Şimdi Ara

For Honor (2017) [ANA KONU] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
9
Favori
17.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • For Honor: Resistance | Y4S3 Hikaye Fragmanı

• Dryus kullanıcısına yanıt
    O oklar senin saldırı ve savunma yönünü belirliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Steam üzerinden bedava olarak aldığım, severek 25 saat geçirdiğim 25 saatin sonunda ekran kartımı(7950) yakan oyun

Yakın zamanda tekrar indirip oynamayı düşünüyorum ama şuan ki oyuncu sayısı oldukça az
    oyunun boyutuna bakınca 65-70gb gibi yüksek bir depolama alanı istiyor

acaba bu indirmeye değer bir rekabet ortamı hala sunuyor mu oyun ? ben oynarken tabi bedava döneminde 25-30k oyuncusu vardı anlık olarak ve bu çoğunluk ile oyun oynamak keyif veriyordu hem rekabet hemde oyun bulma açısından

Acaba şuan 5-6k günlük oyuncu bana bu rekabetçi ortamı sağlar mı yoksa indirdiğim gibi tokat manyağı olup siler miyim oyunu?
  • Bu oyunu oynayan yok mu yav ?

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Var ama burda popüler değil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 yön blok var ,parry doge vs bildiğiniz gibi, çok spam karakterler, kombolar var. Dövüş oyununda emek olan Mordhaudur o zor gelşrse Chivalry 2 oynaniblir.

• arman09 kullanıcısına yanıt

nerde :)

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Discord Facebook grupları var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok büyük potansiyeli olan bir oyun nasıl hiç edilir en güzel örneği bu oyun. 500 saat kadar gömdüm bu oyuna. Ama çıktığı günden beri hiç mi geliştirilmez. Oyuncu bulunabilir sadece 2 tane modu var diğerlerine kimse uğramıyor zaten leş. Aynı mapler arasında sürekli dönüyoruz. Oyun zaten kanser kitlesine sahip. Bizim gibi pingi yüksek olan ülkelerde karşına orochi gibi hızlı vuran karakter gelince yapılan blokların yarısı boşa gidiyor. Adamda görüyor bizim pingi sürekli aynı comboyla işimizi bitiriyor. Sürekli yeni karakter geliyor onun yerine yeni mapler ya da modlar getirse oyuna çeşitlilik gelir ama nerde. Ubisoft ancak boş beleş skinler getirsin. Bu yüzden division 2 yi de bıraktırdılar bana. Ama böyle bir dövüş mekaniği olan oyun piyasada yok bu da bir gerçek. İkincisi çıksa düşünmeden alırım.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.