Şimdi Ara

Formula 1 Hayranları Kulübü 《 Sürekli Güncel 》[ SIRADAKİ YARIŞ BİLGİLERİ İÇERİDE ! ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
5
Favori
42.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

quote:

Orijinalden alıntı: BurakBilgin

quote:

quote:

Vay be forumda F1 sevenleri görmek çok güzel.Bizim ülkemizde hakettiği ilgiyi göremedi,sebepde bence anlaşılamaması.Her ne kadar pilotların özgürce yarışdığı dönemler geride kalsada genede takip ediyorum.Herşeyin lastik savaşı olduğu şu dönemde pilotlar arasındaki fark ortaya çıkamıyor ne yazıkki.Bunları eski pilotlar hep söylüyor ama neyi değiştirir bilmiyorum.Webber ayrılıyor bu sene sonu,özü sözü bir bir pilot daha gidiyor.Redbull un yaptığı çifte standart nefretlik zaten.Önceki yıllarında Di resta ya yenilen vettel isimli pilot bozmasını Webber'e tercih ettiler(ki Di resta Vettel'den kaç gömlek üstün bir pilot zaten).Bir Raikkonen fanı olarak,Red bull a giderse şampiyon olacağını bile bile gitmesini istemiyorum.Mclaren'e gitsin yada Lotus da kalsın,Redbull a yakışmaz Kimi.Neyse şimdi anlatsam roman olacak uzatmayım Vettel'ci arkadaşlarda kızmasın :D :D

Ekliyorum hocam.Bide su imzayi sende yapiverdde destekle usta

seni mi kıracam yav :D Konuyu öldürmeyelim yanlız,yarış muhabbeti falan yaparız

İsmide değiştim sürekli güncel yaptım

Güzeel Yarın yolcuyum yarışı izleyemem Ama izleyince bir değerlendirme yaparım,diğer yarışlarda burdayım tabi ki

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Vay be forumda F1 sevenleri görmek çok güzel.Bizim ülkemizde hakettiği ilgiyi göremedi,sebepde bence anlaşılamaması.Her ne kadar pilotların özgürce yarışdığı dönemler geride kalsada genede takip ediyorum.Herşeyin lastik savaşı olduğu şu dönemde pilotlar arasındaki fark ortaya çıkamıyor ne yazıkki.Bunları eski pilotlar hep söylüyor ama neyi değiştirir bilmiyorum.Webber ayrılıyor bu sene sonu,özü sözü bir bir pilot daha gidiyor.Redbull un yaptığı çifte standart nefretlik zaten.Önceki yıllarında Di resta ya yenilen vettel isimli pilot bozmasını Webber'e tercih ettiler(ki Di resta Vettel'den kaç gömlek üstün bir pilot zaten).Bir Raikkonen fanı olarak,Red bull a giderse şampiyon olacağını bile bile gitmesini istemiyorum.Mclaren'e gitsin yada Lotus da kalsın,Redbull a yakışmaz Kimi.Neyse şimdi anlatsam roman olacak uzatmayım Vettel'ci arkadaşlarda kızmasın :D :D

Ekliyorum hocam.Bide su imzayi sende yapiverdde destekle usta

seni mi kıracam yav :D Konuyu öldürmeyelim yanlız,yarış muhabbeti falan yaparız

İsmide değiştim sürekli güncel yaptım

Güzeel Yarın yolcuyum yarışı izleyemem Ama izleyince bir değerlendirme yaparım,diğer yarışlarda burdayım tabi ki

Hadi ya.Yarın olaydın eyiydi.Neyse artık diger yarislari beraber izleruk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: Mike Tyson

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Eskiden cok severdim cok izlerdim.Mika Hakkinen fanatigiydim.Cogu arac markalarinin formula 1`den cekilmesi aldigim zevki azaltti.Yine de hala sevilesi bir spordur.Yaz beni
    Yalniz spor bolumunde f1 bolumu var ayrica.

Spa 2000'de Schumi'yi Zonta'nın sağından nasıl alt etti ama:

http://youtube.com/watch?gl=TR&hl=tr&client=mv-google&v=K1WuWu8kGak

Mukemmel olmus bunu koymaniz.Anilarimizi canlandirdiniz.Cok meshurdur zaten bu.Bilmeyenlerde ogrenmis olur boylelikle.

Daha neler neler var ama diğer takımlara gönül verenleri kızdırmak istemem.

Mesela Schumi'cileri sevindiren ve Hakkinen'cileri şok eden son turda motor bozulması olayı, yıl 2001:

http://www.youtube.com/watch?v=K3S5zjkMZbc

O videoda göstermiyor ama Hakkinen son turda yarış dışı kaldıktan sonra arkadan gelen Coulthard'ın Hakkinen'i aracına alıp padoka kadar üzerinde götürdüğünü dün gibi hatırlıyorum.

Hep Schumacher`in isleri bunlar.

• F1 kapitalist şifreli kanal kurumlarına geçtikten sonra unutulmaya başladı. Yıllardır ulusal kanallarda müthiş seyir zevkiyle izliyorduk. İnternetten salam bir linkte bulamıyorum izleyemiyorum F1'i. WRC, F1, MotoGP şifresiz ulusal bir kanal alsa köşeyi döner ama icraat yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35turka

F1 kapitalist şifreli kanal kurumlarına geçtikten sonra unutulmaya başladı. Yıllardır ulusal kanallarda müthiş seyir zevkiyle izliyorduk. İnternetten salam bir linkte bulamıyorum izleyemiyorum F1'i. WRC, F1, MotoGP şifresiz ulusal bir kanal alsa köşeyi döner ama icraat yok.

Hocam evinizde Hotbird uydusu varsa alman kanallarindan izleyebilirsiniz.RTL veriyor.Ben bu sekilde izliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 35turka

F1 kapitalist şifreli kanal kurumlarına geçtikten sonra unutulmaya başladı. Yıllardır ulusal kanallarda müthiş seyir zevkiyle izliyorduk. İnternetten salam bir linkte bulamıyorum izleyemiyorum F1'i. WRC, F1, MotoGP şifresiz ulusal bir kanal alsa köşeyi döner ama icraat yok.

Hocam evinizde Hotbird uydusu varsa alman kanallarindan izleyebilirsiniz.RTL veriyor.Ben bu sekilde izliyorum.

Aynen bende o şekilde izliyorum ama Türk spikerlerin yorumlarını dinlemek daha keyifli. Bilgilendirmeler yapıldığında hiçbir şey anlamıyorum RTL de sadece izliyorum o da zevkli olmuyor.

• ekle dostum McLaren , Hakkinenciydik eskiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

ekle dostum McLaren , Hakkinenciydik eskiden

Ekledim

• Ekle. yaklaşık 11 yıllık takipçisiyim. Pilot değil takım tutuyorum Ferrari :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneMoreChance

Ekle. yaklaşık 11 yıllık takipçisiyim. Pilot değil takım tutuyorum Ferrari :)

Ekledim

Beyler yaris esnasinda burada olun sohbet edelim

• Eskiden daha iyiydi.Şimdi eskisi kadar ilgiimi çekmiyor ama yinede izliyorum her hafta.Drs sistemi zaten mücadeleyi bitiriyor.Lastik desen pilotlar 2 tur max performansla lastik koruyacam diye gidemiyorlar.Zaten bazı pilotlar her hafta birilerine uçuyor.Pistler desen çoğu pistte kaçış alanları fazla hata yapsa bile pek sorun olmuyor.Avrupa dışına açılacam diye abuk subuk pistlerde para için yarışıyorlar.Yeni motorlar gelicek renault motor sesini yayınlamıştı sinek vızıltısı gibi bir sesi var.

Kısaca yeni kurallar mücadeleyi bitiriyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Painkiller.

Eskiden daha iyiydi.Şimdi eskisi kadar ilgiimi çekmiyor ama yinede izliyorum her hafta.Drs sistemi zaten mücadeleyi bitiriyor.Lastik desen pilotlar 2 tur max performansla lastik koruyacam diye gidemiyorlar.Zaten bazı pilotlar her hafta birilerine uçuyor.Pistler desen çoğu pistte kaçış alanları fazla hata yapsa bile pek sorun olmuyor.Avrupa dışına açılacam diye abuk subuk pistlerde para için yarışıyorlar.Yeni motorlar gelicek renault motor sesini yayınlamıştı sinek vızıltısı gibi bir sesi var.

Kısaca yeni kurallar mücadeleyi bitiriyor..

Aynen eskiden daha iyiydi tabii ki.Eski kurallar olsa da o eski pilotları getirmeyecek

• Kubica aşkına benide ekleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: ahkbjk

Kubica aşkına benide ekleyin

BMW Sauber olarak ekliyorum?

• Kimi Matias Raikkonen bu adamın 11 yıldır taraftarıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: confusion.

Kimi Matias Raikkonen bu adamın 11 yıldır taraftarıyım

Hemen Lotus'a alalım seni

• quote:

quote:

üstad raikkonenci oldugum kadar mclaren taraftarıyım. beni mclaren olrak yaz :D
  • quote:

quote:

quote:

üstad raikkonenci oldugum kadar mclaren taraftarıyım. beni mclaren olrak yaz :D

Hemen değiştim

• Kimi Raikkonen Ferrari 2 yıldır izlemiyorum F1 ama takip etmeye çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanqMan07

Kimi Raikkonen Ferrari 2 yıldır izlemiyorum F1 ama takip etmeye çalışıyorum

Tamam Ferrari ekliyorum.

Hacim bugun saat 3 te var bildigim kadariyla

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.