Şimdi Ara

@@Firefox da Açılış Sayfasını Birden Fazla Yapın.(Resimli Anlatım)@@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
83
Cevap
0
Favori
8.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 47
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 27
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 gün 19 saat 57 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 143
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 47
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • chingachgook (27 mesaj) jaguar19 (8 mesaj) speedman (2 mesaj) John Locke (2 mesaj) hasan_hzl (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> @@Firefox da Açılış Sayfasını Birden Fazla Yapın.(Resimli Anlatım)@@
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2874 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Firefox giriş sayfanızı özelleştirerek birden fazla web siteyi tarayıcınızda açmanız mümkün.Belirlediğiniz sayfalar yeni sekmelerde açılıyor.Yapmanız gereken tek şey istediğiniz adresleri girip aralarına | sembolunu koymak.

Öncelikle ARAÇLAR---SEÇENEKLER kısmından ANA konumuna geliyoruz.KONUM kısmına istediğimiz adresleri aralarına | sembolu koyarak yazıyoruz.Aşağıda olduğu gibi...

Yorumlarınızı eksik etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chingachgook -- 14 Aralık 2008; 13:15:03 >

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    vov güzel paylaşım tşekkürler . Ana sayfam google ve Dh oldu .
    |
    |
    |
    |
    İşime yaradı sağol
    |
    |
    Been around the world twice.Talked to everyone once.Seen two whales ****, been to three world fairs.And I met an old man in Thailand with a wooden ****.Pushed more peeter, more sweeter and more completer than any other peter pusher around.I'm a hard bodied, hairy chested, rootin' tootin' shootin', parachutin' demolition double cap crimpin' frogman.There ain't nothin' I can't do. No sky too high, no sea too rough, no muff too tough. Been a lot of lessons in my life.Never shoot a large caliber man with a small caliber bullet. Drove all kinds of trucks.2by's, 4by's , 6by's and those big **** that go 'Shhh Shhh' and bend in the middle.Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.I'm a lover, I'm a fighter, I'm a UDT Navy SEAL diver. I'll wine, dine, intertwine, and sneak out the back door when the refueling is done.So if you're feeling froggy, then you better jump, because this frogman's been there, done that and is going back for more.
    Cheers boys.
  • Yarbay
    2874 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: .MstF.

vov güzel paylaşım tşekkürler . Ana sayfam google ve Dh oldu .

Güle güle kullanın.
    |
    |
    |
    |
    Geri sayım sen doğduğunda başladı! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin ölümden! Bil ki (7) düvele sultan dahi olsan yerin (6) mekan olacak sana. En fazla (5) metre kumaş götürebileceksin! Kapatacaksın (4) açsan da gözlerini! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiğinde (1) gün öleceksin! İşte, o an her şey (0) dan başlayacak.
  • Yüzbaşı
    426 Mesaj
    Teşekkürler.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Geri sayım sen doğduğunda başladı! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin ölümden! Bil ki (7) düvele sultan dahi olsan yerin (6) mekan olacak sana. En fazla (5) metre kumaş götürebileceksin! Kapatacaksın (4) açsan da gözlerini! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiğinde (1) gün öleceksin! İşte, o an her şey (0) dan başlayacak.
  • Binbaşı
    1490 Mesaj
    @chingachgook
    teşekürler güzel bilgi.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: grrdn

Teşekkürler

Rica ederim.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1644 Mesaj
    ilginç. teşekkürler
    |
    |
    arkadaşlar peki bu adres çubuğunda yıldızlı linkleri silemedim ben...onları nasıl silicem.mozilla 3 ü yükledim de.burda adres çubuğunda ziyaret edilen sayfaları hafızada tutuyo.özel verileri temizle dediğimde gitmesi lazımdı.fakat başında yıldız ikonu bulunan hiç bir safya gitmedi..onları nasıl silerim. bilen var mı aranızda???
    |
    |
    |
    |
    |
    |
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bitcoin
SEO
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.