Şimdi Ara

Ford SYNC 3 ve Android Auto

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
6.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Tourneo Courier 2019 Titanium Plus araç sahibiyim. Sync 3.2 yüklü şuan ve Android Auto kullanıyordum. Taki Android Auto yu multimedya sisteminden silinene kadar. Başına böyle bir şey gelen var mı? Şuan AA ya hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Apple Car play de sıkıntı yok.

ASF Terazidere servisine gittim ve işlemi yapabilecek 1 tane elemanları olduğunu anladım ama "nasıl yapılacak ve ücretli mi olacak" sorularıma cevap vermekten sanırım kaçındılar. Neden böyle bir durum yaşattıklarını da anlayabilmiş değilim. Israrlıca sormama rağmen çalışana sormayıp, yarına randevu alıp gelin dediler.

Eğer multimedya sistemine kendimiz yükleyebiliyorsak yardım edebilecek varsa çok sevinirim.

Birde öğrenmek istediğim hali hazırda Android Auto yu CarStream veya AAMirror vs. birlikte kullanan var mı ve nasıl kullanıyorsunuz? Telefonum rootlu değil bunu da dipnot olarak belirteyim.

Teşekkürler.

• Güncel
  • Ustam merhana sorunu cozebildinmi benimde multimedya cihazimdan 2 programda silindi guncellemeyle ama geri getiremiyorum sen ne yaptin
  • ozkan227 O kullanıcısına yanıt
    Şöyle ki aşırı saçma bir arayüz. Android auto ya girip telefonumu sil yapınca bile uygulama ekrandan gidiyor. Çözümü şöyle ki telefonu tekrar bağlayınca geri geliyor. Orjinal kablo ile bağlanmayı deneyin. Eski sürümleri yüklemeyi deneyin.

Birde Android Auto eğer hata kodu olarak 16 veriyor ise çift uygulamadan kaynaklı oluyor bilgine.
  • Benim sync3 cihazina guncelleme yaptim cihazdaki androidauto gitti anlamadim sizindemi aynıydı neyin eski sürümünü yükleyeyim? ama orjinal kablo ile denemedim açıkçası
  • ozkan227 O kullanıcısına yanıt
    Şöyle hocam güncelleme ile gitmemesi lazım. Benim başıma şu gelmişti.

Ayarlar sekmesinden yanlışlık ile bulunduğu ekrandan Android Autoyu silin gibi bir şey vardı ve o ekranda artık app vs gözükmüyordu. Sonrasında düzeltmek için uğraştım ama malesef olmadı ve eski sürümleri denedim, orijinal kablo ile bağladım ve Android Auto sync de açıldı durum bu.
  • Focus 4'te Android Auto programı yüklü mi note 3 cihazımı takar takmaz android auto çalışıyor

• Arif kullanıcısına yanıt
    Evet yüklü bu Android Auto arayüzü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Focus 4'te Android Auto programı yüklü mi note 3 cihazımı takar takmaz android auto çalışıyor

Evet öyle görünüyor. Bu Android Auto görüntüsü. Aracınız titanium paket mi? Yani ekran Sync 1 mi Sync 3 mü?

Daha doğrusu dizel mi benzinli mi diye sormalıyım. Çünkü dizel titaniumlarda Sync 3 gelirken benzinli titaniumlarda Sync 1 geliyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maestro_34 -- 15 Mart 2020; 23:23:10 >

• maestro_34 kullanıcısına yanıt
    2018 powershift aracımızın şanzımanı değişti garantiden, o 3 günlük sürede bu araç verilmişti

2019 1.5tdci otomatik titanium sync 3 sanırım bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

2018 powershift aracımızın şanzımanı değişti garantiden, o 3 günlük sürede bu araç verilmişti

2019 1.5tdci otomatik titanium sync 3 sanırım bu
    evet titanium paket olduğu kesin

aslında şunu da eklemem gerekirdi, titanium da olsa sync 1 geliyor fakat b&o ses sistemi ek paketini alırsanız bununla birlikte sync 3 ekran geliyor.

diğer yandan sync 1'de de apple car play çalışıyor-muş- android auto'dan ise emin değilim
  • maestro_34 kullanıcısına yanıt
    O zaman sync 1 dir, araçta ekstra bir paket yoktu. Menüde apple car play var android auto yoktu. Kablo ile bağlayınca çıktı menü
  • Arif kullanıcısına yanıt

ben şirket aracı olarak geçen hafta aldım focus titanyumu ama telefonu bir türlü bu şekilde aktaramadım (galaxy s10 var)

bluetooth olarak kullanıyorum ama başka hiçbir uygulama yok

• usb ile bağlayınca oldu,biraz saçma geldi bana ,apple telefonlar içindemi böyle?

• u7110 kullanıcısına yanıt

Wi-fi ile bağlantı Sync 4 ile gelecek. Bizim araçlar sadece kablo ile bağlanabiliyor.

• ford sync 3 v3 20204 kullanıyorum. xiaomi bluetooth bağlantı sorunu yaşıyordum. şarkı atlama yapıyor ve ses açma tuşu takılı kalmış gibi hareket ediyordu. sorunu çok basit sıfırlama falan uğraşmayın. bluetooth görünür isminizde türkçe karakter kullanmayın. bu şekilde sorunum düzeldi. hatta aynı hatayı wifi ile de yaşadım oda düzeldi. xiaomi mi 8 sync 3 türkçe karakter ile uyumsuz garip hatalara neden olabiliyor demek ki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.