Şimdi Ara

FM 19 Altyapı Sorumlusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Altınorduyla ilk sezondayım. Böyle eli yüzü düzgün regen çıkarttırcak bir altyapı sorumlusu var mı. Baya ucuz biri lazım malum 1. ligdeyiz

• Ücretinden ziyade gelmeyi kabul etmesi lazım.Altyapı sorumlusu o kadar da önemli değil.
    İyi regen çıkması için etkili olan birden fazla faktör var.
    Kulübün ait olduğu ülkenin genç yetiştirme puanı,
    Kulübün gizli özelliklerindeki Genç Akademi Puanı,
    Kulübün geliştirilebilir özelliklerindeki Genç Oyuncu İstihdamı,
    Kulübün altyapı antrenörlüğü,
    Kulübün mevcut oyuncuları ve kulüp seviyesi (tartışılır)
    Altyapı sorumlusunun özellikleri ve ülkedeki oyuncu bilgisi.

Takımının bulunduğu itibardan dolayı iyi bir sorumlu alabilmen çok zor.Bu yüzden şimdilik değiştirmeni önermem.Ancak yine de değiştireceksen Türk birisini yada Türkiye hakkında gözlemcilik seviyesi iyi birini bulmaya çalış.

İlerisi için Luiz Fernando Moraes'i öneririm.Türk olarak da Nedim Yiğit en iyisidir.Her ikisini de mevcut halinle alamazsın.Alabileceğin isimlerden Eyüp Arın(Adanaspor) ve Hamit Cihan (1461 Trabzon) bu ikisine bak derim bunlar da gelmiyorsa bence süperlige çıkana kadar uğraşma.

• bence en güzeli regen çıkma tarihinden 1 gün önce oyunun kaydetip iyi bi regen gelene kadar denemek :)
  • SimurgFC kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yanıtınızı görmemişim ya çok özür dilerim. İnternette altyapı sorumlusunun oyuncuların karakterine etki ettiğini görmüştüm de ondan sormuştum.

Altınorduda 3 sezon hiç iyi regen çıkaramadım. Hep Gençlerbirliği ve Bursaspor iyi ergen çıkarıyordu. Sonra gs ye gidince Phil cannonla anlaştım. 2 sene içinde as takıma 2 santrafor 1 sol bek çıkardık. Heralde altınorduyu iyi yansıtmamışlar. Ya da öyle denk geldi benim save de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.