Şimdi Ara

finansbank kart iptal istegine 50 tl parapuan (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
27
Favori
41.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haberdar eden emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. 2 kartım için 50 + 50 TL parapuan tanımladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yk2548

komple beyaz eşyamı mobilya grubunu falan evleneceğim zaman bu kart ile aldım. 29.000 tl civarı 12 taksıt aylık 2400-2500 tl civarı ödeme yapıyordum.

daha geçen ay ing bank bonus kart vardı platinum kart aynısını yaptılar borcum var diye kart ücretini iptal etmediler ama kartı iptal ettiler kalan borcu taksit taksit ödüyorum.

kartı iptal etmişken kalan borcunuzu nasıl taksit taksit ödüyorsunuz

zaten herhangi bir bankanın kredi kartını iptal etmek için bütün borçlarınızı birden ödemeniz gerekmiyor mu?

soruyu şöyle de sorabilirim, örneğin ödenmemiş 10 taksidi olan biri hiç para vermeden kartını iptal edebilir mi, edebilirse ödemediği bu 10 taksidi sonradan şubeye gidip mi yatıracak?

e o zaman kart iptali ne anlama geliyor, kart iptali = kartı kapatmak değil mi, kapalı bir kartın nasıl borcu olur, borcu olan bir kart nasıl kapatılır yada iptal edilir

• Bana direk iptal işlemi yapıyordu hiç puan felan demedi sonradan dedim neyse şimdilik kalsın! Siz hangi yolla başvurdunuz arkadaşlar ben sitelerinde forum doldurdum

17:03 itibari ile mh aradım avantajlı gelmiyor dedim. Hemen 50 tl yüklüyelim dediler bende tamam dedim :) Haber veren arkadaşdan allah razı olusn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mathematician0 -- 28 Ocak 2014; 17:04:05 >
  • ben aradım size tanımlı bir kampanya yok deiler ben de tamam dedim sonra gene arasam mı
  • Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    Kampanyayı filan boşverin hocam kart işlemlerinden kart iptal menüsünden müşteri hizmetlerine bağlanın bayağı bir ısrar ediyorlar.
  • hc_tr kullanıcısına yanıt
    valla bana ısrar etmediler
  • Banada 2 kartım için 50+50 lira tanımladılar.
    Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

Fix, go ve go angry kart sahibiyim. go nun 650 tl kadar taksitli borcu da vardı. Onu üyelik aidatı aldığı için kapatmak istediğimi söyledim. Onlarda 25 tl ekstreye iade yansıtmayı teklif ettiler. 50 tl alamadık ama olsun 25 de iyidir.

Fix kart için aradım az önce. Bu sefer puandan açtım konuyu. Hemen teklifi yaptılar. 50 tl puan verdiler.
  • Bende vakti zamanında üniversite öğrencileri için Go kartını kullanıyodum bi baktım yıllık kart aidatı kesmişler aradım müşteri hizmetlerini dedim böyle böylle ben ödemek istemiyorum iptal ettirelim diyemedim borç çoktu o ara cahillik işte biraz kararsız davranınca banka için kolay lokma olmuştum.
    Neyse bunun üzerine gittim tüketici mahkemesine şikayette bulundum yıllık kart aidatını iade ettiler üstüne kartımı iptal ettiler taksitlerim falan vardı tabi ekstreler gelmeye devam etti.
  • Bende aradım kapatmak istiyorum dedim.Aralık ayında kesilen kart aidatını geri ödeyelim kartınızı kapatmayın dediler.Amaa ekstra 50TL puan teklif etmediler
  • kafa çok karışmış :)

kartı kapattırdığınız zaman halihazırda eğer mevcut taksit ödemeleriniz varsa yine aynı şekilde aydan aya günü geldikçe yatırıyorsunuz. Finansbank hariç bu banka tamamını bir seferde istiyor..

kartı kullanıma kapattırdığınız zaman kartın taksitleri bitene kadar kart halen internet şubenizde gözükür ve yapılan işlemleri takip edersiniz.

kart borcu bittikten sonra kart numarası falan hepsi kaybolur internet şubesinde dahi gözükmez.

kartı zaten kart ücretini iptal etmedikleri için kapattırıyorsunuz tepki olarak ve son yansıtılan kart ücretini ödemeniz gerekiyor.

kart önce kullanıma kapatılır borcu biter kart sonra iptal edilir.

kartın borcu yoksa hemen kapatılır zaten borcu olmayan kartı kapattırmamanız için size ya puan teklif ederler yada kart ücretini iptal ederler.

yaklaşık 6-7 tane kart kapattırdım bu şekilde hepsi 5-7 yıllık kartlardı ve daha öncesinde hiçbirine kart ücreti ödememiştim.

kart ücreti alanı kapattırdım kart kalmadı. Akbank maaş müşterisi olduğum için kart ve hesap işletim ücreti almıyor.

yapıkredi ise daha önce kart ücreti aldı kartı kapattırdım 3 ay sonra iade yapalım kartı açalım dedi daha almayalım dediler öyle kullanıyorum.

cebimde tek kart kalana kadar marka banka cins gözetmeksizin hiçbirisine kart ücreti ödemeye niyetim yok.

• bana yüklemediler.
    sanırım tanımlı kişilere olay.
    az kalsın kapatıyolardı zor kurtardım kartı
  • 50tl.dE ben kazandim haber veren arkadasima tsk ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sana uzmanlık sorusu

5250 tl limitli bir kartın 1750 tl lik borcu var, kullanılabilir limitimiz 5250-1750 = 3500 tl gözüküyor, ayrıca bir de 12 ay taksitli 2 ay ertelemeli olacak şekilde alınmış ama bizim alışveriş yaptığımız yere başvurumuz sonucunda iptal edilmiş 1615 tl lik bir borcu daha vardı, biz bunu iptal ettirdik ve bu alışveriş taksitli olduğu için her ay taksit taksit kartımıza iade edileceği söylendi.

şimdi biz 1750 tl yi verip kartımızı iptal edebilir miyiz? (kapatabilir miyiz demiyorum, iptal edebilir miyiz ? )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1581 -- 28 Ocak 2014; 22:40:12 >
  • iptal ettireceğiniz kart nedir cardfinans mı? eğer cardfinans ise zaten sonradan ödemeye izin vermiyor iptal edin dediğiniz az kartın bütün borcunu ilk extrenizde ödemenizi istiyor bu uygulamaya çalıştığım hiçbir bankada rastlamadım. yok kartınız başka bankaya ait ise yine de iptal ettirebilirsiniz borcun tamamını önceden ödemiş olursunuz. kart limitiniz ve kullanılabilir limitiniz aynı olduğu zaman kart iptal edilir. borcun tamamını ödemiş olursunuz yalnız taksitler bitene kadar size hesap extresi gelmeye devam eder ama siz ödeme yapmazsınız bilgi amaçlı gönderilir yanlızca. iptal edilen taksitler ile alacak verecek eşit olduğu için yeniden extre düzenleneceğini zannetmiyorum ama yinede ilgili bankaya danışmak lazım.
  • 2dak56 saniye
    Fix kart hemen hemen hiç kullanmadığım halde direkt 50 tl yükleyelim dediler.
    Konuyu açan arkadaşımıza teşekkürler.
  • fix karttan 2 yıl önce bende almıştım aynı şekilde 50 tl şimdi yeniden denesem mi ki :)
  • 50 yi harcadım bile :) cidden yüklemişler. Diğer bankaları deneyen var mı ?
    Onları düşünüyorum.
    Teb bonus
    İş bankası maximum
    İng bank pegasus
    Ziraat maximum
    Mevcut..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

bana yüklemediler.
    sanırım tanımlı kişilere olay.
    az kalsın kapatıyolardı zor kurtardım kartı

Bundan bir kaç ay önce benim blöfümüde yememişlerdi, kart aidatı kesilsin bahane olmuş olur kapatın derim
  • hc_tr kullanıcısına yanıt
    Hiç biri vermez :)
    Bankaların karakteri var.
    Relax bankalar onlar :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.