Şimdi Ara

Ford Focus C-Max (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.710
Cevap
28
Favori
855.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 120 binde c max dizel 2011 alinir mi lutfen cevap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony teyibin ışığı zayıf. Işık artışı için ne yapmam lazım. Araç 2006 ghia

• Arkadaşlar 1.5 tdci arasın powershift şanzımanı ıslak (yağlı) tipmi vuruntu sarsıntı yapıyor mu?
  • 145binde ilk sahibinden 2010 titanyum donanım hatasız boyasız c-max TDCİ ne eder arkadaşlar. DPF iptali yapılmış sadece. 100bine kadar servis kayıtlı.
  • Hardtouch kullanıcısına yanıt
    Hocam dpf sökülen araç almayın pişman olursunuz. O mazotun çiğ kokusu yaz kış burnunuzda olacak.
    Dpf dumanı filtre ediyor bildiğim kadarıyla. Özellikle kış aylarında motor soğukken sis bombası atmış gibi duman atar.
    Isındıktan sonra sigara dumanı gibi olur. Fakat araç içerisine o pis koku maalesef geliyor.
  • selamlar

2007 model olupta 2006 aralık ayında trafiğe çıkan C Max 1,6 dizel Titanium x var mı arakdaşlar
  • Merhaba arkadaşlar. Daha önce 2012c-max'ım olmuştu. Bu sabah 2007 manuel bir araç aldım. Elektronik park freni var. Sabah aldığımda arabayı söndürür söndüremez kendiliğinden çekiyordu. Kız kardeşim neresini kurcaladıysa şimdi söndürünce kendim çekmezsem çekmiyor freni araç. Ayarlarda yada sağda solda auto hold benzeri bir seçenek bulamadım. Nedir bunun çaresi?

• Merhaba 2017 C Max titanium paket aracımın davlumbaz süngerleri söküldü bunu sudan etkilenmeyecek şekilde nerede nasıl yaptırabilirim 4 lastiğe de yaptırmayı düşünüyorum. Araç sık yıkanıyor nu yüzden sudan etkilenmemesi gerekiyor.
     Ford Focus C-Max

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi no_Antijen -- 15 Nisan 2022; 9:18:32 >
  • 2005 araç el freni bırakmadı. bende manuel koldan boşa aldım. Fakat tekrar nasıl aktif edebilirim el frenini bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.