Şimdi Ara

Firefox Nightly

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bayadır Nightly kullanıyordum. Bugün imgesinin ninjaya dönüştüğünü gördüm. Firefox'un sayfasına girdiğimde gelecek sürümlerle ilgili olarak Aurora ve Beta var, Nightly yok.

Nightly kalktı mı acaba?

• 2smoke nightly kullanıyor musun?
  • Şuan Aurora kullanmakdayım bir kaç sorun yaşadıgım için Nightly kaldırdım senin sözün üzerine bu simgesinin nasıl birşeye dönüştügünü görmek için yüklüyorum tekrar =)

Dipnot: Her hangi bir sıkıntı yok suan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahLimm -- 19 Ekim 2011; 14:24:35 >
  • Klasik firefox, aurora ve nightly imgelerinin olduğu yerde maskeli bir ninja var. Ne bu ya? Bu sabah farkettim...

Firefox Nightly
  • Bu kullanmış oldugunuz temayla alakalı olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LORDTEK

2smoke nightly kullanıyor musun?

Ben MAC te kullanıyorum Nightly, Windows ta Aurora, Linuxta normal stabil sürümü kullanıyorum. Bir sıkıntı yok.

Yanlız verdiğin resim çok ilginç, acaba yüklediğin birşey mi sebep oluyor.

Birde senin tablar neden chrome gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 19 Ekim 2011; 15:40:54 >
  • Normal sürümden farkları neler.
  • Daha hızlı güncellemeler geliyor diyebilirim
  • ve 64 bit desteği var. İlk yenilikler buna geliyor. Nightly harika birşey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LORDTEK

ve 64 bit desteği var. İlk yenilikler buna geliyor. Nightly harika birşey :)

Ben bazı sorunlar yaşadıgım için suan Aurora kullanıyorum şaun sayfada @byadmin profilindeki gif bayrak oynuyormu ? Nightly'de
  • Bende oynuyor OS X de. Windowsta bilmiyorum.
  • ben de 2smoke arkadaşın aşağıdaki konuda vermiş olduğu ayarlarla nightly kullanıyorum birkaç gündür.

http://forum.donanimhaber.com/m_53183389/tm.htm

çok memnunum, kendisine teşekkür ederim.

şöyle birşey sorayım; ilk açılışta biraz bekliyor sanki ayarları yapıp öyle açılıyor gibi bir durum var...normal midir sizde de böyle mi acaba?
  • Diskin hızına bağlı olarak 1-2 saniye beklemesi normal tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Diskin hızına bağlı olarak 1-2 saniye beklemesi normal tabi.

diskin hızına bağlı 1-2 sn'lik gecikmeden ziyade yaklaşık 8-10 sn'lik bir bekleme süreci...
  • Beyler setup'ı çalıştırıyorum, admin onayı istiyor user name ve pass giriyorum ardından işliyor ancak browserda bir değişiklik olduğu yok. Nedir bunun olayı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.