Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ermac20 , Wanker , Can851 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
15.462
Cevap
516
Favori
1.840.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredi kartı teslimi ne kadar sürüyor? Geçen hafta teslime çıktı diye mesaj geldi hala ne arayan var ne mesaj?
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Ama R10' da bir arkadaş var 5 TL karşılığından Sanal Kart sahibi olmayı öğretiyor.

https://www.r10.net/alisveris-bolumu/2014743-kendi-sanal-kartinizi-edinin.html

Merhabalar , forumdaki herkese bir şekilde sanal kart lazım oluyor.
    Ve bugün sizlere kendi sanal kartınızı nasıl ücretsiz edinebileceğinizi öğreteceğim.
    Dilerseniz bakiye yükleyebilirsiniz , dilerseniz yüklemeden kullanırsınız.

Yurtdışı değildir ve yasaldır.
    Taktik ücreti : 5 TL'dir.
    +18 yaş sınırı vardır !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 26 Mart 2019; 13:34:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

avantajlı kur için seninbankan sitesinden başvurmanız lazım. şubeden açılan hesaplarda makas daha fazla. kuveytte h.içi saat 5 den sonra da kur makasları iyi.seninbankan sitesinden başvurursanız, ayda 3 kere tüm atmlerden para çekme ücretsiz.
    vadeli de vakıf katılımdayım altına %3.40 veriyor şuan.

Alıntıları Göster
    bunu bilmiyordum. bankadan başvurmak için gidecektim. dediğiniz iyi oldu şimdi başvurdum bakalım ne zaman gelecek. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Kredi kartı teslimi ne kadar sürüyor? Geçen hafta teslime çıktı diye mesaj geldi hala ne arayan var ne mesaj?
    Kuryenin keyfine bağlı malesef. Ben 2 haftada alabildim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnwick4

ETS turdan 270 liralık otel rezervasyonuna taksit yapar mı arkadaşlar ?
    Büyük ihtimalle yapar.Gecen sene 2000 liralık tatilime taksit yapmıştım
  • 3000 tl altın alsam 6 taksit yapar mı sizce
  • mdiler27 kullanıcısına yanıt
    Kuyum geçmezse yapar
  • Tebrikler! Son kesilen kredi karti ekstrenizle birlikte aidat veren kredi karti kampanyamizin 2. yili icin 100 TL aidat almaya hak kazandiniz. Aidatiniz onumuzdeki ayin 7. gunune kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabiniza yatirilacaktir. Aidatinizi gule gule harcamanizi ve kartimizi guzel gunlerde kullanmanizi dileriz :) B016

2. Yılımızı da aldık:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Skyscanner, edreams, klm, pegasus vs. hava yolları şirketleri üzerinden alınacak uçak bileti için her sitede sizce taksit olur mu arkadaşlar ?
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    h.o da 6 ay boyunca her ay 10tl lik alışveriş yapma görevi bana biraz zor geliyor ya. her ay 401tl kyk kredisi ödüyorum mesela ama onu 1 işlem sayıyor malum, sırf görev dolsun diye 10ar liralık market alışverişi yapmaya da üşeniyorum yani açıkçası boşvereceğim ben sanırım hem zaten sırf 100tl yi alabileyim diye yapacağım ekstra alışverişler 100lirayı geçer cebimde kalsın.
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 100₺ için 40 takla atmam bende,2 senedir kullanıyorum bi kere bile uğraşmaya tenezzül etmedim.

Ben de öyle. Zaten bu kredi kartını mtv,arabanın sigortası, bakımı vs gibi işlemleri taksitlendirmek için kullanıyorum. 10 TL alışverişler için hiç kasmadım. Kasmaya çalışsam gereksiz harcamalardan o 100 TL uçacak zaten
    6 tane harcama zaten otomatik fatura ödeme, kendiliğinden oluyor.

• bagcesmeli41 B kullanıcısına yanıt
    Yurt içi olur, yurt dışı olmaz.

• BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Standart alış verişlerle zaten o limit doluyor neyi kasıyonuz anlamadım

• Burakbay7 B kullanıcısına yanıt
    Mesela hepsiburada eptt avm ordan olur mu nerelerden olur daha doğrusu
  • radko kullanıcısına yanıt
    Ayda 10 defa 10₺ üstü harcama yapmıyorsanız zaten kredi kartı sizin için gereksiz. Bence direk kapatın.

• batacabataca kullanıcısına yanıt
    İyi dedin kral

• Aynen oyle. Her ay mesaj geliyor bu ay da 10 islemi tamamladiniz diye hic ugrasma yok normal harciyorum. İlk kez kredi karti gormus insanlara cok geliyor tabi

Adamlar hic para vermese sadece AİDAT ALMİYORUZ deseler off kral banka olur. Ama Aidat almiyoruz 100₺ veriyoruz ama 10 islem yaparsaniz deyince de ne bicim banka kim ugrasacak vs vs deniyor. Bosuna dememisler deveye diken .... diye devam eden malum cümleyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 27 Mart 2019; 15:22:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batacabataca

Ayda 10 defa 10₺ üstü harcama yapmıyorsanız zaten kredi kartı sizin için gereksiz. Bence direk kapatın.
    Ağır saçmalamışsın,yaş kaç?

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.