Şimdi Ara

FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
15
Favori
37.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müthiş keyifli bir yarış oldu . Evet aksilikler oldu ama uzun zaman sonra insanların Mercedes'lerin sıkıcı liderliklerinden kurtulup keyifle izlemesini sağladı .Bence FIA bunları güzelce not alıyor ve puanımıza ekliyordur . Yarın da yine sürpriz bir yarış olursa seneye yarış takviminde yer alabiliriz . F1 hayranları dünya çapında oldukça eğlendi ve önemli olanda buydu

• Valla ben pist yüzünden zevk alamıcaz die endişeliydim sezonun izlediğim en zevkli yarışıydı yarın süper bi yarış olacak aşırı yağmur yağmazsa umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Stroll'un babası ekletir artık seneye Istanbul Park'ı.

mercedes sıralamaları kötü ama 6 ve 9 FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon!  bakalım mercedes lobisi mi güçlü çıkacak stroll'un babası mı FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! 

• quote:

Orijinalden alıntı: educationist

F 1 e çok yaklaşan Türk pilot Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Mümtaz Tahincioğlu'nin oğlu olan Jason Tahincioğlu oldu, F3 te yarıştı ve f1 de Jordan takımında test pilotluğu yaptı, o zaman için f1 de adı çok konuşuldu ama olmadı. İyi bir sponsor bulsa ( bazı f1 takımları pilotlara sponsorlar aracılığıyla ödeme yapıyor) yarışabilir deniyordu.

Alıntıları Göster

Nasıl olunuyor peki böyle yarışlarda pilot. Küçük yaştan ülkedeki otomobil federasyonuna yarış federasyonuna kayıt olup pilot mu olunuyor kartingten mi bşalanıyor? ahh ahh çocukluktan beri araba ve hız sevdalısııyım çok iyide sürerim f1 pilotu olmasam bile karting f3 f2 vs olabilirdim belki yönlendirilsem. Ama hep okuyalım iyi bölüm kazanalım kafasında memur kafasında büyütüldük diye bböyle birşey olamadık

• meReek kullanıcısına yanıt
    Yıllardır izliyorum. Sen yanlış biliyorsun. Maviler daha yoğundur. İlk başta hafifi yani yeşili taktılar. Baktılar olmadi yoğunu taktılar yani maviyi ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarın ilk turda çok garip şeyler izleyebiliriz.

• Seneye para ödenirse gireriz bence. Bir de seyircili olup bilet fiyatları bu sene olduğuna yakın olursa çok iyi. Nisanda gidilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Normal yarış olduğunda konuda sadece belli başlı 4-5 kişi olurdu. Onlar da zaten birbirini tanıyor. Sırf İstanbul'da yapılıyor yarış diye abuk subuk tipler konuya dolmuş. Daha sıralamanın ilk etabında 2 kere yarış durdu. Araçlar düz yolda patinaj çekiyor. Rezil yönetilen bir süreç var. Formula 1'de bundan daha çok yağmur yağan yarışlar oldu. Bu kadar kötü pist tutuşu olan bir yarış hatırlamıyorum. Araçlar gidemiyor. Bunun savunulacak bir tarafı yok. Bunun adı amatörlük. Burda kimse suçu sadece Türk yetkililere atmıyor. FIA, Pirelli, Türk yetkililer hepsi birlikte suçlu.

Kötüyse izleme kardeşim podyum görmek istiyorsan miss turkey izle

• quote:

Orijinalden alıntı: meReek

Nasıl olunuyor peki böyle yarışlarda pilot. Küçük yaştan ülkedeki otomobil federasyonuna yarış federasyonuna kayıt olup pilot mu olunuyor kartingten mi bşalanıyor? ahh ahh çocukluktan beri araba ve hız sevdalısııyım çok iyide sürerim f1 pilotu olmasam bile karting f3 f2 vs olabilirdim belki yönlendirilsem. Ama hep okuyalım iyi bölüm kazanalım kafasında memur kafasında büyütüldük diye bböyle birşey olamadık

Alıntıları Göster

5-6 yaşından itibaren karting sporu ile başlıyorsunuz hocam. Derece elde ettikçe yükseliyorsunuz. Tabi ki en önemli şey sponsor

• educationist E kullanıcısına yanıt

Seneye para ödeneceği için bilet fiyatları daha yüksek olur büyük ihtimal.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt

Sıralamalar iptal olsaydı kötüydü, tamam yağmur bu yarışın keyifi ama iptal derecesinde olunca da olmuyor yarın daha az yağmur bekleniyor bu iyi. Ödeme konusu da sorun olmazsa seneye girebiliriz.

• Bizde niye uzun zamandir organizasyon yapilmiyordu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jegande

Çoğu kişi F1 izlemeyi sıkıcı olduğu için bırakmıştı bu tür tuhaf şeyler insanları çok gazlıyor sürücüler dışında herkes memnun gibi😀

Dominasyon olunca izleme zevki kalmıyor.Bu tip şeylerde süprizler reyting prim yapıyor.

Misal liginde devamlı bir takımın şampiyon olduğunu düşün o lig sana ne tür heyecan katabilir.Öyleki bu kafada gittikçe ligin kalitesi de düşer gibi.Rekabet heyecan farklı sonuçlar ilgi toplar.

Mercedes'in dominasyonundan gına gelmişti ondan çoğu kişi izlemiyordu.Sonuç belli yahu herşey mühendislikte bitiyor.Araç iyiyse bitti iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Bizde niye uzun zamandir organizasyon yapilmiyordu?

Parada anlaşılamadı. Bu sene de Covid yüzünden fırsat doğru. Seneye yarış sayısı arttırılıyor ve bir boşluk var. Parayı veren düdüğü çalar.

• Ben de öyle düşünüyorum, ama en azından makul olur umarım, tabi önce yarış olursa. Son yarışa gitmeyi çok istedim ama kısmet olmadı.

• meReek kullanıcısına yanıt

yeşil intermediate eskiden geçiş lastiği denirdi. şimdilerde ne diyorlar bilmiyorum. hafif yağış lastiği. mavi ise ağır yağış lastiği.

FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon!
  • İstanbul GP sıralamaları belli olmuş ilk üç de yine mercedes motorlu araçlar var hahah

https://www.arabam.com/blog/genel/stroll-pole-kim-tahmin-edebilirdi-ki//

FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon!

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.