Şimdi Ara

finansbank kart iptal istegine 50 tl parapuan (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
27
Favori
41.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz kartı hiç kullanmadık.
    Baktık atıl kapatalım dedik.
    Fazla gereksiz kapatıcaz yok illa kalın.
    50 tl parapuan verelim 6 ay açık kalsın dediler. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Paraf'ı deneyen var mı? Deneyeceğim korkuyorum parafgünlerini fix kullanıyorum her ay :)

Deneyin bakalım ne olacak? tamam iptal edeceğiz derlerse vazcaydım dersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Paraf'ı deneyen var mı? Deneyeceğim korkuyorum parafgünlerini fix kullanıyorum her ay :)

Deneyin bakalım ne olacak? tamam iptal edeceğiz derlerse vazcaydım dersin.

Sakın deneme. İptal ederse anında kart kapanıyor. İnternet şubeden kayboluyor gözükmüyor.Ayrıca kartı geri açtırmak istersen aynı kart numarası ile çıkmıyor yeniden farklı kart numarası ile basabiliyorlar. Halkbank'ın her tarafı sorun zaten. Bu yüzden şansını zorlama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 27 Ocak 2014; 21:43:08 >

• Müşteri Hizmetleri dediğin böyle olur ben internetimi kapatacam dedim bakın ne yaptilar
    http://youtu.be/HWwT_txtc4o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yildirimr kullanıcısına yanıt
    Halkbank demeyin kartı alana kadar ve aldıktan sonra sorunu bitmedi... :)
    Gördüğüm en kötü müşteri hizmetleri dicemde, müşteri hizmetleri var diyenin aklından zoru var derim zaten...
  • Walla Allah razı olsun konuyu açandan. Kaptık 50 tl yi:)

• maaş hesabından dolayı finansbank ile çalışmaya başladıktan sonra her gün Fix Card için arıyorlardı.İstemem dedikçe daha çok aramaya başladılar ve en sonunda 60 tl hediye yükleme karşılığında kartı bana zorla verdiler.(yıllık aidat olmayacakmış)
    şimdi de ben mi arasam acaba?
  • Banada verdiler geçen sene tonlamadım kapatın dedim istemiyorum.

Piyasada iyi kart ama müşteri hizmetleri berbat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler kapttım bende
  • direk arayıp "kartı kapatmamam için kaç lira verirsiniz?" diyeceğim, evet yapacağım bunu yani inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halkbank'ı görsen private bankacılık hizmeti alıyoruz zannedersin. Kartı almak için atılan taklalar, dokunan mekikleri geçtim. Daha önce Paraf Gold'u iptal ettiğim için biliyorum. Maille ekstre gelmiyor, kart kapanınca internet şubede gözükmüyor. Hesap ekstresi kesilince anlık ekstrede gözükmüyor. Telefona borç sms i gelmiyor. Ama gününü geçirdin diye faizi kitlemeyi biliyorlar. Baktım taksit var, erkenden kuruşu kuruşuna bütün borcuma eft yaptım. Yoksa bu becerikli banka ile başka şekilde uğraşılmaz.
  • yildirimr kullanıcısına yanıt
    Nisanda Halkbank 100 teklif etselerde yokum dicem.
    Kaç kez bankaya gittiğimi hatırlamıyorum.
    Yok anne kızlık soy adı yok adres teyidi yok dosya takibi...
    YOKUM kelimesi ilk kez bu kadar anlamlı ve güzel olcak...
  • PARAF DİREK KAPATIYORMU ARKADASLAR PARAF PARA FELAN TEKLIF EDİYORMU ? BİLEN VARMI
  • kardeşim nasıl bağlanıyorsunuz bu MH ye ???
    yarım saattir mh tuş kombinasyonları arasında dönüyorum,,birisi müşteri temsilcisine nasıl bağlandığını söylerse bu eziyetten kurtulabilirim.
  • Bu kart ücreti iadesi hemen yansıyor mu hareketlere? Bende görünmüyor da hala
  • 50 TL parapuan bir kampanya imiş bende az önce yararlandım.

Mesai saati problemi yok.
  • 50 de ben kaptim

• Maximum kart için deneyen ? Ona göre arayacagım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzsultanselimhan

Müşteri Hizmetleri dediğin böyle olur ben internetimi kapatacam dedim bakın ne yaptilar
    http://youtu.be/HWwT_txtc4o

• Benim gördüğüm, cardfinans ın bonustan çok daha fazla artısı var. Bonus kadar dandik bir kart yok zaten. Ne kampanyası var doğru düzgün. ne puanı var hiçbir şey yok. Kart limitinden dolayı yaza kadar tutacağım yoksa ya world kart ya da cardfinans alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.