birsey hissetmedigin gibi. ancak ruyanda hissedersin veya artik kisiye ruya gibi gelir.

Alıntıları Göster
    İşte merhum artık bizim bilmediğimiz hayatın en büyük gizemine ulaştı. Burası yeri değil ama sekerat ı mevt kişiden kişiye değişir kimine acılı kimine hafif geçer derler. Sonumuz ağır ve acılı olabilir Allah cümlemizin yardımcısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 15 Nisan 2019; 17:6:25 >

• Başımız sağolsun.
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumda ismine aşina oldugum birisiydi, bilinen bir üyeydi. Allah rahmet eylesin. Mekani cennet olsun.
    Ailesine Allah sabir versin.

• Allah rahmet eylesin. Forumda ismini çokça görüyordum. Anasayfayı açıp bu konuyu görünce şok oldum. Allah ailesine sabır versin.
  • @ABSOLUT. SES VER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

İşte merhum artık bizim bilmediğimiz hayatın en büyük gizemine ulaştı. Burası yeri değil ama sekerat ı mevt kişiden kişiye değişir kimine acılı kimine hafif geçer derler. Sonumuz ağır ve acılı olabilir Allah cümlemizin yardımcısı olsun

Alıntıları Göster
    o dediklerin komada olmasi olasiligi yok. Ruh vucuttan cekilince ne olacagini yaradan bilir. Tabi bizde gorucez, ogrenicez vaktimiz gelince.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.