Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Alkalen Fosfataz , X-Slim , X-Slim , metin0 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.455
Cevap
516
Favori
1.839.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam o zaman daha fazla zorlamayin. Bulundurabiliyorsaniz mevduatlarinizda para bulundurun. Kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batacabataca kullanıcısına yanıt
    Elimden geldiğince hesapta para tutuyorum kart borcunu hiç aksatmadım birde en kötü ihtimal birinde artış oluyor 5 kartın 4 ünde deniyorum çünkü akbank başka banka kartlarını iptal etmezseniz limit artmaz demişti. Önümüzde ki ay bonus ve enpara dan da limit artırım istemem sadece Kuveyt Türk ve denizbank düşük onlardan isterim

• Bir tek İcbc bankası eksik hocam daha kartı limiti napicaksiniz

• 80 bin civarında

• UncleGrndpa kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum takıntı oldu heralde nereye kadar yülseltecekler merak ediyorum sonunu görmek istiyorum

• temmuz6 kullanıcısına yanıt
    Benimki de 75 gibi oldu. Enpara belkide size diğer limitlerden dolayı vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 22 Mart 2019; 11:24:46 >
  • Arkadaşlar şu an iş bankası aidatsız kk kullanıyorum ve memnunum. En para kk nın bana bir artısı varmı ona göre müracaat etmeyi düşünüyorum.

• Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    Enpara kredi kartının en büyük artısı her ay faizsiz masrafsız taksit olayıdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 16:3:24 >
  • Hayır.. Arayıp iş yeri /patronun adını soyadını /Telefonunu istiyorlar.. Bizzat ben yaşadım..
    Değerlendirme aşaması, kişiden kişiye değişiyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 16:3:27 >
  • Ararlar

• Ben başvuru yaptığımda çalıştığım şirketi falan aramadılar zaten başvurudan 2dk sonra onay sms'i geldi. Önceden enpara banka kartım vardı, bir de başvururken sgk sicil no'yu falan yazmıştım belki e-devletten bakmışlardır sigorta primlerine vs. bilmiyorum orasını. Ama yalan dolan yazmayın bence gençler 10bin alıyorum falan diye. Ne alıyorsanız onu yazın sorun çıkmaması lazım.
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Resmi kayıtlardan dolayı aramamışlardır.

Yaklaşık 15 yıl önce ilkkez kart başvurusu yapıyorum hangi bankaya doğru bilgileri verdimse bana kart vermediler üstelik vergi levham dahi vardı tabi vergi çok az görünüyordu. Sonra bi akrabam la muhabbet ederken konu açıldı cebi kart dolu nasıl aldın bana vermiyorlar dedim. Bilge kişi😂😂 sordu mesleğini ne yazıyorsun
    Ben cevap verdim neyse onu yazıyorum.
    Bilge insan dedi ki bu şekilde alamazsın
    Dedim peki hocam ne yazayım
    Bilge kişi üç kağıtçı yaz bak nasıl veriyorlar dedi

Benim jeton düştü. O zaman Bi büfeci arkadaş vardı üç adımlık bi alanı vardı. Ben oranın adresini telefon numarasını verdim ve toptan ve perakende cart curt Bişeler yazdım. Önce 3 4 defa arıyorlar ben orda yokum arkadaş diyor ki toplantıda yurt dışında vs. Sonra 3 bankadan kart geldi.
    Yani ben banka bile olsa dolandırın demiyorum ama gerçek bilgilerle istediğinizi alamıyorsunuz.

Sonra kartları iptal ettim 10 12 yıl kullanmadım tekrar başvurudum yine vermediler. Bu sefer yine bi arkadaşın iş adres bilgilerini verdim ve arkadaşa dedim unutmayın beni sorarlarsa ben patronum sizde benim marabalarımsınız. Şimdi 5 tane kart geldi😻

• Daha istesem gelir ama limitler istediğim yere gelince en az birini iptal ederim

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 16:43:38 >
  • Aylık gelirim 3000 ₺ yazdım ama yanında araba ev benim diye işaretledim. 7000 ₺ limitle kartım çıktı. Maximiles kartım olduğunu ama yazın kapatacağım da söyledim. Ödemeleri istisnalar hariç düzenli yaparım

• ETS turdan 270 liralık otel rezervasyonuna taksit yapar mı arkadaşlar ?

• yapar

• Kredi kartıyla yada vadesiz hesaptan Bağkur primi yatırılıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.