Şimdi Ara

FORMULA 1 2019 Türkçe Yama Tool Halloldu Dil dosyası lazım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
3.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Formula 1 2019 Türkçe yama için Tool'u hallettik sadece dil dosyasına ihtiyacımız var.

FORMULA 1 2019 Türkçe Yama Tool Halloldu Dil dosyası lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan495 -- 27 Kasım 2019; 0:32:55 >

• İstek çoksa ve çevirisini yapacak bir ekip varsa bence yapılabilir Ücretli - ücretsiz Tool. Fakat %99 u yarışa odaklı olduğu için gerekli ilgiyi görmez diye düşünüyorum. Need For Speed Payback tarzında olsaydı belki kitle daha fazla olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

İstek çoksa ve çevirisini yapacak bir ekip varsa bence yapılabilir Ücretli - ücretsiz Tool. Fakat %99 u yarışa odaklı olduğu için gerekli ilgiyi görmez diye düşünüyorum. Need For Speed Payback tarzında olsaydı belki kitle daha fazla olurdu.
    Ya bu 2019'da Hikaye'ye ve kariyere daha fazla önem verdiler zaten çok fazla kelime yok oyunda bir rpg oyununa nazaran çok fazla yok 1 2 ayda bitecek bir çeviri aslında. 2016 Türkçe yaması var ama 2018 ve 2019 gibi değil çok fark var
  • Keşke çevrilse..
  • https://ego.fandom.com/wiki/Utilities

buradaki toolları bakmanızı tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar Tool Olayını hallettik sadece dil dosyası gerekli oyunu olan bize dil dosyasına atabilirse Türkçe yama'ya kısa süre içinde başlıcaz
  • Arkadaşlar konuyu açan arkadaşın yazdıklarını daha düzgün okuyarak cevap yazarsanız daha faydalı olur.

-İstek çoksa ve çevirisini yapacak bir ekip varsa bence yapılabilir
    +Zaten arkadaş çevirisini yapmayı planlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baddogan35 -- 22 Kasım 2019; 20:29:18 >
  • bu haber çok sevindirici ne zamandır merakla bekliyordum.
  • Güzel haber başarılar dilerim sizede, 2018 oyunu için de başka bir arkadaş çeviriye girecek umarım o da kısa zamanda sorunsuz halledilir yarış oyunu diye bir çok kişi gereksiz görüyor ama oyunun kariyer modunda bolca diyalog ve seçimler var ayar menüleri var baya baya gerekli aslında Türkçe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe yama ile ilgili yeni bir gelişme yok anlaşılan
  • Arkadaşlar çeviri işini yapmak isteyen kişiler varsa oyun dosyalarıyla ilgili yardımcı olmaya çalışayım sizlere.
  • arkadaşlar bir gelişme yok mu?
  • evet?
  • Nerde gelişme var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne bilim nerde gelisme var. Sonuna soru isareti koydum gormuyon mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.