Şimdi Ara

finansbank kart iptal istegine 50 tl parapuan (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
27
Favori
41.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu açan kişi sayesinde 50 bi karttan 50 diğer karttan 65 de kart aidatı iade ettiler. 2 arkadaşada birine 100 diğerine 50 aldırdım.Herkese çok teşekkürler
  • Yanlış yapmışın, hemde çok yanlış :)
    Kapatınca yeniden arıyorlar daha fazlasını teklif ediyorlar :)

Yada yarın arayıp başka müşteri hizmetiyle konuşcani yeniden deneyince oluyor...
    2-3 aramada alan var.
    Müşteri temsilcisinden temsilcisine değişiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

maaş hesabından dolayı finansbank ile çalışmaya başladıktan sonra her gün Fix Card için arıyorlardı.İstemem dedikçe daha çok aramaya başladılar ve en sonunda 60 tl hediye yükleme karşılığında kartı bana zorla verdiler.(yıllık aidat olmayacakmış)
    şimdi de ben mi arasam acaba?

aradım,
    60 tl verdik zaten,ekranda yazıyor dediler
  • bu aldığımız puanı nerede kullanabiliyoruz? makul bi yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohannis

Biz de anca kredi kartı aidatını geri almaya uğraşalım

Kenara atmalık bir tane Finansbank kartı almanın zamanı gelmiş anlaşılan.

Çok güldüm piyasa oluşuyor yok böyle bişey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    Olaya TEB ile başladım direk onaylıyor musunuz dedi :D Yüzümün zoruyla kapatmamam için ısrar etmeyecek misiniz filan dedim sonradan onaylamadım
    TEB i denemeyin sakın :D Şevkim kırıldıgından diğerlerini arayamadım bile
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlara şu bilgiyi verir misiniz;

Kredi kartı iptali için dilekçe yazarken hem kredi kartı hem de finansbank'tan müşteri kaydımın tamamen iptalini istiyorum..vb bir yazı yazmak önemli. Kafalarına göre kart çıkarıp tekrar gönderiyorlar, sözleşmede bulunan bir madde varmış imza atarken bunu da kabul ediyormuşsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hc_tr

Olaya TEB ile başladım direk onaylıyor musunuz dedi :D Yüzümün zoruyla kapatmamam için ısrar etmeyecek misiniz filan dedim sonradan onaylamadım
    TEB i denemeyin sakın :D Şevkim kırıldıgından diğerlerini arayamadım bile

:D

• konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Bende kaptım 50 tl yi
  • ARKADAŞLAR ;

bu yüklenen puanların bir kullanma süresi yok değilmi..beklerken geri almasınlar..))
  • 3 dakikada aldım. çok teşekkürler. kart iptali bölümüne girin, kartımı kullanmak istemiyorum deyin, direk soruyorlar 50tl parapuan yükleyelim mi diye.

50000 para puan görünüyor şuan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Arkadaşlara şu bilgiyi verir misiniz;

Kredi kartı iptali için dilekçe yazarken hem kredi kartı hem de finansbank'tan müşteri kaydımın tamamen iptalini istiyorum..vb bir yazı yazmak önemli. Kafalarına göre kart çıkarıp tekrar gönderiyorlar, sözleşmede bulunan bir madde varmış imza atarken bunu da kabul ediyormuşsunuz.

KREDİ KARTINDAN tamamen kurtulmak isteyenler arkadaşı dikkate alsın.
    Müşteri kaydımın silinmesinide istiyorum desin...
  • Şimdi arayıp 500 Liralık go kartımı iptal ettireceğimi kampanya vs vermediklerini söyledim. Hiç parapuan kullanamadım o kadar ödeme yaptım dedim. Tamam 50 Lira yüklüyorum 6 ay iptal etmeyin dediler okey dedim..
  • Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.Harcayan oldu mu acaba 50 tl degerınde mı yoksa 50 parapuan mu oraya dıkkat etmedım pek.Malum bır para puan 0.1 kurusa mı ne denk gelıyomus:)gereksız alısverıs yapıp kasada bakakalmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert06_40 -- 29 Ocak 2014; 18:06:35 >
  • vay adi banka. eylül 2013te kesilen aidatı geri istedim.iade etmediler.bende tüketici mahkemesine verdim.kazanınca kartı iptal ettiler.şimdide beleşten para dağıtıyorlar
  • fix kartım için 50 lira da ben kaptım.

8 taksitli olmak üzere 600 lira borcum vardı kartımda.

konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maktoyu -- 29 Ocak 2014; 20:49:37 >
  • Bende teb de denedim yemedi namussuzlar
    Teb den alabilen varsa taktik versin

• 50 tl kaptık...ayrıca 3 otomatik fatura içinde 45 tl veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

arkadaslar fix kartim var.simdi bu bankayi arasam kapatmak istiyorum dersem 50 tl mi veriyorlar?lutfen sizden bilgi bekliyorum.ya blorfu yeyim tamam kapatalım derse?nasıl bir yol izlemeliyim?

Telefonu kapat bağlantı kesildi ayağına
  • Cok tesekkurler , bende an itibariyle 50 tl yi kaptım
    Bu arada kartım GO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virusneo -- 30 Ocak 2014; 0:04:58 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.