Şimdi Ara

Finansbank kredi kartları ile Aralik Ayı 100 e 10 Para puan (akaryakıt market hariç) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
6
Favori
2.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhunn

Ya bana kazandınız mesajı geldi fakat cep şubede kartlarda puan 2şer tl halen, nasıl yatacak bu puanlar?

çıkış yapıp tekrar bakın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uçak bileti alımına katlı olarak kullanılabiliyormu acaba. Açıklamada aksi yönde bi ibare yok inşallah kullanılıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpersahin

uçak bileti alımına katlı olarak kullanılabiliyormu acaba. Açıklamada aksi yönde bi ibare yok inşallah kullanılıyordur.

kampanyalardan kazanılan puanlar uçak biletlerinde katlı kullanılamaz diye finansbak kendi sitesinde yazıyor zaten.

her kampanya da ayrı ayrı belirtmesine gerek yok.

• benim fix var ücretsiz ama bana da gelmiş mesaj.

eticarette geçer mi

ininale yüklesek oluyor mu migrostan?

• cardfinans fix kart veya maximum kampanyası için, bim şok gibi yerlerdeen hediye kart alsak oluyr mu? bimde hediye kart var. cardfinans 100e 10 veriyor, mximum da 2. 100den sonra 10 veriyor. harcamadan yapmanın yolu yok mu
  • Beyler finansbank ın 500 tl üstü harcamaya tek alışverıste 100 chip para yüklediği bir kampan var mı?

• N11 den bebek maması aldım kampanyaya dahil oldu :) kampanyaya katıldığımı bile unutmuştum kısıtlı sektör olunca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bsrkycn B kullanıcısına yanıt
    ne kadarlık alışveriş yapmıştınız GG'den hocam ? Kategori nedir ?Elektronik alacağım bende acaba yatar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost_41

ne kadarlık alışveriş yapmıştınız GG'den hocam ? Kategori nedir ?Elektronik alacağım bende acaba yatar mı ?

139,90 tl idi 2 parça ürün 1 siparişte almıştım

Mail adresi vererek ürünün faturasını istediler ben ayrı ayrı fatura olduğu için yollamadım mail

• bsrkycn B kullanıcısına yanıt
    Hocam gittigidiyordan alışveriş yapmadan önce mi katılmıştınız kampanyaya?
    Kim istedi faturasını?
    Ben de dün giyim alışverişi yaptım kampanyadan habersiz, kampanyayı şimdi görüp katıldım. Ben de atayım fişi bana da yüklerler mi acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çilekli_limonata

Hocam gittigidiyordan alışveriş yapmadan önce mi katılmıştınız kampanyaya?
    Kim istedi faturasını?
    Ben de dün giyim alışverişi yaptım kampanyadan habersiz, kampanyayı şimdi görüp katıldım. Ben de atayım fişi bana da yüklerler mi acaba :)

Yok ben kampanyaya katılmıştım

Daha önceden puan da yüklendi

• üye işyeri pos şartı var mı?
  • Market olmaz migros vs işe yaramaz yani bu kampanyada

• Baba kaçar

Finansbank kredi kartları ile Aralik Ayı 100 e 10 Para puan (akaryakıt market hariç)

• Sanal kartla alışveriş yapanlara, diğer bankaların aksine, kazanılan puan asıl karta değil sanal karta yükleniyor. Bu şekilde alışveriş yapanlar sanal kart bilgilerini kontrol etsin.
  • Arkadaşlar kuyum alışverişi yapan varmı altungold dan oluyor yazıldı ama bende yapacağım başka alternatif varmı ? Ben gittigidiyordan yaptım gelmedi puan sakın yapmayın.
  • bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    ben gitti gidiyordan yaptım altın aldım ama olmadı hocam
  • cacagri kullanıcısına yanıt
    Altungold Geliyor.
  • Bu yatan puanları internet sitesi üzerinden göremiyor muyuz..Baktım o kadar bulamadım..
  • N11 den 200 liralık alışveriş yaptım anında puan yüklendi ama yarım saat sonra yaptığım 140 liralık alışverişin puanı yüklenmedi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.