Şimdi Ara

Forumdan 'ABSOLUT.' vefat etti. (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
3
Favori
74.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
463 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah rahmet eylesin Mekanı Cennet olsun. Çok üzülüyorum böyle haberlere benimde 2 yıl arayla ablamla abim vefat etti evin tek çocuğu olarak kaldım. Çok garip bir duygu tarih falan edilemez. Sadece yaşayan yakınları bilir. İnsanın çok sevdiği bir yakınının ölmesi başa gelebilecek en acı olaydır.

Orhan Veli, Kitabe-i Seng-İ Mezar şiirindeki şu sözler özetliyor her şeyi...

öyle bir ruzigâr ki, kendi gitti,
    ismi bile kalmadı yadigâr.
    yalnız şu beyit kaldı,
    kahve ocağında, el yazısıyla:
    "ölüm allahın emri, ayrılık olmasaydı."
  • Ara ara alışverişimiz oluyordu, başka zaman olur yazmıştı çarşamba :( tatilde sanıyordum ben de tatil yazınca. Üzdü cidden Allah rahmet eylesin toprağı bol olsun.
    Forumdan "ABSOLUT." vefat etti.

• Allah Rahmet Eylesin mekanı cennet olsun.
  • Allah rahmet eylesin!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölüm de doğum da insanlar için. Her ölüm erken ölümdür ama gençler her zaman daha çok üzerler... Allah rahmet eylesin, Allah geride kalanlara sabır versin...
  • Allah rahmet eylesin. Bir kere alışveriş yapmıştım ke dişiyle kargo konusunda biraz takismistik geç yolladı vs diye lakin güzel paketlemisti. Benden yana hakkı varsa helal olsun. Hala da kulla ürün yolladığı laptopu iş laptopu olarak.

• Allah rahmet eylesin..
  • Mekanı cennet olsun.

• Allah rahmet eylesin

Akciğer ödeminden mi öldü merhum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin,mekanını cennet eylesin. Başımız sağolsun.

• Ulan içim yandı.allah rahmet eylesin.okadar boş dünya ki.keşke kimse üremese ölümler olmasa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Allah rahmet eylesin

Akciğer ödeminden mi öldü merhum?
    Muhtemelen calisan alveol kalmamistir. Bir nevi kanser gibi. En sonunda neffiszlikten yani ic organlar yemiz oksijenli kanla belenemediginden islevlerini kaybederler. Tanri bilir en iyisini. O yuzden calmayin gunaha girmeyin kisinin. Ona kufretseniz bile pisman olursaniz affeder. Ama kul hakkini affedemez. Cunku bu hak seninle Tanri arasinda degil seninle kulu arasinda. Hak yemeyin hak gadp etmeyin... Tanri iyiligini ve sefkatini ona bagislasin.

• Allah rahmet eylesin.
  • Allah rahmet eylesin, YouTube hesabını ve Steam hesabını galiba görmüştüm.
    Forumda mesaj boş bırakılamaz diyor...
  • İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
    Çok üzüldüm. :(
  • Allah (c.c.) rahmet eylesin. tanımazdım kendisini ama konuyu okuyunca duygulandım. böyle ölüm haberlerini alınca hep şöyle derim: ölenleri değil kalanları düşünmek lazım. hangi inanca sahip olursak olalım şu bir gerçek ki geçen her saniye hepimizi ölüme yaklaştırıyor. şu geçici dünyada vaktimizi iyi değerlendirmemiz gerekiyor. selametle. merhumda hakkımız var ise helal olsun.

• Başımız sağ olsun.Arada mesajlarını görürdüm.
  • Allah rahmet eylesin.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.