Şimdi Ara

Ford Focus C-Max (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.710
Cevap
28
Favori
855.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün yakıt firması geri dönüş yaptı. Aracımdan alınan numune ile yakıt aldığım petrol istasyonundan alınan numune bazı testlerden geçirilmiş ve ideal olarak görülmüş. Ancak aracımdan alınanda partiküller tesbit edilmiş ve bana yakıt depomu temizletmemi önerdiler. Bakım yaptırdığım yeri aradığımda istersem temizlik yapılabileceği, ancak işlemin mantığının sorgulanması gerektiğini söylediler. Hep aynı yerden aynı tür yakıt alan birisi olarak, yakıt aldığım yeri değiştirmeliyim diye düşünüyorum. Yakıt konusunda sizin görüşleriniz nedir?
  • mrb arkadaşlar 2004 trend benzınlı c max aldım 113000 de izmirde agır bakımını yaptıracağım yer ve yenı yaptıran varmı otouz 900 tl masraf çıkardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkapu

mrb arkadaşlar 2004 trend benzınlı c max aldım 113000 de izmirde agır bakımını yaptıracağım yer ve yenı yaptıran varmı otouz 900 tl masraf çıkardı.

Hocam oncelikle hayirli olsun. agir bakimda neler var belirtmemissin ama fiyat normal gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm. Araçlarınızdan memnunmusunuz arkadaşlar cmax dizel 1.6 Titanium almayı düşünüyorum grand olanıyla arada 6 bin lira fark var. 30 yaşındayım 3 kişilik bir aikeyiz. Çocuk 9 aylık . Grand olanın performansı az kötü gibi.

• Ya bir de konfor olayını araştırırken birisi c Max konfor olayında en sonuncu demiş. Çukurlara düşünce nasıl tepkisi. Çok rahatsız oluyor musunuz

• ismailkapu İ kullanıcısına yanıt
    ford ustaeller iyidir ama fiaytı sorun. çınarlı eml nin karşısında yeri. . sanayiye yakın.
  • cagalan61 C kullanıcısına yanıt
    Facebook ta grubumuz var oraya davet edeyim seni daha detaylı bilgi alabilirsin ...Facebook girdiğin zaman yaz Ford C-MAX diye bulursun

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spygrafiker -- 15 Nisan 2015; 14:19:00 >
  • Merhaba Toyota verso ile Yeni ford c max arasında kararsız kalıyoruz, ÖTV indirimli alma durumumuz var. İki aracın eksi ve artıları hakkında bilgi verebilir misiniz?

• Arkadaşlar C-MAX 1 lpgli kullanan var mı araba yokuşlarda fazla mı boğuluyor ne gaz yemiyor el freniyle kalkmak zorunda kalıyorum sizde durum nedir arabanın verilerde de düşme var heralde.
  • herkese selamlar hayirli surusler

• arkadaslar bir yil once cmax chia 2006 aldim. cokta memnunum araci almamda bu formdaki yorumlarin faydasi buyuk. simdi ne yazikki is sebebinden dolayi satmaliyim ilgilenen arkadas olursa. 0535 954 27 31

• engincin E kullanıcısına yanıt
    Facebook ta C max adıyla grup var oraya üye olup aracı satacağını bildir çünkü araç almak satmak isteyenler bu grupta yayın yapıyor

• engincin E kullanıcısına yanıt
    FORD C MAX satılık ilanları ve ford klübü var bunlarıda yaz

• Merhaba arkadaşlar. 2012 Cmax titaniumx aracımda bazı özellikleri bir türlü çalıştıramadım.

- Sesli komut tuşuna basılı tuttuğmda herhangi bir tepki vermiyor bir türlü çalıştıramadım.
    - Telefonum ile bağlantı kuramadım.
    - Usb ve AUX bağlantısı yapamadım.

Servis bluethoot modülü arızalı değişmesi gerek dedi 1500tl fatura çıkardı. Daha ucuza nasıl mal edebilirim.
  • Hocam 2008 ford c max titanyum 1.6 dizel
    83000 de kazasız boyasız sanroof var en dolu modeli en az kaça gider

• quote:

Orijinalden alıntı: Neb51

Hocam 2008 ford c max titanyum 1.6 dizel
    83000 de kazasız boyasız sanroof var en dolu modeli en az kaça gider

Hocam sahibinden.com da bak o km de o temizlikte kim kaça satiyor kafanda bir fikir oluşur

• Yuhh en son yorum teee 2016 da yapılmış.

C-max i ciddi ciddi düşünüyorum ama burada ki ölülük beni korkuttu.

2012-2014 model düşük km titanyum düşünüyorum.

Ne gibi konulara sıkıntılara dikkat etmem gerekli? (4-5 yıllık bir otomobil için soruyorum)

Şehir içi 26-30 km ortalama ile ne yakar?

Mevcut arabam linea. C-max yanında aklımda 508 ve octavia var. Bütçem max 70.000tl. İki bebeğimiz var. Arka koltukta 2 puset ve ortada bir yetişkin oturabilsin istiyorum. Linea diz mesafesi iyi ama eni dar geliyor. Benim için önemli olan enine genişlik ve bagaj. Konfor ve işlevsellik olarak hangisini tavsiye edersiniz?

• Burada konunun ölü olduğuna bakma Facebook ta grup var oraya katılıp daha detaylı bilği alabilirsin bende de 2006 trend var çok memnunum eski kasa olmasına rağmen sen modelli alacaksın yani Yen'i kasa eğer biraz para biriktirirsem bende modelleyeceğim tavsiyem araba çok geniş ferahbinen aşık oluyor tavan yüksek ön koltukla arkalarda bayağı mesafe var Facebook tan takip et

• ESER14 kullanıcısına yanıt
     Ford Focus C-Max

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.