Şimdi Ara

Fn Tuşu Wifi Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi aksamlar herkese. Beyler klavyemin fn tuşu bozulduğu için Fn+F2 kombinasyonunu yapamiyorum ve bir suredir internete baglanamiyorum. Ekran klavyesiyle denedim olmadi. Harici klavye taktim uygulamalarla fn tusunu baska bir tusa atamaya tasidim olmadi. Sanirim laptopun klavyesini soktugum icin fn tusunun bir islevi kalmadi. Bios uzerinden wifi acmaya calistim bulamadim. Ne yapmaliyim boyle bir sey daha once basina gelen var midir? Acil yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aygıt yöneticisinden o aygıtı bulup özelliklerinden aktif ediliyodu ya

• Hocam aygit yoneticisinde aygiti buldum guncellestirme yaptim. Baska bilmedigim bir sey varsa paylasir misiniz?

• dostum en iyisi yeni bir klavye taktır kurtul ilerde de yok aygıttı yok yöneticiydi uğraşmazsın
  • Biosta hotkey modu olucaktir. Cihaz hangi markaysa onu yazip bios hotkey diye arattir bulursun. Onu degistirince fn tuslarina basmadan direk f2 felan basarsan islev gorue

• Iste onu da istemiyorum.Universiteden mezun olucam son senem yani. Yeni bilgisayar alana kadar idare etsin istiyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Biosta hotkey modu olucaktir. Cihaz hangi markaysa onu yazip bios hotkey diye arattir bulursun. Onu degistirince fn tuslarina basmadan direk f2 felan basarsan islev gorue

Iste biosta hotkeye dair en ufak bir sey bulamadim. American Megatrends x300v. Hicbir bilgi yok bulamadim vallahi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mussam

quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Biosta hotkey modu olucaktir. Cihaz hangi markaysa onu yazip bios hotkey diye arattir bulursun. Onu degistirince fn tuslarina basmadan direk f2 felan basarsan islev gorue

Iste biosta hotkeye dair en ufak bir sey bulamadim. American Megatrends x300v. Hicbir bilgi yok bulamadim vallahi.

Bios guncel mi? Eski bioslarda yok cunki

• Hocam kafam atti usb wifi adaptoru siparis ettim. Tesekkurler ilginiz icin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.