Şimdi Ara

Foruma Özellik Katanlara Rütbe (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.161
Cevap
28
Favori
72.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil, tablet gibi sürüm açsanız çünkü belli bir yerden sonra sayfanın minimum boyut altına indiremiyoruz.
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    Şu sayfaya git diye bir text box koyalım sizin için olur mu ?
  • infest06 kullanıcısına yanıt
    Konuya özelin altına ekleyeceğiz bir zaman
    Çok karışık bir sistem şifre var zaten.
    Anlayamadık biraz daha görsel anlatabilir misiniz ?
  • karafetva K kullanıcısına yanıt
    uygulamada var böyle şeyler mobil cihazlarda da var ama masa üstüne mi istiyorsunuz siz acaba ?
  • Sayın Adminim;
    Bilimsel yazıları ya da forumdaki konuları pek mobil takip eden olacağını sanmıyorum. Hesap, çizim vb birçok faaliyet hep masaüstü bilgisayarlarda oluyor. Hem teknik programlar o şekilde hem de kurulu düzen. Zaten mobil cihazlar uygun değiller.

Bu yüzden bildiğimiz donanımhaber forumunda cevap yazma kısmında bir tuşa bastığımız anda; mikrofona konuşarak direk yazıyı yollayabilmeliyiz. Çıkan yazıyı editleriz ama uzuunca bir yazının klavyeden girilmesi önemli bir emek şu anda.

Uygulamanın bir yoğunluğa sebep olması ihtimaliyle, bazı bölümlere öncelik tanıyabilirsiniz. Hiçbiryerde yok bu, yaparsanız çok özel olacaktır.
  • gun kullanıcısına yanıt
    evet daha uygun olur uzun yazışmalarda tek tek gitmekten iyidir.. örnek 30 sayfa yazışma 14. sayfaya git diye eklenebilir. teşekkürler

[sizer]Foruma Özellik Katanlara Rütbe

mesala uzun yazışmalı mesaj ben 20. sayfada konustugumu görmem icin tek tek geri gitmem gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaRisMaTiq1i -- 13 Ocak 2019; 10:10:45 >
  • gun kullanıcısına yanıt
    gelen özel mesajlarda okunan mesajlar beyaz olsun okunmayan cevaplanmayan mesajlar koyu gri olsun çok mesaj alan biri olarak bu işlevsel olacak bence..

özel mesajlarda uzun süre önce mesajlaştıgım mesajları ararken örnek 5 ay kimlerle mesajlaşmısım bunu rahatlıkla bulabilecek bir filtreleme istiyorum şuan mevcutta böyle filtreleme yok 2 tarih aralıgında mesajları görüntüleme..

misal 1 sene evvelki özel mesajı bulmak aşırı uğraştırıyor çok fazla mesaj varsa listenizde. bilgisayarda dh kullaniyorum
    mesajlari asagi indire indire bulmaya calısıyorum cok uğraştırıcı oluyor.
    kullanici adini bilirsem rahat buluyorum ama tam kullanici adini bilmezsem bu sekilde tek tek asagi indirerek mesajlari aramak durumunda kalabiliyorum lazım olunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaRisMaTiq1i -- 13 Ocak 2019; 10:14:27 >
  • kardeşlik bölümünde konuların içerisinde referanslar gözükmüyor, sadece bölüm sayfasında gözüküyor. kasıtlı mı yapıldı bilmiyorum ama saçma olmuş kasıtlı ise, 2.el bölümünde böyle değil.
    burada görebiliyorsunuz, ama herhangi bir konunun içine girince gözükmüyor. >https://forum.donanimhaber.com/forumid_2586/tt.htm
    ana konuda da yok aynı sebepten dolayı >https://forum.donanimhaber.com/ps4-dijital-oyun-kardeslik-satis-takas-grubu-satilik-ilanlar--109819213-5078

birde sms oanyının her düzenlemede tekrar yapılması gereksiz olmamış mı? gün içinde 5-10 kere editlemem gereken bir ilanda zor oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Ocak 2019; 15:12:9 >

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Sms sisteminde bazı değişiklikler yapacağız en azından son bir günde açılan konular editlenebilir yapabiliriz. İlerde uygulama üzerinden onay sistemine geçince daha güvenli ve hızlı olacak.

O bölümde açılan tüm konuların altında referanslarında gözükmesini sağlayalım.
    Yorumlarınız için teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Dark_Soul kullanıcısına yanıt
    Buna benzer birşey yapıldı ve ilerde sms sisteminden kurtulmak için uygulama üzerinden yapmak istiyoruz.
  • Nereye gitmesini istiyorsunuz üye profiline mi yoksa o konuda son attığı mesaja mı ?
  • Onaylı üyelik gibi birşey yaptırabiliriz bu sayede yanında checkbox işareti çıkar belki.
    Birde bizleri arkadaş listesine alırsanız daha öncelikli çıkarız.
  • Merhabalar,

-Cevaplanan'lar bölümündeki konuların üye tarafından silinmesi gerekli.
    -Bebek için bölüm açılmalı ve baba'lar olarak orada bilgi danışıklığı yapabilmeliyiz.1 Konu var ancak yazılar karışıyor.
    -Üye'lerin foruma katılım tarihi, profil resminin altında olabilir.
    -Üye'ler kıdem rütbesine göre nicklerini belirli renklere boyayabilmeli veya rütbe yıldızlarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 14 Ocak 2019; 15:38:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Nereye gitmesini istiyorsunuz üye profiline mi yoksa o konuda son attığı mesaja mı ?
    Üstünden epey zaman geçmiş ama sanırım bunu son attığı mesaja gitmesi için demiştim.
  • Yeni uyeliklerde mesaj atan uyenin bilgisinde yeni uye yazıyordu bu kalkmış sanırım bu ozellik iyi bir ozellikti.
  • karafetva K kullanıcısına yanıt
    Bu tür şeyler şu anda listemizde yok teşekkürler ama uygulamadan ve mobil cihazlardan konuşmayı yazdır ile sizde yapabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çek satış takas forumunda ilanlarda cok büyük görseller ekleniyor sayfayı bozup, acılısını yavaşlatıyor ve kirli görüntü oluyor.. burada resim eklenmesi yasaklansa daha hoş olur
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.