Şimdi Ara

Ford ka alınır mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
13.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Piyasayı biliyorsunuz. Bütçeme göre alabileceğim arablar arasında en çok ford ka hoşuma gidiyor. Bir tane temiz bakımlı buldum bu fiyata alınır mı? Daha doğrusu ford ka alınır mı? https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-iddia-ediyorum-bundan-temizi-yok-70-favoriye-ozel-indirim-861925856/detay/

• Aldıöm sattım en sevdıgımız aılenın sırını ufagıydı wallaha cok yakıtta yakmaz Ka benzınlı arac sessız bıraz ugrasınca parcaları bulunuyoorda sorunsuz bence...

• Ford Ka kronik sorunu bol araç diye biliyorum. Onun yerine Renault Twingo öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlandaki aracın önü yamuk duruyor sanki. Detaylı bakmak lazım.

• lag3 kullanıcısına yanıt

Bir an yazdıklarını Almanca sandım.

4 kere okumaya çalıştım sonuca ulaşamadım!

• nacker kullanıcısına yanıt

Cidden aracın doğru duran bir yeri yok gibi.

• Facede gurubu var temiz araba arıyorsan oraya bakman lazim

2000 modelini sıfır aldık zamanında arat forumda yazdıklarım
    illaki cikar.

Basit araba bambasit bir motoru var ne kronik sorunu yav. Hararet göstergesi yok dikkat ister o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 9 Ekim 2020; 0:10:14 >
  • Bitik, leş bir tek kapı 1.3 palio van alıp, komple elden geçirip, eşşek gibi bin derim. 20-25 liralara vardı geçen aylarda ama bunlarında fiyatı arttı.

• benim için yürür önemli. Boya ezik falan çok önemli değil.

• Nerd Miner kullanıcısına yanıt

Hararet göstergesi yok mu? Duman çıkınca mı anlaşılıyor hararet yaptığı Ford ka alınır mı 

• parker48 kullanıcısına yanıt

tanıdık usta olsa haklısın yapılırda ben noterden çıkıp 1 2 gün ustaya bırakıp bir daha uğraşmak istemiyorum.

• III I II III I I kullanıcısına yanıt

Tampon yamuk biraz bende farkettim ama diğer yerlerinde bir problem yok gibi duruyor.

• Bence yerli üretim bir model almaya bak, en azından parçasıyla ustasıyla uğraşmazsın, Ford ka ülkemizde çok sınırlı üretilen bir model, sorun yaşama diye söylüyorum.

• Tabi yok Ford ka alınır mı  bak.

Ford ka alınır mı

Suyunu kontrol edeceksin hortumları catlak patlak var mi bakacaksin radyatöre bakacaksin

siz devir göstergesinden bahsediyorsunuz. Hararet göstergesi başka bir şey. Hararet yaparsa hararet ışığı yanar. onun olmama ihtimali yok

• alınır

• Hayır devir göstergesi değil bak bu resimdeki gibi hararet gostergesi yok bu arabada hararet lambası baska bu lamba yandığında zaten iş isten geçmiş oluyor.

Conta yakmış cok adam var bu arabada.

Ford ka alınır mı

Satali 3 yıl falan oldu heralde. Kulagin motor faninda olacak aracı dinleyeceksin benim basima gelmedi ama acemiler anlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 9 Ekim 2020; 15:41:25 >

nasıl bir ses söz konusu olan. Aşırı fan sesi falan mı

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

ilanda ki nasıl peki hocam. Adamın yazdığı açıklama km falan. Çok anlamıyorum Ka'dan

• Komple boyalı almam. en azından tavan kaput boyasız olsun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.