Şimdi Ara

For Honor (2017) [ANA KONU] (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
9
Favori
17.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Bu oyuna ciddi manada haksızlık edilmiş. On numara kombat sistemi var ve oyuncunun ustalaşmasına izin veriyor. Öğrendikçe kılıç sanatında gerçekten ilerleme katetmişsin gibi hissediyorsun. Daha önce saatlerce Chivalry Medieval Warfare oynamış biri olarak acayip hoşuma gitti oyun.
    Karakterler arasi dengesizlik var oyunda, ustelik kaplumbaga denen tayfa da fazlasiyla cok oldugundan ne kadar guzel dovus sistemi olsada dengesizlik oldugundan bir sey ifade etmiyor.Oyunu 1000 saat oynamis biri olarak soyluyorum bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umbrella Corporation kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar pek bir dengesizlik göremedim hocam. Yani dövüş esnasında sakin kalabildiğim sürece leveli gearları benden yüksek olanları bile kesebiliyorum. Bir iki kere çok ezilerek yenildiğimizi hatırlıyorum o da takımdakilerin noobluğundan. Şu ana kadar eleştirdiğim tek nokta 20 levelin üzerinde olmama rağmen hala dandik itemler düşüyor. Yani kastım 3 rütbeli bir miğfer 1 rütbeli bir miğferden daha kullanışsız olabiliyor.

• Die by the sword vardi.Mouse ile kilici kontrol ediyorduk hey gidi...
  • Nvidia 650 m ile oynayan varmı ?

• Oyunu şu ana kadar 132 saat oynayan ve Main Berserker takılan biri olarak söylüyorum ki; Oyunda dengesizlik üst düzeyde. Net bir şekilde Asyalı karakterlerde P2W durumu mevcut. Stamina denen şey bu karakterlerde yok resmen. Marching Fire güncellemesinden sonra gelen Çinliler için de durum bu. Özellikle bu güncellemeden sonra, hala oynayan varsa, oyun mekaniklerinin aşırı yavaşladığını ve leş bir hale geldiğini fark edecektir. En azından ben böyle düşünüyorum. Buradan da Ubisoft'un kulaklarını bol bol çınlatıyorum.
  • Yapımı ciddi oranda düzeltmişler almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim , yeni class ların overpower olduğunu düşünmüyorum , "Warden" ile oynuyorum , yeni class lar karşısında bir sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 16 Aralık 2018; 9:40:23 >
  • Maxıs kullanıcısına yanıt
    Warden hepsinden OP zaten, misyonerlik için sanırım :)
  • https://youtu.be/dvrHxE_vNIY Kanalıma abone olurmusunuz arkadaşlar

• Dostlar mrb, fh de orochi karakterinde onerdiginiz 3 perk nelerdir,

Bir de ben 4 5 ve 6. Sira daki perk ler icin en yuksek setleri kombinasyonuna gore topladim lakin 3 perk aktif olmadi biri mutlaka 580 de kaliyor, cift kare li srtler olmasina ragmen, yani ilk 3 perk den biri zorunlu mu 3 perk yapmak icin?

• Cıktıgından berı oynadıgım, Marchıng fıre ıle bırlıkte bıraktıgım fakat bu kez pc de sıfırdan basladıgım bu guzıde oyunda, bana su perk sıstemını anlatabılecek bır arkadas var mı acaba?
    ozelden bı dıscord yollayabılırse cok memnun olurum. tesekkur ederım. bu sayede beraber de oynayabılırız.

MAIN: Warden
  • Epic bedava aldım zaten Steam ve Uplay kütüphanemde zaten starter vardı şimdi standarta yükselmiş oldu. R6 Starter aldığımdan az çok hero kasma zorluğunu biliyordum o yüzden hiç indirmedim ama standart gelince bir denemek için indirdim 3-4 gün olmuştur indirdiğim 26 saatim var şu an. Başlangıç karakterleri gayet güçlü geldi Warden ve Raider ile oynuyorum daha çok Raider. Genelde bot maçı oynuyorum ve keyifli R6'da böyle bir şans yoktu 5vs5 bot sistemi koymamışlar. Eğitim de oyunun temelini iyi yansıtıyor üzerine bot maçları ile alışma imkanı oluyor. Para sistemi de hoşuma gitti premium para birimi olmayan online oyun sayısı birkaç tane anca vardır herhalde. Hikaye de kısa ama güzel Viking kısmındayım şu ana kadar beğendim Warden hikayesi ayrı güzeldi zaten, kurtlar hariç tabii. Başlamış oyuna atınca kayıp saymıyor, hero açmadan deneme ve oynama imkanı var R6 oynarken keşke gelse dediğim ne varsa koymuşlar sanki
    Warden-Raider dışında Valkyrie denedim hasarı ve canı düşük geldi başlangıç için uygun değilmiş sanırım. Kensei'yi nedense sevemedim Nobushi fena değil.
    Mod olarak da Dominion ve Breach -özellikle atak- güzel pek vsci değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Epic bedava aldım zaten Steam ve Uplay kütüphanemde zaten starter vardı şimdi standarta yükselmiş oldu. R6 Starter aldığımdan az çok hero kasma zorluğunu biliyordum o yüzden hiç indirmedim ama standart gelince bir denemek için indirdim 3-4 gün olmuştur indirdiğim 26 saatim var şu an. Başlangıç karakterleri gayet güçlü geldi Warden ve Raider ile oynuyorum daha çok Raider. Genelde bot maçı oynuyorum ve keyifli R6'da böyle bir şans yoktu 5vs5 bot sistemi koymamışlar. Eğitim de oyunun temelini iyi yansıtıyor üzerine bot maçları ile alışma imkanı oluyor. Para sistemi de hoşuma gitti premium para birimi olmayan online oyun sayısı birkaç tane anca vardır herhalde. Hikaye de kısa ama güzel Viking kısmındayım şu ana kadar beğendim Warden hikayesi ayrı güzeldi zaten, kurtlar hariç tabii. Başlamış oyuna atınca kayıp saymıyor, hero açmadan deneme ve oynama imkanı var R6 oynarken keşke gelse dediğim ne varsa koymuşlar sanki
    Warden-Raider dışında Valkyrie denedim hasarı ve canı düşük geldi başlangıç için uygun değilmiş sanırım. Kensei'yi nedense sevemedim Nobushi fena değil.
    Mod olarak da Dominion ve Breach -özellikle atak- güzel pek vsci değilim
    Hocam siz oyunu nereden indirdip oynuyorsunuz şu an. Bende de steam, uplay, epic üçünden de var Steamden indirip çalıştırınca da standart oluyorsa hiç uğraşmayayım diyorum epic ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Hocam siz oyunu nereden indirdip oynuyorsunuz şu an. Bende de steam, uplay, epic üçünden de var Steamden indirip çalıştırınca da standart oluyorsa hiç uğraşmayayım diyorum epic ile.

Alıntıları Göster
    Önce Epic hesabıma ekledim oyunu daha sonra Epic client açınca kütüphanede For Honor üzerine geldim Ubisoft ile eşlememi istedi. Bu eşlemeyi yapınca Uplay'deki oyun Standart sürüm oluyor buradan sonra 3 platform üzerinden de oynanıyor ben Steam hep açtığım için Steam'den yükledim ama Steam veya Epic sık kullanmayanlar için Uplay tek başına iyi bir seçecek. Epic eşlemesi sonrası Steamden indirme başlattım kurulum falan bitince çalıştır dedim Uplay penceresinde linkleme izni sordu orada Starter gözüküyordu galiba ama Uplay'de standart olduğundan önemli olan oradaki. Onay verince bağladı sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Önce Epic hesabıma ekledim oyunu daha sonra Epic client açınca kütüphanede For Honor üzerine geldim Ubisoft ile eşlememi istedi. Bu eşlemeyi yapınca Uplay'deki oyun Standart sürüm oluyor buradan sonra 3 platform üzerinden de oynanıyor ben Steam hep açtığım için Steam'den yükledim ama Steam veya Epic sık kullanmayanlar için Uplay tek başına iyi bir seçecek. Epic eşlemesi sonrası Steamden indirme başlattım kurulum falan bitince çalıştır dedim Uplay penceresinde linkleme izni sordu orada Starter gözüküyordu galiba ama Uplay'de standart olduğundan önemli olan oradaki. Onay verince bağladı sorun yaşamadım.

Alıntıları Göster
    Neyse o zaman bir ara steamden indireyim. Rainbowa da starterlar standarta yükseltilince başlamıştım bunda da öyle olur belki :)

• Arkadaşlar revange nasıl açacağım bilen cevaplarsa sevinirim
  • For Honor (2017) [ANA KONU]

Arkadaşlar bu resimdeki ok işareti neyin nesi yapamıyorum hareketi , yardım edersiniz senirim
  • Başlık güncellendi, ilk mesaj iyileştirildi.
  • Abi niye kimse cevap vermiyor
  • Dryus kullanıcısına yanıt
    Resim görünmüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://hizliresim.com/TQsDrQ

yükledim hocam yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.