Yüzbaşı
13 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba,
Öncelikle bu benim ilk sistem toplama tecrübem olacak, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Malumatıma gelince, elime hd ready bir tv gecti hediye olarak. Ben de ps4 ile pc arasinda kaldım ve bir pc toplamanın daha mantıklı olabileceğini düşündüm.
Beklentilerime gelirsek, ben öyle hardcore gamer biri değilim. Zaten iş güç buna müsaade etmez. Akşamdan akşama online oynamak için Fifa ve Nba oynarım. Tabii bu demek değil başka hiç oyun oynamayacağım. Öyle grafik vs hiç takmam. Xbox360 grafikleri dahi mutlu ediyor beni öyle söyleyeyim. Ayrıca ufak bir youtube projem var. Bunu da göz önüne alırsanız sevinirim.
Şimdi bu şartları göze alarak bana bir tavsiye vermenizi rica edicem.
Not:Elimde bir adet ssd var. Onu dahil etmenize gerek yok. Bütçem 1200-1300 liradır. Saygılar.
Iyi aksamlar herkese. Beyler klavyemin fn tuşu bozulduğu için Fn+F2 kombinasyonunu yapamiyorum ve bir suredir internete baglanamiyorum. Ekran klavyesiyle denedim olmadi. Harici klavye taktim uygulamalarla fn tusunu baska bir tusa atamaya tasidim olmadi. Sanirim laptopun klavyesini soktugum icin fn tusunun bir islevi kalmadi. Bios uzerinden wifi acmaya calistim bulamadim. Ne yapmaliyim boyle bir sey daha once basina gelen var midir? Acil yardimlarinizi bekliyorum.
Merhaba forumdaşlar. Öncelikle derdimi anlatayım. Elimde GTX 560 ti ekran kartı mevcut. Bunun üzerine hepsi ikinci el olmak üzere fifa 16 nba 2k16 başta olmak üzere oynanacak bir sistem kurmak istiyorum. Malumunuz öğrenciyim ve bütçem çok sınırlı. Bana önerileriniz neler olacaktır sabırsızlıkla beklemekteyim.
Merhaba arkadaşlar. Forumda başlığını aradım ama bulamadım. Merak ettim bu üç enstrümandan biriyle ilgilenen var mı benden başka. Ben bir adet duduk sahibiyim fakat eğitim almaya başlamadım henüz. Eğer ilgisi olan varsa buradan haberleşebiliriz diye düşündüm.
Merhabalar. Öğrenci evimize almak üzere 500 lira bütçeyle çamaşır makinesi arıyoruz. Bugün Arçelik'ten 590 liralık bir ürün için revizyonlu olduğu için 490 lira+1yıl garantilik bir teklif aldık. Makinenin tek sorunu sağ sactaki ezikmiş. Sizce bu ürüne yönelmeli miyiz yoksa başka bir makine mi aramalıyız? Her türlü tavsiyeye açığız. Şimdiden teşekkürler.
Merhabalar. Ikinci el 750 tl civari telefon ariyorum. Galaxy note dikkatimi en cok ceken telefon. Sizce alinir mi? Alinmazsa yerine ne alinir?
Merhaba arkadaslar. Oncelikle TM3 siralamam 41000. 2 kez girdim sinava. Hedefim en basindan beri psikolojiydi. Ama tutmadi malum. Simdi onumde iki firsat var. Samsunluyum ve Samsun'a Canik Basari Univerisetesi aciliyor. Orada %50 ya da %25 burslu PDR okuma durumum var. Bu ailemi maddi yonden pek etkilemez. Fakat ayni sehirde univeristeye devam gelismemi engellermis gibi geliyor. Korkuyorum. Diger bir ihtimal ise baska bir sehirde %50 burslu psikoloji okumak. Bunu gercekten isterim. Ama ozel okul ortamina ayak uydurabilir miyim baska sehirde bilmiyorum. Aileme bu sekilde yuk olma duygusu da cabasi. Lutfen bana bir yardim edin bir akil verin.
Merhabalar. Arkadaşlar elimde 3 aylık HTC Desire var. Fakat telefona ısınamadım bir türlü. IOS kullanmayı özledim. Sizce bu telefonu satıp 3GS alınır mı? Yardımlarınızı bekliyorum.
Merhabalar. Sokakta, dağda, bayırda, ormanda yani aklınıza gelebilecek her yerde kullanılabilecek kafaüstü bir kulaklık arıyorum. Fiyat olarak en fazla 100 TL verebilirim. Önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.
Herkese merhabalar. Uzun zamandır içimde olan motosklet merakını ve isteğini dindirmeye karar verdim. Fakat bu işte kalıcı olmak istediğmden merdiven basamaklarını ağır ağır çıkmak istiyorum. Uzun araştırmalarım sonucunda başlangıç için bir scooter almaya karar verdim. Şimdi 2500-3000 TL arası, şekli şemali düzgün (Öğrenci adamız sonucta), bana motosiklet hayatımın ilk adımını attıracak motoru arıyorum.
Daha önce hiç motosiklet kullanmadım. Tek bildiğim bisiklet kullanmak. Ayrıca güvenlik ekipmanı için de 500 lira köşeye ayırdım. Yardımlarınızı ve önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Referans SAVIAR //// KONSOLTURK //// forzaesk //// Michelangello //// prof955 //// cepciniz83 //// hal_darksider //// mcjacky
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 802
İkinci El Bölümü Mesajları: 134
Konularının görüntülenme sayısı: 29.706 (Bu ay: 283)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.