Şimdi Ara

Fiyat / Performans: Rock Zircon İnceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
6
Favori
16.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurr999

Benim rock zirkon bozuldu. Yabancı sitelerin birinde kablodan şikayetlerin(kaliteli görünüyor ama sağlam değil) olduğu yazıyordu. Dayanıklılık konusunda sınıfta kaldı benim için ve kesinlikle hor da kullanılmadı. 4 senelik gece gündüz kullanılan cx200 steeet hala sapasağlam bu 6-7 ayda bozuldu.

Bugun benim 2.rock zircon bozuldu tek taraf calismiyor .sizin gibi ayni sekilde hor kullanmadim.acaba onerdiginiz bir kulaklik var midir ses kalitesi olarak zirconun asagisinda kalmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytıbozanstoper

quote:

Benim rock zirkon bozuldu. Yabancı sitelerin birinde kablodan şikayetlerin(kaliteli görünüyor ama sağlam değil) olduğu yazıyordu. Dayanıklılık konusunda sınıfta kaldı benim için ve kesinlikle hor da kullanılmadı. 4 senelik gece gündüz kullanılan cx200 steeet hala sapasağlam bu 6-7 ayda bozuldu.

Bugun benim 2.rock zircon bozuldu tek taraf calismiyor .sizin gibi ayni sekilde hor kullanmadim.acaba onerdiginiz bir kulaklik var midir ses kalitesi olarak zirconun asagisinda kalmayacak

MEMT X5, bass, mid, tiz, ayrıntı sunma yeteneği ve malzeme açısından Rock Zircon' dan daha başarılı bir kulaklık...
    https://forum.donanimhaber.com/memt-x5-inceleme-cin-den-bir-muhtesem-kulak-ici-daha-cok-keyifli-bas-eksiksiz-mid-tiz--127085208

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baraka77 -- 24 Temmuz 2017; 9:25:46 >

• Ofsaytıbozanstoper kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anda araştırıyorum, bu aralar zamanım oldukça fazla yerli-yabancı sitelerden yorumlara da bakıyorum. Benim bütçem 60-100 arası, 2-3 gün içinde karar verdiğimde size öneririm birkaç model (unutursam özel mesaj atarsınız).
  • Rap-Rnb performansı nasıl bu kulaklığın, kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • Kulaklık Türkiye de GittiGidiyor da 60 TL ye ücretsiz kargo olarak satılıyor . Sanırım bende alicagım ininal kampanyası varken.

• Rock zirkon mu iyidir yoksa xiaomi capsul mü?

• Kulaklık 2 gündür elimde . Önceden Sony MDR ex 15 kullandım 2.5 sene . Rock zircon bana değişik geldi Sony den sonra . Ses daha yüksek kesinlikle , son seste dinleyemiyorum.Ses sanki daha geriden geliyor gibiydi ilk başta sonra alıştım normal gelmeye başladı. Bass konusunda Sony ile aynı olduğunu düşünüyorum abartılacak birşey yok . Sesin netliği ve canlılığı güzel .Fly me to the moon gibi jazz parçası dinleyince enstrümanları ayrı ayrı net duymak zevk verici . Kulağıma göre en küçük uçları kullanıyorum ve gerçekten dışarıdan gelen sesi kesiyor . Yolda yürürken veya otobüste iken oldukça azaltıyor sesi.

Kablosunun örgülü kumaş olmasını beğenmedim . Biliyorum ki o örgü açılacak ip çıkacak falan . Plastik olması daha iyi olurmuş . Ayrıca L tipine benzer bir ucu var ama değişik benim için onuda beğenmedim . Telefonu cebime atıyorum her zaman bu yüzden uç bukuluyor yukari doğru , umarım bir sorun olmaz .

Edit: Mikrofondaki tuşu bulmak zor sürekli yokluyorsun elinle , daha belirgin olsaymış keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suppose27now -- 2 Kasım 2017; 14:3:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Suppose27now

Kulaklık 2 gündür elimde . Önceden Sony MDR ex 15 kullandım 2.5 sene . Rock zircon bana değişik geldi Sony den sonra . Ses daha yüksek kesinlikle , son seste dinleyemiyorum.Ses sanki daha geriden geliyor gibiydi ilk başta sonra alıştım normal gelmeye başladı. Bass konusunda Sony ile aynı olduğunu düşünüyorum abartılacak birşey yok . Sesin netliği ve canlılığı güzel .Fly me to the moon gibi jazz parçası dinleyince enstrümanları ayrı ayrı net duymak zevk verici . Kulağıma göre en küçük uçları kullanıyorum ve gerçekten dışarıdan gelen sesi kesiyor . Yolda yürürken veya otobüste iken oldukça azaltıyor sesi.

Kablosunun örgülü kumaş olmasını beğenmedim . Biliyorum ki o örgü açılacak ip çıkacak falan . Plastik olması daha iyi olurmuş . Ayrıca L tipine benzer bir ucu var ama değişik benim için onuda beğenmedim . Telefonu cebime atıyorum her zaman bu yüzden uç bukuluyor yukari doğru , umarım bir sorun olmaz .

Edit: Mikrofondaki tuşu bulmak zor sürekli yokluyorsun elinle , daha belirgin olsaymış keşke

Hocam ben de rock zircon almayı düşünüyorum bir sorum olacak size. Ben kulaklığı daha çok seyahat esnasında kullanıyorum. Sessiz bir ortamda kulaklığın sesini açtığımız zaman yanımızdaki kişiyi rahatsız edecek kadar dışarıya ses veriyor mu ?

• _Türkolog_ kullanıcısına yanıt
    Hocam son ses dinlerseniz dışarıya biraz iletir sesi . Ama son ses çok yüksek oluyor ses seviyesi yani ortalara yakın optimal düzey.

Fiyat / Performans: Rock Zircon İnceleme

Şu resimdeki gibi .

Az önce kulaklığı kulağımdan çıkardım . Sessiz , kendi odamdayım. Ellerimle kulaklığın ucunu kapattım ve optimal düzeyde duyulmuyor gibi . Yani bence dert etmeyin .

• Bir şey daha sorayım sizi bulmuşken hocam. Ben 4 sene sony mdr-ex15lp kullandım ve hem kulağa rahat oturması hem de ses olarak memnundum ancak sağ tarafından az ses gelmeye başladı. 4 sene sonunda bu oldukça normal tabi. Sonra sennheiser cx300 ii precision aldım 150 liraya. Ses olarak iyiydi fakat malzeme kalitesi bakımından 150 lira etmeyeceğini düşündüm ve iade ettim. Şu an rock zircon ve Kz-zs3 arasında kaldım. Genellikle Türkü, özgün müzik dinleyen birisiyim sizce tercihim nasıl olmalı ? Rock zircon bass yönünden biraz rahatsız ediyor tarzı yorumlar gördüm. O yüzden şüpheliyim. Hepsiburada da var ama keyfi nedenlerden ötürü iade almıyoruz dediler.

• _Türkolog_ kullanıcısına yanıt
    Hocam bass müzik dinleyicisi değilseniz size önerim "dzat df 10" . Bu forumda konuları açıldı bu kulaklıkla ilgili .www.kulaklik.web.tr/dzat-df-10-incelemesi/ , buradan bakabilirsiniz bu kulaklığa. Belki biliyorsunuzdur bu sitenin sahibi donanım haberdeki kulaklık bölümünün admini idi .Ve bu kulaklığın konusu burda da var . F/p kulaklıklarda eğer bass ise rock zircon onun dışında dzat df 10 tavsiye ediliyor . Onun dışında Kz- sz3 kulaklığının incelemesi var yine sitede ama o kulaklık hakkında pek bir bilgim yok f/p kulaklığı olması dışında, birde rock zircon ve dzat 10 ile karşılaştırılmıştı sanırım bu kulaklık ve 3. Cü olmuştu .

Rock zirconun bass ı abartılacak kadar değil bence . Eğer bass lı müzik dinlemezseniz zaten bass hissetmezsiniz.

Son olarak rock zircon u ben GittiGidiyor dan almıştım . O ara ininal kampanyası vardı Gittigidiyor'da,50 TL üzere alışverişe 15 TL geri ödeme diye . 60 TL ye aldım 45 TL ye geldi yani .

• Sony mdr ex250ap kulaklığa göre nasıldır bu kulaklık arkadaşlar

• Ürünü aldım kargodan geldi test ettim almayın aldırmayın bir kere kulağa oturmuyor tizler aşırı patlıyor son seste s ş z seslerini kastediyorum Dolby var telefonda onun ile zar zor dengeledim bu arada ses seviyesi son seste dahi bana yeterli gelmedi ben beğenmedim açıkçası

• Daha once yillardir Creative EP 630 kullaniyordum kizim kulakligimi hasat edene kadar.Ben de N11 saticisi Semers ten aldim bu kulakligi. Kulakligin sesi yuksek, basslar gercekten cok fazla. Viper gibi program kullanmak zorunlu. Bu sekilde kaliteli ses elde edebilirsiniz. Ayrica kulaklikta orta boy kulaklik plastigi kullanirken bununkini kullanamadim buyuk geldi. Elimdeki EP 630 plastigini kullaniyorum. Acikcasi bozulsa gene alir miyim sanirim baska kulaklk denerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytıbozanstoper

quote:

9. Ayda benimkinin de teki gitti

• Eser. kullanıcısına yanıt
    Kz zs5 aldim gayet memnunum tavsiye ederim

• Ofsaytıbozanstoper kullanıcısına yanıt
    O da 130 lira fazla geldi biraz yoksa düşünmem alırım zs5 i yorumlar heycan uyandırıcı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane rock zircon aldim biri 1 haftada teki gitti digeride hor kulanmama ragmen jak ile kablonun birlestigi yerden icten kesildi.ses kalitesi guzel ama 6 au atarsa op de anlina koy

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWindows

Ürünü aldım kargodan geldi test ettim almayın aldırmayın bir kere kulağa oturmuyor tizler aşırı patlıyor son seste s ş z seslerini kastediyorum Dolby var telefonda onun ile zar zor dengeledim bu arada ses seviyesi son seste dahi bana yeterli gelmedi ben beğenmedim açıkçası

Hocam zirconı her konuda eleştirin eyvallah ama ses nasıl az geldi ya bence bi sorun var orda ben son sese telefondan ses alırken bile tahammül edemiyordum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eser. -- 11 Ocak 2018; 22:43:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yoruara bakarak aldim 3.gununde kulakligin disindaki altin sarisi olan metal düştü. Malzeme kalitesi vasat.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.