Şimdi Ara

finansbank kart iptal istegine 50 tl parapuan (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
27
Favori
41.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seviyorum FİNO"yu gece gece 50tl + 15tl oto öde.tal. 65tl kaptım. faturalar 3 taksit puanlar gani daha ne ossun..
  • Herkeze günaydın..

Ben 10 Senedir aynı numarayı Garanti bankasında ve
    yaklaşık 6 senedir de Finansbank da uyguluyorum

Garanti bankası önce tamam iptal edelim diyor seni deniyor sonrada yalandan iptal ediyorum onaylıyormusunuz diyor bende evet diyorum onlarda tamam iptal ettik ama kırıp atmayın arkadaşlar sizi arayacak diyorlar ve iki güne arayıp puan veriyorlar ve kartı geri açıyorlar :D

Finansbank Fix kart için de altı ayda bir arayıp 60 TL alıyorum telefonumun takviminde de kurulu beni uyarıyor bende arayıp puanlarımı alıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

bildiğim kadarını yazayım kapanan borçlu kart biliyorum , kalan taksitleri şubeye giderek yatırıyorsunuz, kartın iptal olması borçlarında iptal olacağı anlamına gelmiyor sadece alışverişe kapanıyor kart faiz işlemeye ve kalan borşlar için ekstre gelmeye devam ediyor, ama bence de tek seferde istememeleri lazım işi yokuşa sürmeye çalışıyorlar sonradan belki vazgeçer diye ama şu kesinlikle doğru ki devletin finansbank a el atması lazım tamamen kafasına göre kurallar oluşturup uyguluyor, bizden de geçmiş kart aidatlarını isteyince eskiden verdiğimiz parapuanları ödersiniz o zaman diye cevap aldık, sen onları üye işyerinden kesmedin mi ? şimdi neyine geri istiyorsun ? :)

bana kızacaksınız belki ama keşke borçların hepsini verince kart tamamen kapansa.

şimdi iptal ettiğim ve ödemek zorunda olmadığım 2 ay ertelemeli bir alışverişin borcu hariç, diğer borçlarımın hepsini tek seferde vermiş olmama rağmen, bu iptal ettiğim alışverişe ait borç martda ekstreme yansıyacak

yani şu anda kullanılabilir limit = kart limiti olmasına rağmen borçlu olacağım..

• fix carda bende yaptım oldu. konuyu açana çok ama çoookk teşekkürler :)
  • konuyu açtıgın icin teşekkürler, de keşke erken görseydim :) bende iptali için aradım.. 30 tl parapuan verdiler, şimdi 6 ay beklemek lazım :)
  • Ya arkadaşlar ben 6 oldu arıyorum ama vermiyorlar. Ortalama 1000 tl ödemem var.tamam kapatalım diyorlar hemen. Ne yapmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler bende kaptım
  • TEŞEKKÜRLERRR :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trustuer

Ya arkadaşlar ben 6 oldu arıyorum ama vermiyorlar. Ortalama 1000 tl ödemem var.tamam kapatalım diyorlar hemen. Ne yapmak lazım

tamam kapatın diyeceksin, 3 gün sonra arayıp "ama niye kapatıyosunuz siz bizim değerli müşterimizsiniz fln diyecekler ve puanı verecekler" merak etmeyin en fazla 3 gün kartı kullanamazsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

bildiğim kadarını yazayım kapanan borçlu kart biliyorum , kalan taksitleri şubeye giderek yatırıyorsunuz, kartın iptal olması borçlarında iptal olacağı anlamına gelmiyor sadece alışverişe kapanıyor kart faiz işlemeye ve kalan borşlar için ekstre gelmeye devam ediyor, ama bence de tek seferde istememeleri lazım işi yokuşa sürmeye çalışıyorlar sonradan belki vazgeçer diye ama şu kesinlikle doğru ki devletin finansbank a el atması lazım tamamen kafasına göre kurallar oluşturup uyguluyor, bizden de geçmiş kart aidatlarını isteyince eskiden verdiğimiz parapuanları ödersiniz o zaman diye cevap aldık, sen onları üye işyerinden kesmedin mi ? şimdi neyine geri istiyorsun ? :)

bana kızacaksınız belki ama keşke borçların hepsini verince kart tamamen kapansa.

şimdi iptal ettiğim ve ödemek zorunda olmadığım 2 ay ertelemeli bir alışverişin borcu hariç, diğer borçlarımın hepsini tek seferde vermiş olmama rağmen, bu iptal ettiğim alışverişe ait borç martda ekstreme yansıyacak

yani şu anda kullanılabilir limit = kart limiti olmasına rağmen borçlu olacağım..

tam tersi,,,
    alacaklı olacaksınız, ekstre gelmeye devam edecek ve - bakiye (negatif risk) ile gelecek.

• Bugün ben de aradım direk kapatmaya geçti ben de vazgeçtim, çünkü içinde fatura tahahutlerim vardı. Riske edemedim...
  • quote:

Ya arkadaşlar ben 6 oldu arıyorum ama vermiyorlar. Ortalama 1000 tl ödemem var.tamam kapatalım diyorlar hemen. Ne yapmak lazım

müşteri hizmetleri kaç kere hangi konuyla ilgili aradıgınızı görebiliyor sizin niyetiniz desifre olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

quote:

tamam kapatın diyeceksin, 3 gün sonra arayıp "ama niye kapatıyosunuz siz bizim değerli müşterimizsiniz fln diyecekler ve puanı verecekler" merak etmeyin en fazla 3 gün kartı kullanamazsınız...

bizim kart kapatılalı 5 gün oldu sanırım ama arayan soran yok :)
  • Sizin de ortalama 1000 tl ekstreniz oluyor mu? Oluyorsa ararlar.

• Ben daha önce kart ücreti yuzunden kapattırmak istemiştim ücreti iade ettiler 8 ay geçti, aradım bu sefer de 6 ay daha kapatmama karşılığı 49 tl hesaba para yatırdılar, ben kapatmaya çalışıyorum onlar kapattırmamak için direniyor, haber verene teşekkür..
  • go sahibiyim, ben de az önce aradım "ekstrelerinizi düzenli ödeyen iyi bir müşterimizisiniz kartınızı kapatmanızı istemeyiz....eeeee, kem, küm, yağ, bal....size özel tanımlanmış bir kampanyamız var, 50.000 parapuan verelim alışverişlerinizde kullanın..." dedi verdi 50 liraya gelene kadar beni bayağı bir yağladı balladı belki böye vazgeçirebilirim diye düşündü herhalde. bu arada yanlış anlamadıysam bu parapuanların son kullanma tarihi 31 Mart arkadaşlar. konuyu açandan Allah razı olsun hiç olmazsa iki senelik aidat parasını kurtardık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HünkarBeğendi -- 31 Ocak 2014; 15:35:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün GARANTİ BONUS ta aynı işlemi yaptım. 50 TL bonusu kaptım :D 1 yıl kapatmama şartı var. 15 20 gün içinde bonus hesabıma yatıcak. 1 ay geçerlilik süresi var.

bilgilerinize.
  • bu nasıl bir müşteri hizmetleri 7/24 değil ?
  • Esnafim arkadaslarima 50 tl bonus yuklemissiniz bana da yuklemezseniz kapatirim dedim hemen yuklediler :)

• Saat kaç gibi aradın şu kapalı ?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.