Şimdi Ara

FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
15
Favori
37.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BWT ve REDBULL beni yanıltmadığınız için teşekkür ederim FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon!  acaba max intermediet başlasaydı farklı bir sonuç olurmuyu?

• Beyler F1 pilotu nasıl olunuyor bizim Türk pilot neden yok hiç? nerden başlıyor bunlar ne yaparak hepsi çoluk çocuk ama ben gibi araba meraklısı biri keşke zamanında f1 ralli vs. gibi motorsporlarına yönelseydim diye pişmanlık duymuyro değil. Küçükken yönlendiren olmadı hiç.

• FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B9F331545 -- 14 Kasım 2020; 17:4:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir yağmur eksikti, umarım seneye tr yi çıkarmazlar, virüs biter de gider canlı şahit oluruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

arkadaşlar bilmedigim icin soruyorum mavi logolu lastikler en yoğun yağışlarda kullanılan lastik degilmi? bundan daha agır lşartlarda kullanılan lastik varmi? hamuru farkli olan lastikmi kullanılacaktı ?

Yeşil olanlar daha ağır yağmurda kullanılıyor

• Twittera bakınıyorumda aslında yabancılar bundan mutlu heyecanlı olucak diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: meReek

Beyler F1 pilotu nasıl olunuyor bizim Türk pilot neden yok hiç? nerden başlıyor bunlar ne yaparak hepsi çoluk çocuk ama ben gibi araba meraklısı biri keşke zamanında f1 ralli vs. gibi motorsporlarına yönelseydim diye pişmanlık duymuyro değil. Küçükken yönlendiren olmadı hiç.

Hocam bu konu ile ilgili Cem Bölükbaşı'nın açıkladığı bir video var.

F3- F2 testlerine girmek bile para ve sponsor bulman gerekiyor. Ciddi paralar lazım.

Videosunu bulursan detaylı bilgi orada yer alacak.

• quote:

Beyler F1 pilotu nasıl olunuyor bizim Türk pilot neden yok hiç? nerden başlıyor bunlar ne yaparak hepsi çoluk çocuk ama ben gibi araba meraklısı biri keşke zamanında f1 ralli vs. gibi motorsporlarına yönelseydim diye pişmanlık duymuyro değil. Küçükken yönlendiren olmadı hiç.

Öyle direk F1 pilotu olamazsın seviye seviye yükseliniyor.F3>F2>F1

Bizde hani bir motorcu vardı ya çoluk çocuğun içinde yarış yapıp ben şampiyonum diyen adını unuttum o hesap.

Amatör gençlerin içinde şampiyon olur.Ama asıl olan MotoGp'de dağılması gibi yani.Formula hadiseside böyle o iş kolay değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 14 Kasım 2020; 17:5:10 >
  • Siz burada tartışmaya devam edin millet zevkten eriyor. FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! 

• quote:

Orijinalden alıntı: FuKaGa

Halen saçma konuşuyorsun. 1. Si Asfalt çalışması pistin tasarımcıları ile birlikte yapıldı boş boş konuşmaya gerek yok. Bu kaynaklarda da var. Asfaltta hata varsa burda f1 in de suçu var kimse kafasına göre iş yapmadı. Onu geçtim. Pirelli nin haberinin olmaması mantıklı bulman cidden aşırı saçma halen burda pirelli yi haklı bulmaya çalışıyorsun buna cevap bile vermicem.

Hem cahilsin hem de kendini biliyor sanıyorsun. F1 yönetimi yenilenmesin demis, ama ayni beklediğimiz gibi müteahhitlere para fırsatı çıktı mi senin iktidarın bu fırsatı kacirmaz. Izle öğren boş bos konuşma

• Stroll'un babası ekletir artık seneye Istanbul Park'ı.

• quote:

5 yaşında Karting ile başlıyorlar.

• Olmicak şeyler Türkiye'de oluyor biz başkayız abi 😃😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarın yarışın başlayacağı saatte Akfırat'ta pistin olduğu yerde %60 yağmur gözüküyor. Hadi inşallah.

• bizim piste de böyle bir geri dönüş yakışırdı

- ferrariler ilk 10’da yok

- mercedesler ilk 5’te yok

- 1. sırayı alan ise lance stroll

yarına bakalım ne sürprizler yaşanacak

İnş yağmur yağar FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! 

• Yağmazsa daha eğlenceli olabilir. Diğer pistlerde herkes yağmur bekliyordu ama burada yağmur+yeni asfalt sıkıntı. Yağmadığı durumda çok güzel bir yarış izleyeceğiz bence.

Her şeye rağmen sıralama turları da güzel bitti.

• Turkish GP için drive to survive çekimine giden netflix yetkilileri çıkan içerik sonucu zevkten ağlıyormuş.. son dakika

• FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon!
  • Aslında F1 den önce başka yarışlarda yaptırılıyordu öncesinde pistte, bu sefer neden olmadı bilmiyorum ama direk f1 ile başlamasaydı daha iyi gibiydi tabi buna onlar karar veriyor

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.